PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 309
ocen
7,0 10 1 3309
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

Możliwy spojler


nie chodzi o to że mi się nie podobają, tylko jakby wszystko się wali, zastanawiam się czy
sanktuarium przestanie istnieć.

ocenił(a) serial na 10
veneficalupus

Po ostatnim odcinku już chyba wszystko jasne :) Chociaż nie do końca zrozumiałem ostatnią scenę, ona, czy jakaś ona z przy/prze|szłości. Cholera wie ;)

capa1

ona. Magnus zawsze wychodzi z opresji ;). pewnie zdążyła założyć tę super hiper kamizelkę Henrego :)

vingamo

obejrzałam ostatni odcinek i już wszystko jasne. Świetne zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
veneficalupus

Mnie zastanawia nadal jedno, jaką umiejętność posiada Magnus;p nie licząc długowieczności...;p Albo nie oglądałem uważnie, albo tego jeszcze nie było, co?:P

stabil88

gdzieś na początku, Któreś z ich piątki opowiada jak to się stało że sa tacy jak są i mówi, że Magnus dostała najsubtelniejszy z darów - Nieśmiertelność. Bo nie wszyscy byli nieśmiertelni.

ocenił(a) serial na 8
veneficalupus

No właśnie tyle zapamiętałem;p Druitt to powiedział i od tamtej pory nic... myślałem, że w ostatnich odcinkach coś ujawnią na ten temat, ale nadal cisza;p a chyba już by mogli, po tylu sezonach;p

ocenił(a) serial na 8
stabil88

Zgadzam się z tobą
ps. ciekawe czy będzie następny sezon czy tefinitywny koniec tego super serialu

Baal

Też się zastanawiam nad tym, czy to już koniec :).

Czy serial jest super? Dla mnie jest, ale pewnie wiele osób na taką wypowiedź wywraca oczami :P. Nie jest to produkcja z najwyższej półki, ale mam wielki sentyment do Sanctuary i mam nadzieję, że wymyślą ciekawą kontynuację :)

ocenił(a) serial na 10
vingamo

Z taką końcówką niby następnego sezonu ma nie być? No nie żartuj ;d
Mam jedynie nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo bo tak jak @up mam duży sentyment do tego serialu ;d

ocenił(a) serial na 10
Mailo91

Aj co do tej czwartej serii to brakowało mi tych informacji co robiła przez te 113 lat ;p było pod koniec odcinka tylko trochę o tym... a to za mało ;s

ocenił(a) serial na 8
Mailo91

Chyba budowała to Sanktuarium, które pokazano na końcu ostatniego odcinka;p

Mailo91

No właśnie końcówka jest taka ze już nie muszą robić 5 sezonu,bo to praktycznie idealny koniec,wszystkie najistotniejsze watki wyjaśnione,ale jak powstanie 5 sezon to chętnie obejrzę..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones