PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849603}
plakat filmu Sexify

Sexify

6,4 30 003
oceny
6,4 10 1 30003
2 544
chce zobaczyć
6,4 16
ocen krytyków
Sexify
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł
  • Canal+ Online - https://www.pl.canalplus.com

    abonament
    za 29 zł


Natalia - ambitna studentka informatyki, marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepsząNatalia - ambitna studentka informatyki, marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika - Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. "Sexify" to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Sexify
Zwiastun nr 2
Sexify
Zwiastun nr 1 2:03
Sexify
Klip nr 1 2:50
nr 2 2022-12-15T09:27:17 https://fwcdn.pl/webv/36/03/63603/63603.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/SEXIFY.vp9.1080p.webm
Sexify zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Netflix
studio
Akson Studio / Netflix
tytuł oryg.
Sexify
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.