serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Seal Team

2017 - 2024
43m
7,6 1 767
ocen
7,6 10 1 1767
Żołnierze elitarnej jednostki marynarki wykonują niebezpieczne misje na całym świecie. Tryb życia, który wybrali, nie jest łatwy także dla ich rodzin i bliskich. Zobacz pełny opis
Seal Team zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
na podstawie
Jacob Roman (materiały do scenariusza, historia) / Tom Mularz (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
CBS Television Studios / Timberman-Beverly Productions
tytuł oryg.
Seal Team
inne tytuły
Początkowo to Jim Caviezel miał zagrać główną męską rolę, lecz zrezygnował z projektu nie mogąc dojść do porozumienia z twórcami serialu. Zamiast niego w postać Jasona wcielił się David Boreanaz.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Orleanie (Luizjana, USA).
Tyler Grey, który gra Trenta a.k.a Bravo 4, jest byłym żołnierzem US Army Ranger. Służył w 75 pułku komandosów, 2 batalionie jako snajper. Został medycznie zwolniony po tym, jak doznał obrażeń od improwizowanego urządzenia wybuchowego w 2005 roku. Jego rany są widoczne na prawym przedramieniu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zdecydowanie wart obejrzenia

użytkownik usunięty

Zdecydowanie wart obejrzenia, serial się rozkręca powoli ale im dalej tym lepiej. Ogląda się bardzo lekko, nie jest to serial typu cały czas strzelanka i fajerwerki. Akcje komandosów są bardzo wyważone i chirurgiczne - tak jak ma to miejsce podczas prawdziwych akcji, niekiedy nie wystrzeliwany jest nawet jeden pocisk....

więcej

Po ocenach i komentarzach nie spodziewałem się niczego specjalnego, ale serial przyjemnie się ogląda, a jak ktoś chce się czepiać szczegółów to zawsze coś znajdzie. Polecam

Pierwszy sezon dostępny na showtime a gdzie oglądać resztę?

Przeskok jakości na niekorzyść jest ogromny. Wizualnie, scenariuszowo, reżysersko. Co prawda oceniam po obejrzeniu 4 odcinków ale i tak szkoda.

Navy Seals już 4 sezon traktuje o przygodach drużyny Bravo ze słynnego Seal Team 6, będącego awangardą ze wszystkich drużyn tej słynnej formacji sił specjalnych.

Poszczególne odcinki opowiadają jedną lub fragment większych historii w znakomitej większości, opartych na rzeczywistych wydarzeniach.
Oczywiście na...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones