PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849603}

Sexify

6,3 32 361
ocen
6,3 10 1 32361
6,4 22
oceny krytyków
Sexify
powrót do forum serialu Sexify

Opinia na etapie 2.75 odcinka z 8, nudny i drętwy, bohaterki to 2 kasztany i jedna 5/10, rezyseria i scenariusz robiony prawdopodobnie przez stado inceli zamknietych w kwarantannie, dialogi zamiast smieszyc to wala tandeta i sa wrecz nachalnie sztucze, muzyka z 8 bitowego atari wkurza. oceny nie wystawie, bo nie jestem w stanie dojechac w tej podrozy do konca (8 odcinka), tyle frajdy z ogladania co przejechanie rydwanem przez sahare, nudno, glowa boli i czlowiek ma dosc. srednia na filmwebie zadziwia.

ocenił(a) serial na 6
RoStryR

Nie mogę edytować więc - z nudów jednak obejrzałem cały 1 sezon i: Odcinki 1-3 są żenujące - podtrzymuję opinię jak wyżej - ciężko przez nie przebrnąć i pewnie wielu odpuści (zwłaszcza po kilkunastu minutach pierwszego odcinka, który jest wręcz dramatycznie prowadzony), właściwie wszystko razi, drewniana gra, infantylne teksty, muzyka, pojawiający się na chwilę Pazura to jak promyk Słońca w trakcie tornada....ale... nagle od 4 odcinaka coś się poprawia - jest lepiej, trudno to pisać - jakby wszyscy bardziej zgrani na ekranie, muzyka już nie razi, coś śmiesznego się trafia, 5-7 odcinek jest dobrze, jak na polskie warunki serialowe :-))) ostatni odcinek to takie pomieszanie wszystkiego co złe z 1-3 i wszystkiego co dobre z 5-7, ogólnie daje 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones