PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 967
ocen
6,5 10 1 24967
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Szczerze mówiąc gdybym nie przeczytała wszystkich części (a mowa o książkach z tej jednej serii Cassandry Clare) to może i serial by mi się spodobał.
Nie znoszę zmian nawet drobnych a książka jest o wiele ciekawsza.
Osobiście polecam KSIĄŻKI!! Masakra!
Podziwiam Rowling za Harrego Pottera, że nie pozwoliła reżyserom na zmiany wg ich widzimisię.

modi_filmweb

Też uważam, że książki są o wiele lepsze, ale serial oglądam.. tak z ciekawości :P

modi_filmweb

Tylko rozumiesz, że nie wciśniesz całej książki do 2 godzin filmu? Polecam z zapoznaniem się ze słowem adaptacja :)

ocenił(a) serial na 3
Kalimdor

co prawda to prawda ale tworząc serial to powinni zachować to co w książce a nie zmieniając na zasadzie "moje twoje widzimisię'. Serial powinien być pełen emocji tak jak to daje książka. Zresztą co tu dużo mówiąc można serial stworzyć na podstawie książek z większą ilością sezonów i to byłoby ciekawe.
Chciałam kupić film na DVD ten drugi pełny ale po przeczytaniu książki stwierdziłam, że to nie ma sensu -jest jedno ale - film jest bliższy książki niż ten cały serial. MASAKRA!!

modi_filmweb

Cały czas ubolewam nad tym, że nie ma kontynuacji filmu. Nawet aktorzy jakoś mi bardziej pasowali. Może kiedyś się doczekamy jednak drugiej części :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones