PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747565}

Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,4 33 528
ocen
7,4 10 1 33528
6,6 7
ocen krytyków
Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum serialu Seria niefortunnych zdarzeń

Ocena lektora

ocenił(a) serial na 7

Lektor - mało interesujący jako postać, nie specjalnie zainteresowany opowiadaną przez siebie historią, mimo że w słowach udawał że go interesuje ale nie brzmiało to wiarygodnie. Twarz aktora też raczej mówi ze nie interesuje go nic poza własnymi potrzebami. Opowiada historię bo ktoś mu kazał i dał za to pieniądze.
O wiele lepszy był lektor z filmu, który mówił z przejęciem w głosie, zrobił swoją robotę o wiele lepiej jako aktor.

Właśnie odechciało mi się oceniać reszty filmu i daję tytuł tematu "Ocena lektora" zamiast ogólnego "Ocena". No jakoś nie budzi takich emocji żeby poświęcić mu aż tyle czasu.
Ocena serialu to 7/10 z sentymentu do filmu i dlatego że jednak nie jest najgorzej zrobiony.

lukaszpolowczyk

Ten lektor jest postacią z serialu, a nie zewnętrznym lektorem. Jest zniechęcony i przybity, bo stracił ukochaną i musi opowiadać ponurą i przygnębiającą historię - oczywiście w założeniu, bo cały serial jest bardzo nie na poważnie.

ocenił(a) serial na 7
Homek_2

Jest zniechęcony i przybity - no coś w tym rodzaju. Coś w tym jest co mówisz.

ocenił(a) serial na 8
lukaszpolowczyk

rewelacyjnie to odebrałeś :-) i takie wrażenie właśnie miał sprawiać lektor,
ma zniechęcać do zgłębiania historii, którą opowiada - straszliwie mnie to bawi :-)
Lektor i piosenka z czołówki idealnie się wpasowują :-)

ocenił(a) serial na 7
Kasha

Możliwe. Ja w sumie jak widać porównywałem tego lektora do lektora z filmu. I tamtego lepiej dobieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones