Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 7 Shameless - Niepokorni Sezon 7, Odcinek 6
Odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Defenestracja Franka

The Defenestration of Frank 58m
8,4 291
ocen
8,4 10 1 291
Shameless Niepokorni
powrót do forum s7e6

Odcinek mi się podobał, uważam,że znacznie lepszy od poprzedniego. Frank dostał za swoje ale znając go pewnie coś wykombinuje,Fiona chyba zbyt pochopnie podjęła zbyt ważną decyzję kupując pralnię, sądząc po promo następnego odc nie będzie tak kolorowo jak myślała..Ian i jego nowy chłopak - niby spoko wątek ale ten kolo jakoś nie wzbudza mojej sympatii, Kevin i V oczywiście jak zwykle miło się oglądało a reszta też na plus.

ocenił(a) serial na 9
Fui

Fiona to jednak jest glupia jak but. Tyle razy przejechala sie na swojej lekkomyslnosci z facetami, a teraz zrobila dokladnie to samo, tylko seksu z tego nie bedzie.
Juz sie balem ze Carla na jakis czas wyrzuca z serialu, ale pokazali jego nowa miejscowke i paru przyglupow, wiec chyba nie bedzie tak zle.
Swietny sezon, juz szesc odcinkow zlecialo, a nie nudzilem sie ani minuty.

ocenił(a) serial na 10
Fui

Wow, muszę powiedzieć, że jestem naprawdę mega pozytywnie zaskoczona tym sezonem. Wątki tak jakoś lepiej poprowadzone, postacie nie przynudzają i nareszcie czuć te siostrzano- braterskie relacje, które zdawały się zanikać w poprzednim sezonie. A co do odcinka:
- Fiona rzeczywiście postąpiła lekkomyślnie kupując biznes od babki, która ma kłopoty z pamięcią. Mam wrażenie, że ona chce koniecznie udowodnić reszcie rodziny, a szczególnie Lipowi, że jest lepsza od nich. Jeszcze ten jej bulwers, kiedy Lip nie pogratulował jej tego jakże wspaniałego pomysłu i powiedział, że ona sobie nie poradzi.
- Lip- wygląda na to, że będzie musiał znaleźć sobie nowe źródło dochodu ;)
- Ian- jego relacja z Trevorem się rozwija, ale mam nadzieję, że nie skończy się to jak z Calebem. No i tylko czekam aż Mickey wróci :P
- Carl- mimo rozterek zdecydował się pojechać do szkoły wojskowej. Mam nadzieję, że to nie oznacza brak scen z nim do końca sezonu :((
- Debbie- jak na razie idzie jej nawet całkiem nieźle. Od kiedy nie musi ciągle kłócić się z Fioną wydaje się być dosyć rozgarnięta. Ten jej "związek" z Neilem nawet mi nie przeszkadza :))
-Frank- oj, w końcu się doigrał. Teraz znowu musi szukać jedzenia po koszach na śmieci i spać na ławce w parku.
- Kev, V i Svetlana - okazało sie, że ojciec Svetlany to jednak jest mąż Svetlany. A teksty Keva jak zawsze są zarąbiste :D

ocenił(a) serial na 9
jesustookmyphone

Dlaczego mnie nie zdziwi, jak Svietlana i ten jej mąż wychujają Kevina i Vi ze wszystkiego. W końcu ona zajmuje sie finansami, może wszystko po kryjomu przepisywać na siebie. Tak samo z dziećmi. Adoptowała dwie córki K i V, nie znam sie za bardzo na prawie itp, ale teraz spokojnie może je zabrać i wyjechać, w końcu jest ich matką.

Na Fione szkoda strzępić ryja ;) Przejedzie sie na tej pralni. Nie zdziwie sie, jak jest ona zadłużona czy coś. W końcu ta babcia nic nie pamięta. Najbardziej rozwala mnie w tym seznie to, że pokazują, że puszcza sie na prawo i na lewo. NIe wiem co w tym dziwnego, skoro od samego początku to robi. Tylko wcześniej robila to bez Tindera. A pokazują to jako coś nowego.

Lip był w fajnej firmie, a mógł też zarobić kupe kasy, szkoda, że nie wyszło.

Dla mnie wątku Iana mogło by w ogóle nie być.

Frank jak zawsze wszystko spieprzył. Wywalczył fajne dla siebie miejsce, ale zachłanność go zgubiła. Mogł żyć spokojnie, a tak to, skończył jak.... Frank ;)

PS. Kiedyś po każdym odcinku było 1000 tematów z odcinkami, a teraz jest jeden i z 3 odpowiedziami. Ponad tydzień po emisji ;) Nikt już tego nie ogląda?

ocenił(a) serial na 10
domino236

Haha, ale to byłby plot twist jakby teraz Svetlana wzięła te dzieciaki i pojechała w długą xD A czemu ludzie już nie piszą? Nie wiem, może lenistwo :D

ocenił(a) serial na 10
domino236

o tym samym mysle juz odkad pojawil sie jej mąż. będzie jakaś akcja z nimi, w dodatku svetlana powiedziała bardzo ważną rzecz do Debbie o tym, zeby znalezc sobie frajerów i sie ustawić - tym sie zdradziła :P

ocenił(a) serial na 8
Fui

Ja skomentuję dzisiejszy odcinek. W sumie wszystko spoko poza Debbie, która jest irytująca. Fiona jednak kupiła pralnię, mimo że nawet tego nie przemyślała. Obawiam się, że jeszcze nie raz wyjdą jakieś kwiatki u tej babci. Chociaż wolałabym, żeby odniosła sukces. Lip zawsze mnie irytował. Jest obleśny i egoistyczny, a laski i tak na niego lecą. Nie wiem, jak on to robi. Minus za brak Carla, oby jeszcze wrócił. Męczący wątek Iana. W sumie on mi wisi. Kev i reszta jak zawsze najlepsi :P

ocenił(a) serial na 7
Fui

Mi sie podoba watek Debbie, ten Neil i jego szczerosc :) Fiona w ogole nie uczy sie na bledach,m ale gdyby robila jakies wnioski, to juz nie byloby Shameless, prawda? Ian zawsze mnie nudzil. A Kev, V i inni sa po prostu porabani :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones