PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630208}
7,4 1 382
oceny
7,4 10 1 1382
Sekai Ichi Hatsukoi 2
powrót do forum serialu Sekai Ichi Hatsukoi 2

3 seria

ocenił(a) serial na 6

Bożesztymój, jest 3 seria? Właśnie skończyłam oglądać drugą i aż nie mogę uwierzyć, że miała tylko 10 odcinków! Gdzie można obejrzeć 3 serię jak jest?

użytkownik usunięty
iwona1912

yyyyyyyyyyyy..............? seria się jeszcze nie skończyła! drugi sezon nie ma 10, a 12 odcinków + OVA, a co do trzeciego sezonu to raczej jeszcze nic nie wiadomo. może znowu będzie taki sam pech jak z rozpoczęciem trzeciego sezonu Junjou Romantica... A muszę przyznać, że byłaby to ogromna strata dla fanów, bo przypuszczam, że jest ich nawet spora grupka, a uwielbiam anime tej autorki.^^ no i najnowszy odcinek strasznie mnie zaciekawił.:)

użytkownik usunięty

ale jeśli cię to pocieszy, jestem chętna do tłumaczenia 11 odcinka, ale to raczej niezależy ode mnie.

O jakim pechu z JR mówisz...? Pierwsze słyszę o 3 serii.... A co do Sekaiichi, kolejna seria byłaby spełnieniem moich marzeń^^ Również uwielbiam prace tej autorki:)

użytkownik usunięty
Ookami88

Mam dobre wieści - krążą niepotwierdzone plotki, że SH doczeka się trzeciej serii, na razie nie wiem skąd są te plotki, ale na różnych forach i komentarzach pod niektórymi odcinkami, widnieje taka informacja. Oby to okazało się prawdą. :) 3mam kciuki!

Yeaaah, oby się udało^^ Jeszcze jakby wyszła 3 seria Junjou, albo chociaż OVA.... cokolwiek co zawiera Usagi-sana;)

użytkownik usunięty
Ookami88

Hah, zgadzam się. Usagi jest najlepszy. <<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones