PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 554
oceny
7,2 10 1 5554
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Niestety to nie to samo co kiedyś.
Słabsze rysunki a w dodatku nie jest takie zabawne.
To samo było z Tomem i Jerrym i innymi kreskówkami

Rzecz gustu. Dla mnie właśnie powrót w wielkim stylu.Dużo humoru, przyjemna kreska i przede wszystkim niesamowita fabuła. Nie jest to typowy procedural gdzie jeden odcinek to jeden złoczyńca bo w tle mamy fantastyczną historię główną, od której nie sposób się oderwać. Jeśli obejrzałeś tylko 1 odcinek to nie odpuszczaj i oglądaj dalej. Gwarantuję, że zmienisz zdanie :) Pozdrawiam.

ultimate

Zgadzam się z tym kreska niezła i niesamowicie ciekawa fabuła

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Najlepsza kreskówka o Scooby Doo

Też tak uważam

ocenił(a) serial na 6

Ja z kolei zgadzam się z twórcą tematu.

Kreska jest tak typowo "współczesna" ostre i kanciaste linie. Nie wszystkim się ona podoba, na przykład mnie.

Fabuła główna jest niezła i wiąże serial w całość. Jednak większość wątków pobocznych jest co najmniej słaba. Na palcach mogę policzyć odcinki które mi się podobały.

Do tego drastycznie zmienione charaktery niektórych postaci (np. Fred, Velma). No i przedobrzony wątek miłosny. Wyłazi w praktycznie każdym odcinku.

Oczywiście nie piszę, że serial jest całkowicie zły. Bardzo podobają mi się postacie "pierwszej brygady" oraz to ze nie mącili za bardzo przy naszym ulubionym psie.
Jest to z pewnością świeże spojrzenie na klasykę z dzieciństwa jednak moim zdaniem mogło być lepiej.

użytkownik usunięty

Moim skromnym zdaniem z nowych wersji serialu o Scooby'm najlepiej wyszło Co nowego u Scooby'ego a SD i Brygada Detektywów to masakra i jeszcze te głupie wątki miłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones