serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
1998 - 2004
30 min.
7,6 75 471
ocen
7,6 10 1 75471
7,5 11
ocen krytyków
Cztery przyjaciółki z Nowego Jorku plotkują o swoim erotycznym życiu oraz sytuacjach, jakie je na co dzień spotykają. więcej mniej
Seks w wielkim mieście zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 8 nagród Złoty Glob, 24 inne nagrody oraz 111 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Sezon 3: "Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Osadzony w nowojorskich realiach (podstawą stała się błyskotliwa, zjadliwa książka Candace Bushnell), przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet:Sezon 3: "Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Osadzony w nowojorskich realiach (podstawą stała się błyskotliwa, zjadliwa książka Candace Bushnell), przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte. Różniąc się temperamentem, wszystkie natrafiają na te same przeszkody, a łatwość, z jaką znajdują partnerów seksualnych, nie przekłada się na stabilność życia uczuciowego. Powszechnie doceniany w USA serial otrzymał wszystkie możliwe nagrody: Emmy, Złote Globy i nagrodę Gildii Aktorskiej dla zespołu aktorskiego. Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się nowym symbolem wyzwolonej kobiecości, a jej styl ubierania się znalazł tysiące naśladowczyń.

na podstawie
Candace Bushnell (książka)
dystrybucja
HBO
studio
Darren Star Productions / Home Box Office (HBO) / Sex and the City Productions
tytuł oryg.
Sex and the City
inne tytuły
S.A.T.C. (tytuł skrócony) USA
Sex and the Big City Izrael
więcej
Dana Delany odrzuciła rolę Carrie Bradshaw. Oferowano ją również Kristin Davis, jednak zdecydowała się zagrać Charlotte York. Pod uwagę były brane także Carrie-Anne Moss, Lisa Edelstein, Melora Hardin i Brenda Strong.
Sandra Bernhard odrzuciła rolę Mirandy Hobbes.
Alec BaldwinGeorge Clooney i Warren Beatty odrzucili propozycję gościnnego występu w serialu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych