PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 309
ocen
7,0 10 1 3309
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

Jest tu coś w tym rodzaju? Między głównymi bohaterami? Jeśli jest, to przez jakiś dłuższy czy krótszy okres czasu?

ocenił(a) serial na 8
oallaa13

raczej nic takiego się nie pojawia

ocenił(a) serial na 9
oallaa13

Jeśli nie liczyć Druitta, który jest zakochany w Helen to nic takiego nie ma. Tylko jakieś poboczne wątki się zdarzają, w stylu ktoś kogoś pocałował itp.
W 4 sezonie może się coś rozkręci bo z tego co można się dowiedzieć z ostatniego Comic-con'a to Amanda chętnie by się w taki wątek miłosny pobawiła. O tu można posłuchać: http://www.youtube.com/watch?v=pId37terKVc

kathi154

to inne pytanie, może znacie podobne seraile, typu jak ten, że postacie nadprzyrodzne, ale z wątkiem miłosnym między głównymi bohaterami? jak znacie, to byłabym wdzięczna, jeśli mi podacie:)

oallaa13

Lost Girl, The Vampire Diaries, True Blood, Buffy the Vampire Slayer, Angel, Legend of the Seeker

Krisowski

w Angel kto z kim "kręci"?

oallaa13

Nie oglądałem Angel zbyt szczegółowo ale wiem, że w którymś z dalszych sezonów Angel kręci z Cordelią (tak jej na imię było? już mi się trochę zapomniało). Z kim kręci w początkowych sezonach to już nie pamiętam :P.

oallaa13

w Angelu sporo jest tego "krecenia" :D
Rzeczywiscie pod koniec jest watek Angela i Cordelii. Wczesniej jest jeszcze Cordelia i Doyle, Fred i Gunn/Wesley.
W sumie to w ciagu tych bodajze pieciu sezonow duzo glownych bohaterow "kreci" z innymi glownymi bohaterami :P

Krisowski

przepraszam, że post pod postem
znacie jeszcze jakieś inne seriale tego typu? chodzi mi np. o taki wątek, jak z legend of the seeker czy the vampire diaries

a i dzięki krisowski za podanie seraili:)

oallaa13

hmm.. może Tajemnice Smallville? nie wiem czy zalicza się pod kategorię "seriale tego typu", ale polecam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones