PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788553}

Seal Team

7,6 1 738
ocen
7,6 10 1 1738
Seal Team
powrót do forum serialu Seal Team

Zdecydowanie wart obejrzenia

użytkownik usunięty

Zdecydowanie wart obejrzenia, serial się rozkręca powoli ale im dalej tym lepiej. Ogląda się bardzo lekko, nie jest to serial typu cały czas strzelanka i fajerwerki. Akcje komandosów są bardzo wyważone i chirurgiczne - tak jak ma to miejsce podczas prawdziwych akcji, niekiedy nie wystrzeliwany jest nawet jeden pocisk. Możemy zobaczyć także żmudną pracę wywiadu, ponadto pokazane są różne aspekty bycia operatorem elitarnej jednostki SEAL. Poza akcjami komandosów widz jest uświadamiany, że bycie komandosem to także problemy, szczególnie w związkach co niestety jest tematem z życia wziętym, łączenie życia rodzinnego ze służbą ojczyźnie i ochroną obywateli to zadanie bardzo trudne. Jako ciekawostkę dodam, że wśród producentów i aktorów jest były komandos (Tyler Grey), który służył w amerykańskiej armii przez wiele lat i brał udział w prawdziwych akcjach na terenach wroga, podczas jednej z nich prawie stracił prawe przedramię w skutek eksplozji, na szczęście lekarzom udało się ją uratować.

Gdzie mogę oglądnąć wsyzstkie odcinki ??

MIKE_68

3 filmy

ocenił(a) serial na 10
MIKE_68

Podłączam się do pytania, chętnie obejrzał bym wszystkie

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 3

Dla mnie tem serial jest słaby i tyle.

ocenił(a) serial na 3

Choćby pierwszy odcinek i szkolenie CQB, od kiedy specialsi trenują gumową amunicją.

Martinez08

Moja rada: ogladaj filmy dokumetalne na faktach, nie bedziesz mial powodow do rozczarowania.

ocenił(a) serial na 3
Cygi_4

A tam, mógłby być ciut realniejszy, polecam choćby Akt Odwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones