2 odcinki
6,7 1 581
ocen
6,7 10 1581
1 396
chce zobaczyć
{"type":"film","id":726107,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Secret+Life+of+Marilyn+Monroe-2015-726107/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Sekretne życie Marilyn Monroe
 • Unibet_78 ocenił(a) ten serial na: 6

  która ma to coś, co miała MM. Dobry wybór, o wiele lepszy niż np M. Wiliams, która była wręcz sztuczna jak plastik i w ogóle nie podobna do MM.

 • k_aro ocenił(a) ten serial na: 8

  Unibet_78 Mimo mojej wielkiej sympatii do Michelle Williams, zgadzam się, że Keli Garner lepiej pasuje do tej roli, świetnie zagrała, chyba doskonale przeniosła gesty i ruchy Marylin Monroe. Ogólnie tamten film z Michelle Williams cały była słaby, jakiś taki niedorobiony i dla mnie bardzo nudny. Ten mini serial natomiast wciągnął mnie bardzo i od razu obejrzałam całość.

 • k_aro ocenił(a) ten serial na: 8

  k_aro Jeszcze dodam, że jestem zachwycona charakteryzacją. To jak podobnie Keli Garner wygląda do Marylin Monroe, podobieństwo fryzur, naprawdę postarali się.

 • k_aro ocenił(a) ten serial na: 8

  k_aro oczywiście Marilyn, nie Marylin, zawsze robię ten błąd :)

 • k_aro wow! no nareszcie! doczekałam się godnej odtwórczyni mojej ukochanej MM.... wiedziałam ze nie ma takiej aktorki która mogłaby ja zagrać, ale to co zrobiła ta dziewczyna..... naprawdę - szacunek!.....Przede wszystkim niesamowite podobienstwo, charakterystyczny głos, ruszanie oczami ustami, gesty ....cos fantastycznego! Co za talent!!........wypisz wymaluj Marylin. Na plus tez charakteryzacja - fryzury, kostiumy, wnętrza - wszystko to składa się na klimat lat 60 i wiernie go oddaje.....jestem zachwycona ta aktorką, chwilami zapominałam ze ona gra MM, czulam sie jakbym oglądała prawdziwa Normę Jean.....Susan Sarandon w roli Gladys - rewelacja.Jednym słowemwspaniały serial który znakomicie przybliża nam postac tej cudownej i nieszczesliwej kobiety, jaka była MM.

 • Unibet_78 Co do M. Wiliams nie sądzę żeby była sztuczna jak plastik, to jednak nie ten typ urody :)

 • buterfly Nie chodzi o sam wygląd,tylko o to,jak zagrała MM.Nie ten temperament,zbyt flegmatyczna na Marilyn.

 • ElleDriver123 MM była żywiołowa na scenie jednak po za nią gasła, pamiętajmy że prywatnie jednak wiele przeszła i jej filmowe kreacje to świetna ale maska.