Dla dzisiejszego widza nieważne czy dobra, czy zła ( a dobre i tak są od dawna olewane, bo każdy wie, że dobry człowiek musi mieć twardą dupę ). Huth to taki brytyjski odpowiednik Brunnera. Pięknie skonstruowana i robiąca wrażenie postać. Dobra historia chociaż w założeniu nieco irytująca. No bo niby Brytyjczycy...
Obejrzałem cały serial-dla mnie to opowiastka zupełnie pozbawiona realiów okupacyjnych-jak mały Kazio wyobraża sobie niedobrych nazistów-oczywiście o Niemcach prawie się nie mówi.Najgorsze,że przesłaniem serialu jest wybielanie Wehrmachtu i obarczanie cała winą za wojnę tylko SS.Spiskujący generałowie Wehrmachtu z...