PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747565}

Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,4 33 463
oceny
7,4 10 1 33463
6,6 7
ocen krytyków
Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum serialu Seria niefortunnych zdarzeń

2 sezon

ocenił(a) serial na 10

kiedy 2 sezon?

ocenił(a) serial na 10
ania_cool

Gdzieś czytałam, że w kwietniu

ocenił(a) serial na 8
KrokodylGiena

Ale chyba nie tego roku?

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Chyba tego, bo Warburton mówił, że ma nadzieję na równoczesne nakręcenie 2 i 3 sezonu zanim dzieci urosną, ale pewna nie jestem.

KrokodylGiena

premiera za rok, seriale netflixa maja jeden sezon rocznie takze nie ma co spodziewac sie wczesniej ;)

KrokodylGiena

2 sezon - Styczeń 2018 :)

ocenił(a) serial na 7
ania_cool

Sezony kręci się zazwyczaj z roku na rok. Daniel Handler i Neal Patrick Harris podali w wywiadach, że trwają prace nad scenariuszami do kolejnych odcinków, więc sezon drugi zapewne zostanie wrzucony na platformę Netflix'a w przyszłym roku.
W 2018 piątki trzynastego wypadają w kwietniu i lipcu. ;)

ocenił(a) serial na 8
dansty

Co sezon pewnie będą zmieniać dziecko, które gra Słoneczko.

ocenił(a) serial na 7
no_bo_co

Możliwe.
W ostatnich tomach Słoneczko była zaradną czterolatką, więc pewnie będą chcieli zaoszczędzić na CGI w trzecim sezonie. ;)

ocenił(a) serial na 7
dansty

Tak a pro po czy to się w końcu mimo wszystko kończy szczęśliwie czy nie, czy może jest zawieszony koniec (chodzi mi o książki nie o serial bo serial już cały obejrzałem).

szczepan_34

Koniec tak naprawdę nie następuje. Po prostu dzieją się kolejne rzeczy, które już nie są opisane. To jest ciągła droga, pewne wątki się rozwiązują, ale nie ma czegoś takiego jak koniec.

ocenił(a) serial na 7
szczepan_34

Zakończenie jest otwarte, wiele wątków jest niewyjaśnionych, przy czym fani serii uważają, że niektóre rzeczy można wywnioskować na podstawie poszlak ukrytych w dodatkach.
Serial będzie miał jeszcze dwa sezony, więc zobaczymy, czy Netflix zmieni trzynastą część pod tym względem.

ocenił(a) serial na 9
dansty

Żałuję że nie napisano tomu 14. Wciąż mnie ciekawi dlaczego dzieci zniknęły bez śladu? Są jakieś teorie na ten temat?

ocenił(a) serial na 7
Yoda_MistrzJedi

SPOILERY

Nie przetłumaczono u nas książki "The Beatrice Letters", z której fani wywnioskowali, że łódź Baudelaire'ów się rozbiła, ale Wioletce udało się wysłać młodą Beatryczę na brzeg miasta. Dziewczyna w wieku 10 lat próbowała się skontaktować z Lemonym Snicketem w celu poproszenia go o pomoc w znalezieniu przyszywanych rodziców i prawdopodobnie jej się to udało. Z różnych fragmentów książek z serii wiemy, że sieroty żyły wiele lat po tych wydarzeniach, więc powinny przeżyć wypadek, jednak tutaj informacje faktycznie się kończą.

ocenił(a) serial na 9
dansty

O dzięki :) ja zawsze myślałem że ktoś ich wtedy porwał czy coś. No w każdym bądź razie to jest najlepsze w tej historii tajemnica

ocenił(a) serial na 7
szczepan_34

polecam przeczytać wszystkie tomy :-)

ocenił(a) serial na 7
piratee

Nie lubię książek bez zakończenia bo jak ją przeczytam i tak jak w serialu zostaną niewyjaśnione wątki to będzie mnie to męczyć pod tym względem jestem jak Sheldon ;)

ocenił(a) serial na 7
szczepan_34

I tak nigdy nic nie przebije książek. a w tym wypadku nawet dobrze się "kończy".

ocenił(a) serial na 9
piratee

Oj mam nadzieje, że Słoneczka nie zmienią. Aktorka, grająca ją była bardzo urocza.

Ja myślę, że zakończenie będzie podobnie jak w książce. Ale mam ukrytą nadzieje na serial wyjaśniający wątki z serii niefortunnych zdarzeń. Coś jakby zekranizować "Nieautoryzowaną Biografię Lemony'ego Snicket'a" oraz "Listy do Beatrycze".

ocenił(a) serial na 8
Roxas13

Słoneczko jest grane przez chłopca xD

Presley Smith

ocenił(a) serial na 8
barszcz33

Gender Alert! :D

ocenił(a) serial na 8
Martin von Carstein

Presley to dziewczynka :)

ocenił(a) serial na 10
ania_cool

Official Status: Not officially renewed as of (01/14/2017)

ania_cool

dopiero co pierwszy sezon wyszedł.....

ocenił(a) serial na 1
ania_cool

miejmy nadzieje, że nigdy :D

ocenił(a) serial na 8
LukaszSobieraj

He he, nie

ocenił(a) serial na 7
LukaszSobieraj

wiekszosc ma nadzieje ze i owszem, wyjda a Ty poprostu nie ogladaj :D

ania_cool

Pracę nad drugim sezonem trwają (potwierdził to sam reżyser). Najwcześniej serial powróci do nas w styczniu 2018 roku.
Do googla wrzucić to "A Series of Unfortunate Events Season 2: Netflix Release Date and Renewal Status" i kliknąć w pierwszy link

Pozdrawiam i sam czekam :D

ocenił(a) serial na 9
Jamnik_12

Mam nadzieje :D

ania_cool

Dopiero co skończyłem "Serie niefortunnych zdarzeń", najbardziej podobał mi się odcinek 7, potem 8. Może dlatego że nie wiedziałem co będzie, bo akcja dzieje się po wydarzeniach z filmu. Podobał mi się klimat i wdzięk z jakim prowadzili opowieść. Na duży plus gra aktorska, bardzo dobry Neil Patrick Harris (choć Jim Carrey był moim zdaniem lepszy) i Patrick Warburton. Choć najbardziej zaskoczyły dzieciaki, szczególnie Wioletka. Jak dla mnie to najlepszy serial tego roku.
Moja ocena 4,2/6

ocenił(a) serial na 9
patryks83

No jak tak można oglądać film i serial (a zwłaszcza film, bo brakowało w nim dużo rzeczy) bez czytania książki? :v

ocenił(a) serial na 9
Wakik

Moim zdaniem Jim Carrey niezbyt dobrze poradził sobie z rolą. Scena, gdzie zabawia swoją trupę udawając dinozaura szczerze mnie zirytował. Mamy podobne zdanie - Wioletka wyszła Malinie bardzo nieźle, szczególnie jej sposób mówienia. Czuć w jej głosie emocje - jak np. gdy zdenerwował ją pan Poe w 4 odcinku. Mi osobiście podobają się odcinki 3,4 i 6, chociaż 8 był stworzony genialnie. Zastanawiałem się jak stworzą tą ostatnią scenę.

Wakik, można. Sporo osób np. oglądało Harry'ego Potter'a, a nie wszyscy czytali książki, ale jednak nieprzeczytanie tych książek to dużżżżaaa strata xd

ania_cool

Dokładnie 30 marca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones