PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=412884}

The Story of Saiunkoku Second Series

Saiunkoku Monogatari 2nd Series
7,8 517
ocen
7,8 10 1 517
Saiunkoku Monogatari 2nd Series
powrót do forum serialu Saiunkoku Monogatari 2nd Series

bogactwo treści...

ocenił(a) serial na 9

...czyli perełka wśród anime i cudowna kontynuacja. Już dawno nie widziałam anime, które aż tak głęboko mnie przyciągnęło. Historia bogata w głębokie wartości i humor.
Ta akcja, kiedy Shuurei udaje się do gildii kupieckiej i urabia ich, by spełnili jej żądania w sprawie z lekarzami po prostu rozwaliła mnie na łopatki.
Poza tym cała historia wspaniale ukazuje ludzi w różnym położeniu i drogi, które muszą wybrać, by spełnić samych siebie. Ukazuje poświęcenie dla większego dobra własnych marzeń i szczęścia... Trudne decyzje... Niespełniona miłość... Cierpienie... Ale i lojalność, przyjaźń i siła płynąca z ludzkich więzi. To tylko część obrazów ukazanych w tym anime, które od początku do końca przesyca wręcz naiwna wiara w człowieka i marzenia...
Tak... to zdecydowanie piękna historia do której za parę lat zdecydowanie wrócę.
Polecam wszystkim, którzy szukają w anime czegoś więcej... czegoś szczególnego.... i czegoś cieplejszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones