PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 923
oceny
6,5 10 1 24923
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Wiecie, jak czytam niektóre tematy na forum tego serialu, to aż mnie coś ściska w dołku. Tyle osób na niego narzeka, wielu go skreśliło ledwie po dwóch odcinkach, bo aktorzy się nie spodobali wizualnie, bo efekty za słabe, bo za bardzo odbiega od książki i inne absurdalne powody.

Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć, że stosunkowo mała stacja, produkując nowy serial, nie ma jeszcze wystarczająco kasy, by pakować miliony jak nie miliardy złotych w efekty specjalne, żeby nacieszyć oczy widzów? Podobnie z aktorami, oni też potrzebują trochę czasu, by wyczuć swoją postać, wiedzieć jak ją dokładnie poprowadzić. Zamiast dać im szansę, tylko ciągle jedziecie po wszystkim z góry na dół i stękacie. Potem się dziwić, że wiele świetnych dzieł nie zostaje zekranizowanych. Jako twórca, widząc pod wszystkim takie chamskie i zawistne często komentarze, sama bym się bała inwestować pieniądze w cokolwiek. Chcecie czegoś na miarę Gry o Tron? No to robić zrzutę i sypnąć groszem. Za darmo nikt tego nie produkuje.

Kolejna sprawa. Jak się ludziom nie podoba, nikt nie zmusi, by oglądali, ale bez przesady, żeby powtarzać, że powinni to zdjąć i po co w ogóle to ciągną. Zastanówcie się czasem zanim coś powiecie, bo ten serial, to jest miejsce pracy dla wielu osób. Jakby cały świat miał funkcjonować w ten sposób, to każdego by od razu wywalali na zbity pisk z roboty, ponieważ za mało umie. Ludzie nie rodzą się ekspertami w danej dziedzinie. Najpierw muszą przejść długą drogę, zanim to osiągną.

Od razu zaznaczam, że jak ktoś będzie miał zamiar mi ubliżać, albo się wykłócać, nie mając nawet odpowiednich argumentów, to niech sobie lepiej daruje, bo przecież nadal trwają święta i szkoda psuć ten klimat. Obyśmy wszyscy spędzili ten dzień bezstresowo, a w razie czego, kubeł wody czy dwa są dziś wyjątkowo wskazane!

Miłego dnia! :)

bloom_2604

Otóż to.
Podpisuję się pod tym ;)

ocenił(a) serial na 7
bloom_2604

etam pierwszy trailer mnie zdołował bo był fatalny fakt:) ale z odcinka na odcinek robi się coraz fajniejszy:) szczegolnie ostatni odcinek zakochałam sie w nim:) mam nadzieje ze beda kolejne sezony:)

aanusia001

Podobno ma być 2 sezon!! ;))
Na wiki taka inf.: 14 marca 2016 roku, stacja Freeform ogłosiła zamówienie drugiego sezonu

Oby to było prawdziwością:)

ocenił(a) serial na 10
Szczypeeek

Tak sezon 2 jest potwierdzony. A premiera na początku 2017 roku. Zaczynają kręcić pod koniec maja

sol22

juhuuuuuuuuuuuu!

ocenił(a) serial na 10
Szczypeeek

Szkoda tylko że tyle czekania.

sol22

coś kosztem czegoś ;))

ocenił(a) serial na 10
Szczypeeek

ja ma tylko nadzieję że przedłużą sezon do 20 odcinków

ocenił(a) serial na 8
sol22

No właśnie czytałem na wikipedii i finał 1 sezonu jutro i koniec

ocenił(a) serial na 10
bigdady33

Ja coś słyszałam że albo będzie kolejny dłuższy i szybciej albo ten wróci na jesieni.

sol22

Będzie drugi sezon, na snapchacie o nim trąbią :-P

ocenił(a) serial na 10
marcelina179

że będzie to wiem. A piszą kiedy? Masz link czy coś

sol22

http://www.eska.pl/cinema/news/35972/shadowhunters_2_sezon_kiedy_nowe_odcinki_sh adowhunters_s02e01_kto_wystapi_co_wiadomo_spoilery

;-)

ocenił(a) serial na 3
bloom_2604

Tylko że ten serial jest poprostu głupi, nawet nie chodzi o aktorstwo czy efekty specjalne, to jest poprostu złe

ocenił(a) serial na 10
bloom_2604

Jestem za... Kocham ten serial i zakochałam się w aktorach. Teraz czekam na odc 12 trzeciego sezonu.. Normalnie tak za nimi tęsknię. Powiem wam szczerze jak oglądałam ten film to czulam się jakbym tam tez w nim była..

ocenił(a) serial na 6
bloom_2604

Bo lubicie ładne buzie i sieczki, dlatego tak bronicie tego g*wna. Przeczytałam wszystkie książki i ktoś opluł Cassandrę Clare tym serialem.

ocenił(a) serial na 1
bloom_2604

Wiesz twój komentarz jest śmieszny. Ktoś kto nie potrafi się wczuć w role nie powinien być aktorem. Mała stacja? Netflix? Gdzie ty żyjesz? I serio myślisz ze producenci się przejmują komentarzami ludzi? Ten serial nie ma nic wspólnego z książkami Cassandry Clare. Czytałaś w ogóle?

beraska

Kurczę, już nawet nie pamiętałam o tej dyskusji ;)

Zacznę od tego, że nie podoba mi się agresywny sposób wypowiedzi. Po co się tak spinać?

Poza tym tak, czytałam książki. I w ogóle nie przeszkadza mi fakt, że serial był bardziej inspiracją niż ekranizacją książek. Można było spojrzeć na całą historię trochę inaczej, zwłaszcza, że jest jeszcze film. I nie jest to serial Netflixa, tylko stacji Freeform, warto się trochę doedukować zanim się na kogoś naskoczy ;)

Mimo upływu lat nadal uważam, że aktor, który nie ma dużego doświadczenia, też powinien gdzieś potrenować, by mieć okazję się sprawdzić i wykazać. To taki sam zawód jak każdy.
Pozdrawiam i trochę dystansu życzę ;)

ocenił(a) serial na 1
bloom_2604

Dopisek „Netflix Originals” jest mylący. Nie widzę potrzeby edukowania się w tej dziedzinie. Tym bardziej, że serial jest beznadziejny xd sory za atak, po prostu z góry założyłam, że ktoś kto broni tego gowna nie ma pojęcia o prawdziwych losach nocnych łowców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones