PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849603}

Sexify

6,3 32 370
ocen
6,3 10 1 32370
6,4 23
oceny krytyków
Sexify
powrót do forum serialu Sexify

Opis fabuły tego tworu jest niczym trailer masochisty xD

WTTW_FILM

Yass już słyszę w głowie głos Miecia

ocenił(a) serial na 4
Nacia84

Jak czytałem newsa o tym filmie to miałem w głowie "niech ryczy z bólu ranny łoś"

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Brakuje tylko obrazka Jerzego z siekierą :)

WTTW_FILM

...zwierz zdrów przebiega, przebiega, przebiega...

WTTW_FILM

To jest tzw. Subkultura oceny całego serialu na podstawie jednego zwiastunu w akcji.

ocenił(a) serial na 4
JohnTheBrave

To jest tzw nie marnowanie czasu na kolejny wtórny produkt w dodarku w wersji budżetowej. Zapewne kiedyś obejrzę jeden może kilka odcinków, wtedy też wydam ocenę (której nie wiem czy widzisz jeszcze nie wydałem), na razie napisałem co sądzę przed oglądnięciem na podstawie tego co twórcy dali mi widzowi żeby mnie zachęcić do odpalenia ich produkcji, co jak pewnie zauważyłeś w moim przypadku nie pykło. Dodatkowo temat zakładałem nie po zwiastunie a po publikacji opisu fabuły, czyli troszke wcześniej. Zabawne, przypomina mi się sytacja z forum tego filmu o Pablo, napisałem tam na chyba 2 lata przed premierą że ledwo co powstał serial Narcos a już leci wtórny film. Do tej pory mam powiadomienia z odpowiedzi na ten temat (od premiery minęło chyba 3 lata? Więc 5 od założenia tematu) w którym ludzie wypowiadają się na ten temat w sposób podobny do tego jaki ty mi zaserwowałeś. Jaki z tego wniosek? Czytajcie z zrozumieniem i sprawdzajcie datę założenia wątku w takich tematach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones