PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 310
ocen
7,0 10 1 3310
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

Bo nie wiem czy zacząć ogladać, bo opis serialu fajny ;)

ocenił(a) serial na 9
dosia321

Mi osobiście serial się podoba bardzo. Pierwsze dwa odcinki są takie sobie, więc się nie zrażaj po ich obejrzeniu, ale według mnie są konieczne, żeby wprowadzić w całą sytuację. Potem jest już tylko lepiej.

dosia321

Jeżeli lubisz fantasy i klimat 19 wieku i związane z nimi legendy to jak najbardziej polecam,choć akcja dzieje się jak najbardziej współcześnie.

dosia321

Mnie przed ten serial zagoniła postać Amandy Tapping (jestem ogromnym fanem STARGATE), przymierzając się do tego serialu powinnaś wiedzieć że jest on kręcony w większości przy użyciu zielonego ekranu, często widać sztuczność otoczenia i może to komuś przeszkadzać. W początkowych odcinkach, czy nawet sezonach, strasznie jest niekonsekwentna fabuła, pourywane wątki, dziwnie kończone i czasami zadziwiająco idiotyczne. Z biegiem czasu jednak serial nabiera rozpędu, fabuła staje się bardziej konsekwentna, widać lepszy scenariusz. Jest to jednak strasznie banalny serial i służy jedynie czystej rozrywce, nie powoduje u widza większej zadumy nad przekazywaną treścią. Od początku jest na liście moich seriali i choć nie zajmuje wysokiej pozycji oglądam go do tej pory z przyjemnością.

indyjones

To jest serial fantasy a fantasy powstała jako baśń dla dorosłych wiec jakich to niebanalnych wartości oczekujesz?Zwłaszcza ze sam serial nie jest wartosci pozbawiony,ale jak widać wszystko jest kwestią gustu i zainteresowania

szarit

Każdy ma prawo do własnej opinii, ja tam uważam że serial jest bardzo infantylny. Jest też wartościowy bo nigdzie nie napisałem że tak nie jest, ale banalność niektórych wątków mnie irytowała. Ale jak mówiłem tyczyło się to głównie pierwszych odcinków, w trzecim sezonie jest dużo lepiej.

indyjones

A mnie zauroczył od pierwszego odcinka 1 sezonu,ja po prostu kocham baśnie mimo że dzieckiem już dawno nie jestem,ale są odświeżające w dobie wyrafinowanej i wyrachowanej cywilizacji,pełnej hipokryzji i fałszywej troski o innych.A co do infantylności przynajmniej cała rodzina może sobie ten serial obejrzeć co jest w sumie dobre.P

ocenił(a) serial na 10
szarit

jak dla serial jak rewelacyjny. No może pierwsze ocinki były nieco nudne ale w pózniejszych dcinakach nadrobili. Mi się najbardziej podoba ta mieszanka, Druid, Wotson, Tesla. Mnie jednynie odstrasza gra aktorska Amandy ( Gra Magnus) ale moze mam jakies uprzedzenia do tej aktorki. Serial polecam.

dosia321

Hmm... Wiele opinii mówi, że pierwsze odcinki tak do 3/4 są złe, no cóż ja powiem, że nie są najwyższych lotów... Jednakże ja polecam, z odcinka na odcinek coraz bardziej wciąga. Może wiele osób narzeka na niego także dla tego, że to fantasy? Trudno ocenić. Co do mojego przedmówcy ja tam nie zwracam, aż tak strasznie uwagi na graficzna stronę, ja nie mam jej praktycznie nic do zarzucenia aczkolwiek pewnie tak wnikliwy obserwator jak przedmówca może coś znaleźć ( mnie tylko troszeczkę zrzuciła się panorama Sanktuarium - czasami jest pokazana), ale reszta no cóż są różne gusta i wymagania. Faktycznie może to nie serial najwyższych lotów jeżeli chodzi o zmuszanie do przemyśleń, ale zdecydowanie wart uwagi. Bardzo się ciesze, iż dane mi było trafić na niego w sieci.Tym bardziej, że z odcinka na odcinek coraz bardziej "wciąga" :). Miłego oglądania :)
--- Ja zaraz zasiadam do oglądania kolejnego odcinka :)

Zolc

Dobry serial, ale nie wszystkich aktorów dodanych jak w każdym servisie filmweb.pl nic nie ma. Lepszy portal jest IMDB.com
http://www.imdb.com/name/nm0178581/

ocenił(a) serial na 4
dosia321

Jest niekonsekwentny, nudny, powtarzalny, i infantylny z drewnianą grą aktorską. Raczej nie polecam choc zdanie najlepiej wyrobic sobie samemu.

Floyt

Jest ok, tylko trzeba do niego podejść z przymrużeniem oka.

187

A i śmieszne jest jeszcze, że gra tam albo pojawia się połowa ekipy Stargate SG1. dr Carter, dr Jackson, Maybourne. :D

dosia321

Sądzę jednak że Supernatural ma lepszy klimat, jednak ten serial też jest ok. Kwestia gustu...
Sanctuary bardziej przyspiesza po kilku odcinkach, więc radzę zacisnąć zęby.

ocenił(a) serial na 5
dosia321

pierwsza seria do polowy srednia, znajomy mnie bardzo zachecal zebym ogladal dalej, no i nie zaluje, im dalej tym ciekawiej, 3 sezon kosmos, zobaczymy co teraz w 4 wymyslili :]

A co do supernatural.. od 4 serii to jest jest bardzo naciagane, a ta seria co teraz jest to juz w ogole zastanawiam sie czy nie zakonczyc ogladania...
I tak najlepszym serialem obecnie jest dla mnie Fringe ;]

rascal0pl

Zgadzam się co do Fringe, ale tylko w odniesieniu do seriali sci-fi. Są równie dobre seriale mniej surrealistyczne, które obecnie można oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones