Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 9 Shameless - Niepokorni Sezon 9, Odcinek 13
Odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Zgubione

Lost 55m
8,2 167
ocen
8,2 10 1 167
Shameless Niepokorni
powrót do forum s9e13

s09e13

ocenił(a) serial na 10

Wyjaśni mi ktoś, jakim cudem nagle wspólnik Fiony wyczarował dla niej 100 tysięcy? Bo trochę się pogubiłem w tych inwestycjach i rachunkach

ocenił(a) serial na 9
cehennem

To było tak, że ona mocno chciała wejść w ten biznes, ale odmówili jej kolejnego kredytu w banku. Potem ten ziomek zaoferował, że odkupi od niej budynek po zaniżonej cenie. Jak siedzieli z wspólnikami w barze to ona do nich podbiła i powiedziała, że chce w to wejść. Zainwestowała coś i dzięki temu miała tam jakiś mały % udziałów. To były te momenty, gdy Liam robił za jej asystenta.

Swoją drogą to w spojlerze następnego odcinka możemy się powoli domyślać jak się potoczy historia Fiony. Pytanie za 100 punków jest takie czy pojawi się Jimmy czy nie.



ocenił(a) serial na 8
pitixpl

Czy tylko ja jakoś niespecjalnie na niego czekam?

ocenił(a) serial na 10
karolinaaaa96

ja wręcz nie chcę, żeby wracał. Nie rozumiem, dlaczego wielu ludzi na niego czeka i twierdzi, że dla Fiony był najlepszy spośród jej facetów. Steve był manipulatorem i kłamcą, a gdyby Fiona ostatecznie do niego wróciła w kolejnym odcinku to zaburzyłoby rozwój jej postaci. Okazałoby się, że jest miękką ciapą, która potrzebuje partnera aby wyjść na prostą, i w dodatku skończyłaby z takim frajerem jakim jest Jimmy/Steve

ocenił(a) serial na 9
karolinaaaa96

Ja tam go uwielbiam, po Lipie i Carlu moja ulubiona postać. Moim zdaniem idealnie pasowali do siebie z Fioną. Oczywiście on nie był stworzony do roli bycia opiekunem, ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby to było takie love story na koniec jakie miało miejsce w przypadku Iana i Mickiego.

"Okazałoby się, że jest miękką ciapą, która potrzebuje partnera aby wyjść na prostą, i w dodatku skończyłaby z takim frajerem jakim jest Jimmy/Steve" Ona przez cały serial puszczała się z takimi ciapami, każdy jej partner był bardziej irytujący od poprzedniego. :)

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

to, że cały czas się puszcza to fakt, ale mogłaby w końcu się ogarnąć i nie wiązać z debilami

ocenił(a) serial na 8
cehennem

Fione zawsze ciągnęło do destrukcyjnych facetów a poźniej wielki lament, że wszyscy faceci są źli

ocenił(a) serial na 10
karolinaaaa96

dlatego mogłaby sobie dać spokój na jakiś czas ze związkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones