PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 912
ocen
7,6 10 1 76912
7,7 14
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

podobne seriale ?

ocenił(a) serial na 10

co polecacie (oprócz gotowych na wszystkie - wszystkie sezony już za mną ;)) ?

użytkownik usunięty
My_Melody

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Szczęśliwy Los. Poziomem nie dorównuje może tym dwóm, ale ma podobną tematykę i dobrze się go ogląda.

ocenił(a) serial na 10

Znasz może jakiś serial podobny do "Szczęśliwy Los"? Dzięki Tobie się w nim zakochałam :D Jak dla mnie jest fenomenalny, pochłonełam 3 serie w miesiąc, teraz jestem niestety na bierząco i muszę czekać na nowe odcinki w każdy wtorek. Szukam i szukam, ale nic nie mogę znaleźć.

użytkownik usunięty
lotte_fw

Fajnie, że przypadł Ci do gustu :) Jeśli jeszcze nie widziałaś to sprawdź sobie Doktor Hart i Przepis na życie. Może polsatowskie Przyjaciółki? Sama widziałam tylko co prawda jakieś urywki, ale może być nie najgorszy.

ocenił(a) serial na 10

Przyjaciółki oglądam, jak na możliwości polskie serial na +, przepisu na życie podszedł mi tylko pierwszy sezon, później już nie. Doktor Hart nie widziałam, także dziękuje - sprawdzę. :) Co do Szczęśliwego Losu, we wtorek ostatni odcinek sezonu 3 i jeżeli będą kręcić dalej to trzeba będzie czekać pewnie około pół roku najmniej, a strasznie się wkręciłam!

ocenił(a) serial na 10

To znowu ja. :) Chciałam powiedzieć, że i "Doktor Hart" przypadł mi do gustu. :) W każdym razie, niestety zbliżam się powoli do końca. Jestem na 16 odcinku 3 serii. Może po raz kolejny mi coś polecisz w podobnym stylu? Skacze po filmwebie, kinomanie i innych portalach, na których można obejrzeć coś online i niestety jakoś sama nic nie wyłapuje.

użytkownik usunięty
lotte_fw

Kochane kłopoty i Dziewczyny. Jak coś jeszcze znajdę to dam znać :)

ocenił(a) serial na 9

Porównanie Gilmore Girls do Sexu.. jest jednym wielkim nieporozumieniem... Reszty nie znam

użytkownik usunięty
My_Melody

Właśnie sobie przypomniałam Devious Maids - sama jeszcze nie widziałam, ale mówią, że to następca Gotowych na wszystko.

ocenił(a) serial na 10

wow , dzięki !

ocenił(a) serial na 10
My_Melody

Kochanki, Szminka w wielkim mieście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones