PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747565}

Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,4 33 528
ocen
7,4 10 1 33528
6,6 7
ocen krytyków
Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum serialu Seria niefortunnych zdarzeń

Prawie wszyscy uważają że Jim Carrey był lepszy grając Hrabiego Olafa. Ja uważam że to nie prawda. Film z Jimem Carreyem oglądało się całkiem przyjemnie , ale gdy odświerzałem go sobie po zobaczeniu serialu zdałem sobie sprawę że czegoś mi w nim brakuje. I brakowało mi właśnie gry Patricka Harrisa. Po prostu Jim Carrey jest tak pozytywną postacią , że nie do go się znienawidzić za to co robi dzieciom , wiem że nie o to chodzi , ale oglądając serial można było się wściec na Hrabiego , tymczasem w filmie nie dało się go nie lubić przez te jego żarciki i komediowy typ aktorstwa. Co prawda w całym serialu jest też nutka komedii co według mnie idealnie Patrick miesza jednak z grozą swojej postaci. We mnie nie budził też tej specyficznej ,,grozy,, obecnej w filmie. Myślę że Patrick Harris jest w tej roli lepszy. Ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie , a ja właśnie swoje wyraziłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones