PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 997
ocen
8,6 10 1 222997
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

15 GRUDNIA!!!!!

ocenił(a) serial na 10

Przedpremierowy pokaz "The Empty Hearse" w Londynie 15 grudnia!!
http://www.sherlockology.com/news/2013/11/5/sherlock-s3e1-bfi-premiere-51113
Chciałabym mieszkać w Londynie, albo chociaż mieć możliwość, żeby pojechać...
Są tu jacyć szczęściarze, którzy się wybierają? :)
Ciekawe, jak szybko zdecydują się na emisję w tv, bo jedno jest pewne, po tym pokazie to będzie
jeden wielki SPOILER.

ocenił(a) serial na 9
patrycja2515

Do Londynu z Okęcia mozna skoczyc juz za 98zl, akurat jest promocja.
Tylko, z tego co czytalam, bilety na ten sherlockowy event wyprzedaly sie w pare godzin...
W kazdym razie troche mnie rozdraznili ta premiera dla wybrancow…:- /

ocenił(a) serial na 10
pietkiesiaa

Mogliby dać transmisję w internecie na cały świat i to by była prawdziwa PREMIERA

ocenił(a) serial na 10
patrycja2515

Myślę, że długo nie będą czekać z premierą w tv po 15 grudnia, bo tak bardzo chcą wszystko trzymać w tajemnicy, a wiadomo, że w internecie będzie można znaleść mnóstwo spoilerów. Jakby długo czekali to już i tak wszyscy by wiedzieli co się wydaży

patrycja2515

To byłoby coś!

pietkiesiaa

Na TEN Sherlockowy event jeszcze się nie wyprzedały, sprzedaż rusza dopiero 12 listopada o 11:30, czyli w Polsce godzinę do przodu (12:30) :) Poprzednio zrobiono takie same wydarzenie, z okazji premiery "A Scandal in Belgravia", i właśnie na tamten event bilety wysprzedano w zaledwie jedną godzinę. Tutaj możemy przypuszczać, że rozegra się jeszcze większa batalia o bilety, i żeby je dostać trzeba będzie mieć naprawdę wielkie szczęście, gdyż od tamtego czasu popularność serialu znacznie wzrosła :)

TomKruz

Przepraszam, teraz czytam że bilety są już wysprzedane... Nieźle :)

ocenił(a) serial na 7
patrycja2515

Pewnie i tak w internecie zacznie pojawiać się masa spoilerów. Będzie strasznie ciężko ich unikać. ;>

ocenił(a) serial na 10
Merkura

oh god, chyba odłączę sobie internet od 15 grudnia do premiery...

|obsesyjnie unikam spoilerów, chyba, że zobaczę coś oficjalnego przez BBC, bo ogl mnie spoilery drażnią etc.etc.etc. Gdybym była twórcą czegokolwiek i umiejętnie budowała napięcie, rozwinięcie akcji, chyba bym umarła, gdybym się dowiedziała, że ktoś ot tak publikuje moje jeszcze nie pokazane sceny. Dlatego z szacunku do twórców oraz ze względu, że chcę mieć dobry efekt przy oglądaniu, unikam spoilerów. I teraz jest ciężko. Boję się tego 15 grudnia..|

ocenił(a) serial na 7
skima

Ja też nie lubię spoilerów(jeśli chodzi o seriale)ale nigdy nie mogę się powstrzymać i zawsze coś we mnie pęka. Jak sobie pomyślę, od 15 grudnia ludzie będą ochoczo psuć nam rozrywkę to aż mnie szlag trafia.
Chyba masz rację. Najlepszym sposobem na uniknięcie jakichkolwiek informacji będzie odłączenie internetu. ;O

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Ja już jestem tak ciekawa co się wydarzy, że chętnie zobaczę nawet spoilery ;)

ocenił(a) serial na 7
zuza_k

A czy nie fajniej by było zobaczyć nowy odcinek bez jakiegokolwiek pojęcia co się wydarzy? ;>

Merkura

Mam pytanie, może mi ktoś podać tytuł melodii w zwiastunie?
http://www.youtube.com/watch?v=llGXWICGsD4

ocenił(a) serial na 10
art8877

To główny temat z Sherlock'a pojawia się w kilku utworach z soundtracków do I i II serii
"The Game Is On"
http://www.youtube.com/watch?v=rXx6sk6YqZ0

patrycja2515

Dzięki!

ocenił(a) serial na 10
Merkura

No nie wiem. Ja już bym chciała wiedzieć, co się wydarzy. I tak głównym elementem, dla którego oglądam ten serial, jest sposób gry Benedicta Cumberbatcha i dialogi, a tego się nie da zaspojlerować (no może kilka dialogów, ale to trudno). Bo np. to czy Sherlock skoczył na kontener czy na coś innego, czy miał sobowtóra itp, itd to nie jest dla mnie aż tak istotne. Mogę się dowiedzieć wcześniej.

zuza_k

Ciekawość by poznać całą tę tajemnicę tak mną zawładnęła, że powoli tracę cierpliwość... ja chcę natychmiast 3 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones