PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 309
ocen
7,0 10 1 3309
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

Jest okropny, zaczynam się zastanawiać o co do cholery chodzi, nie mogę na to patrzeć, a może bardziej słuchać. Nie mam nic do muzyki, no ale do cholery kto wpadł na tak idiotyczny pomysł?! Nie wiem czy się śmiać czy płakać, poprzedni odcinek na lodołamaczu też dupy nie urywał. Jedyny dobry odcinek jak narazie w tym sezonie to odcinek 4, ten na lotnisku, reszta jakaś taka byle jaka niestety. O!

Mi tez ten pomysł wydawał się trochę za głupi, ale mam nadzieję, że zanim serial się skończy zobaczymy jeszcze kilka odcinków ciekawych jak kiedyś.

użytkownik usunięty
veneficalupus

Tak z ciekawości zapoznałem się ze stroną Sanctuary na facebooku, dokładniej z komentarzami odnośnie ostatniego odcinka i z tego co widzę zdania są podzielone, niektórym bardzo się podobało, inni podobnie jak ja uważają to za najgorszy odcinek sanktuarium jaki powstał, sa tacy którzy nie dotrwali do końca epizodu. Mi pomogło nieco przewijanie scen ze śpiewaniem, bez tego nie wiem czy bym obejrzał całość. Mam nadzieje, że znajdzie się jeszcze kilka odcinków na poziomie epizodu 4 w tym sezonie. A swoją drogą to jestem zły bo nie ma żadnego porządnego serialu Sci-Fi na tą chwilę, Terra Nova dupy nie urywa - tzn. oglądam, ale do porządnego wciągającego serialu jak chociażby Stargate'y, Falling Skies to klucha, nowy sezon Walking Dead przynudza, przynajmniej te pierwsze odcinki i żeby tego było mało seria Stargate odkąd SGU zostało anulowane, leży i nie zapowiada się żeby się to miało zmienić. Jedyna dobra wiadomość w tym wszystkim to informacje jakoby David Foster tworzył nową serię Star Treka, ale kiedy to wyjdzie nikt nie ma pojęcia. AngryBulka

ocenił(a) serial na 9

Faktycznie ten sezon zszedł na psy, a 7 i 8 odcinek to szczególne porażki. Ten odcinek musicalowy obejrzałam z trudem, kilka razy już prawie wyłączyłam odtwarzacz, a jedyna myśl jaką miałam oglądając to: "tylko nie zacznij teraz śpiewać". Na szczęście odcinek 9 jest dobry i mi osobiście strasznie się podobał. Jak do tej pory według mnie to tylko 2, 4 i 9 odcinek da się bez bólu głowy oglądać, ale zobaczymy co będzie dalej, może chociaż finał sezonu będzie dobry.

użytkownik usunięty
kathi154

Przyznaje rację, epizod 9 trzyma już jakiś poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones