PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 309
ocen
7,0 10 1 3309
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

słaby, nie polecam

użytkownik usunięty

ciekawy pomysł , ktory wzorowo spaprano 3/10 (za pomysł) , szkoda czasu

dokładnie, dialogi wieją nudą, aktorzy sztuczni lipa:/

użytkownik usunięty
pancurek69

zgadzam sie , ta ich beznadziejna paplanina która nic nie wnosiła do serialu mnie dobijała , a o grze aktorskiej lepiej sie nie wypowiadac , nawet nie wiem czy znam takie słowa , ktore by ją oddały...

ocenił(a) serial na 9

obejrzyj mode na sukces tam masz wiecej ciekawych pomyslow:/

użytkownik usunięty
pawelencjusz

nie wiem czego się twój durny komentarz tyczył :)

ocenił(a) serial na 9

w odpowiedzi na twoj malo ambitny komentarz

użytkownik usunięty
pawelencjusz

za to twój był ambitny :) a co ma moda na sukces wspólnego z sanktuarium i moim komentarzem ?

ocenił(a) serial na 10

Nic nie spaprano, świetny serial ;]

użytkownik usunięty
Mailo91

To oczywiście Twoje zdanie , masz do niego prawo , widzę ze bardzo wysoko oceniasz ten serial , wg.,mnie zdecydowanie za wysoko , razi mnie tu wiele rzeczy , drętwa gra aktorów , dialogi , to przede wszystkim. Efekty specjalne jak sprzed 15 lat też sporo psują. Widocznie mamy inną wrażliwość , inne że tak powiem lektury za sobą. Może za kilka lat ogarniesz się z oceną tego serialu bo jest na prawdę słaby. (Choć jak już pisałem pomysł był dobry i mogli z niego wiele wyciągnąć) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

"Może za kilka lat ogarniesz się z oceną tego serialu bo jest na prawdę słaby."
Pewnie, każdy może wyrazić swoje zdanie, wg mnie będę sobie ten serial cenił zawszr tak samo, bo jest świetny a to prędzej Ty może za kilka lat się przekonasz do serialu ^^
Drętwa gra aktorów? Nie zgadzam się, grają swoje postacie bardzo dobrze, przykład główna bohaterka - lepiej odegrać jej nie mogła. Henry, Tesla również znakomicie grają, nie dopatrzyłem się żadnych niedociągnięć z ich strony ^.- Pomysł na serial jak i wykonanie znakomite wg. mnie. Każdemu się podoba co innego, o gustach przecież się nie dyskutuje, ale w końcu to filmweb i tylko o tym się tu gada; f

użytkownik usunięty
Mailo91

Jak lubisz "Przygody Merlina" to nie dziwię ci się, że lubisz również "Sanctuary", pierwszemu serialowi podziękowałem po 3 odcinkach, 2 oglądałem z uwagi na gatunek, ale niestety mało było momentów wartych obejrzenia a ostatni sezon to już kalpa absolutna.

ocenił(a) serial na 10

Fajna przygodówka + magia, jak dla mnie dość ciekawy jest Merlin, wciągnął mnie... ale to całkiem inny gatunek niż Sanctuary, nie wiem po co z tym wyskakujesz. Głównie moja ocena zależy od tego jak serial mnie wciągnie, czasami nie mogę przestać oglądać, ciekawi mnie fabuła itp. jak w tym przypadku, dlatego daję 10. A czasami czekam aż odcinek się skończy bo serial jest drętwy i dużej oceny nie dostanie... Ale chyba jednak obniżę ocenę o 1 w przypadku Merlina, ok. roku temu go oglądałem i patrząc obiektywnie jednak na dychę nie zasługuje.

Nie kłócić się :):)

3/10 to zdecydowanie za nisko.Masz prawo tak go oceniać. Serial nie jest na najwyższym poziomie,ale przyjemnie mi się go oglądało.Moja ocena to takie zawyżone 7/10 za fajną grę aktorską Amandy Tapping.

użytkownik usunięty
minona291

3/10 wg. definicji Filmwebu to "słaby" i taki wg. mnie jest. Oglądało mi się go z duuuużym trudem. Nie przekonał mnie do siebie właściwie niczym jeśli chodzi o wykonanie , przyciągnął mnie do niego jedynie pomysł. Dlatego uważam że to zmarnowany potencjał. Pozdrawiam

Rozumiem doskonale.Pomysł dobry,ale efekty słabsze.Nic w sumie dziwnego przy niższym budżecie na ten serial.Efekty specjalne też nie są najwyższych lotów,ale ogólnie serial "ujdzie w tłumie" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones