PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 955
ocen
6,5 10 1 24955
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Niewierzę, nierozumiem.

ocenił(a) serial na 10

Hej wszystkim!!!
Uwielbiam ten serial właśnie dlatego ze nie zgadza się w 100% z książką. Przeczytałam cała serię i myślę że byłoby to dla mnie trochę nudne a zawsze coś mnie zaskoczy.
Clary i Alec to dla mnie najlepsze postacie i nie mówię tylko o wyglądzie aktorów ale także o ich grze.
Serial nazywa się Łowcy Cieni a nie Miasto Kości, tak więc nawiązuje do powieści ale nie jest ściśle z nią związana. A wszystkim którym się to nie podoba to dowodzenia.
Ile zostało nakręcony wersji samego Kopciuszka?
A ten reżyser miał genialny pomysł jak połączyć swoje wyobrażenia z tym co przeczytał.
Pozdrawiam wszystkich którzy się ze mną zgadzają a dla reszty dowodzenia

ocenił(a) serial na 6
Na_GaPe

Podoba mi się to że serial nieodzwierciedlanie książki tylko jest lekko zainspirowany.Dzięki temu nie wiesz co się wydarzy.Postać Isabel i Magnusa najbardziej mi się podoba,Luck jako policjant jest o niebo lepszy niż ciapowaty bibliotekarz.Arcydzieło to nie jest ale to bardzo przyjemna rozrywka.

ocenił(a) serial na 2
basiula9

Podoba mi się to że serial nieodzwierciedlanie książki tylko jest lekko zainspirowany
Polish, please!

ocenił(a) serial na 2
Na_GaPe

Co ty dziecko z tym dowodzeniem?"A dla reszty dowodzenia"? Czym mamy dowodzić? Nie z czasownikami piszemy rozłącznie, więc "nie wierzę i nie rozumiem".
Z tym ostatnim się zgodzę, nie rozumiesz. Każda ekranizacja to połączenie "swoich wyobrażeń z tym co przeczytał", ale nie zajmuje się tym ani reżyser, ani kompozytor, ani nawet spec od kateringu tylko scenarzysta. Reżyser zazwyczaj reżyseruje. W tym serialu genialnie kiepsko!
Jak ci się udało przebrnąć przez książki przy tak zaawansowanym analfabetyzmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones