2 137 odcinków
5,4 683
oceny
5,4 10 683
67
chce zobaczyć
{"type":"film","id":39600,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Santa+Barbara-1984-39600/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Santa Barbara
  • Cześć, pamiętacie, że w Polsce w TVP2 leciały 149 odcinki. ciąg dalszy po polsku pojawił się jedynie w kablowej ATV1. Czy ktoś je ma? może ktoś by mi odstąpił w zamian za 149 odcinkó któe posiadam nagranych z TVP2?
    Adam

• adamski48 Rety ATV, to był w tamtych czasach kanał!!!, u mnie wszystko puszczali z VHS , jak sobie przypominam to długo ta Santa Barbara nie leciała i chyba były to odcinki odkupione od TVP i parę jeszcze pościli tych co nie emitowała TVP na pewno cały serial emitowany był na niemieckim RTL:)

• adamski48 Jakbym miał DVD recorder w latach 90-tych to bym nagrywał każdy odcinek. Ale nie miałem i do dzisiaj żałuje. Nigdzie nie można ich zdobyć grrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• btc5 Można, można, nawet na bieżąco obejrzeć, he he.... tylko dla wtajemniczonych, zapraszam na maila mojego: adamski48@interia.pl

• adamski48 hej, trochę późno, ale szukam serialu, na prawdę można go gdzieś zdobyć?

• NikKI76 Cześć,

piszę artykuł na temat ewolucji gatunkowej serialu - od "Dynastii" po "House of Cards". Możecie napisać w dwóch, trzech zdaniach, skąd pomysł na oglądanie tego serialu po tylu latach? Oczywiście, gwarantuję pełną anonimowość :)

Pozdrawiam!

• watembor jeżeli chodzi o mnie - powrót do dawnych, fajnych lat, poza tym, chciałabym sobie przypomnieć co ten serial miał w sobie, i jakbym go odebrała teraz:)
    pozdrawiam:)

• zakrzewicz_krzysztof ocenił(a) ten serial na: 10

adamski48 hej. ATV puściło 750 odcinków i o dziwo od 1 do 750. ostatnich pare mam gdzieś w domu w Polsce.... Myślałeś zeby swoje zdigitalizować i wrzucić na YouTub jak to w zeszłym roku zrobiliśmy ze starą Modą na Sukces? Co wymienić kontakty...? :D

• zakrzewicz_krzysztof Wrzuć jesli masz. Ruscy wrzucili do sieci prawie całą serie, bijąc pod tym wzgledem nawet Amerykanów.

• adamski48 Zgraj z VHS i wrzuc do sieci. Na co czekasz?