Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 9 Shameless - Niepokorni Sezon 9, Odcinek 2
Odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Mo White!

Mo White for President 55m
7,9 182
oceny
7,9 10 1 182
Shameless Niepokorni
powrót do forum s9e2

s09e02

ocenił(a) serial na 10

Jak wrażenia po 2 odcinku 9 sezonu?

cehennem

jest gites :D uwielbiam ten serial, wiec nie jestem zawiedziony, Kev i V znow rozwalaja :)

ocenił(a) serial na 9
cehennem

Moim zdaniem zapowiada się jeszcze gorzej niż w ostatnim dość słabym sezonie. Jedyną interesującą postacią w tym serialu jest Carl, strasznie zmarnowali potencjał Lipa nie mówiąc już o tym co zrobili z Ianem... Debbie nienawidziłem w sumie od początku, więc jestem już przyzwyczajony do tego że jest najbardziej irytującą postacią w tym serialu oprócz nowych chłopaków Fiony.

Szkoda że z takiego świetnego serialu robi się powoli szmira, wiadomo ludzie będą oglądać ale jest niesamowita przepaść między pierwszymi sezonami, a ostatnimi. Oglądam tylko dlatego, że zwyczajnie szkoda mi przestać w takim momencie.

Ten serial może uratować jedynie powrót Jima / Mickeya.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Jeszcze nie widziałem 2 odcinka ale według mnie już nic nie uratuje tego serialu. 8 i 9 sezon oglądam tylko z powodu przywiązania do reszty sezonów i dlatego, że jeśli oglądam kilka sezonów serialu to nie odpuszczam ostatnich.

ocenił(a) serial na 9
cehennem

No ja mam identycznie. Zgadzam się z tym co napisałeś w poprzednim temacie - że pozbycie się Kassidi to błąd. Jedyna fajna postać, którą niedawno wprowadzili. Dobrze, że już nie trzeba oglądać tego gościa, który nie wiedział czy był facetem czy kobietą, ale z drugiej strony dostaliśmy przecież nowego partnera Fiony. Każdy jej kolejny facet jest co raz bardziej irytujący. Tej sąsiadki która była les też się chyba pozbyli.

Fakt - tego już się nie da uratować, ciekawe czy Emmy też widzi jak serial się stoczył i dlatego chce odejść czy może rzeczywiście szuka nowych wyzwań. Wydaję mi się że jest to pierwsza opcja, bo przecież była drama że chciała zarabiać tyle samo co William Macy a i tak odchodzi.

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

można to obejrzeć gdzieś online?

ocenił(a) serial na 9
igahalo

https://www1.swatch series.to/serie/Shameless_USA

http://putlo ckers.tf/watch/EdBVo7dj-shameless-us-season-9.html

pousuwaj spacje

ocenił(a) serial na 10
cehennem

Ktoś wie gdzie można obejrzeć z napisami?

klaudia10798

Podłączam się do pytania...bo nigdzie nie mogę obejrzeć nawet w wersji oryginalnej...

ocenił(a) serial na 10
panienka_2

W wersji oryginalnej jest na zalukaj i alltube.

ocenił(a) serial na 9
panienka_2

najlepiej pobierać z to rrr e n tów. Wstawki najczęściej mają już wbudowane angielskie suby.

Nie wiem jak jest z polskimi, ale ostatnio widziałem na FP project haven że ktoś chyba się wziął za tłumaczenie tego serialu. Trzeba spr n 24

ocenił(a) serial na 10
cehennem

Jestem już po seansie i jak na razie jedyny wątek, który mi się podoba w tym sezonie to rozbudowa historii Fiony. Reszta leci na łeb na szyję, Carl nawet nie wspomniał w najnowszym odcinku o śmierci Kassidi. Wiem, że działała na nerwy wielu widzom jak i Carlowi, ale usunięcie jej z serialu w taki sposób to przegięcie. Nagle nikt o niej nie będzie pamiętać, nawet sam Carl, a fakt, że miała złe relacje z rodziną to furtka do domknięcia jej wątku, w końcu nikt nie będzie jej szukać. Szkoda, bo ta postać miała na prawdę duży potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones