PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 979
ocen
6,5 10 1 24979
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Uwielbiam czytać rużne fanfici i jak dla mie to jest właśnie taki ff nie do końca fabuła zgodna jest z orginałem ale nie było by tego dreszczyku i głowienia sie co będzie w nexscie jeśli było by zgodne z książką czy filmem a nadmienie że film też był nie wypałem i w porównaniu z nim dowiadujemy sie więcej i jest coś nowego nie wiemy co będzie zakończeniem i to tak mnie ciągnie do tego serialu. Owszem są niedociągnięcia co efektów spechalinych i gry aktorskiej ale nie możemy sie dziwić po niewypale z filmem nie mieli zapewne zbyt dużego budżetu nie wiem nie jestem pewna. Jak już mówiłam kocham ten serial i jesnocześnie wkurza mnie że nie wiem co bedzie dalej ale nie było by takiej frajdy gdybym wiedziała i mam nadzieje że przez hejterów nie bedzie tego samego co z filmem. Dziękuje!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Kamila_Szczepanska_5872

Ja również chociaż owszem ma swoje niedociągnięcia. Szczerze to chociaż lubię książki to serial ma trochę więcej głębi lepiej ukazane niektóre postacie i rozkręca się powoli więc wiele jeszcze przed nami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones