PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 997
ocen
8,6 10 1 222997
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

http://cdn3.whatculture.com/wp-content/uploads/2014/01/Screen-Shot-2014-01-02-at -2.08.42-
AM.png


Ciekawe czego dotyczy to Liar..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Może będzie w coś zamieszana, jak dla mnie podejrzanie szybko polubiła Holmesa i szybko jakoś zgadła, że *SPOILER* sms to szyfr... Chociaż z drugiej strony John pewnie o Serlocku dużo opowiadał, więc mogła go już lubić "zaocznie". Na razie wzbudza sympatię, mam nadzieję, że zrobią z niej ciekawą postać.

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Zapewne się dowiemy. Amanda wspomniała w jakimś wywiadzie, że Mary ma jakiś sekret.

lkulka

Tak.. czytałam..
Ciekawe czy uśmiercą jej postać jak w książce..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Myślę, że umrze w trzecim odcinku albo wywinie jakiś poważny numer, który sprawi, że będziemy życzyli jej śmierci. Byłoby szkoda, bo ją polubiłam...

lkulka

Ja też:)
Nigdy nie widziałam filmu z udziałem Amandy ale w roli Mary jest naprawdę świetna i nie da się jej nie lubić..
Ta szczera twarz i sympatyczny uśmiech.. Nie dziwie się że John ją wybrał..
Ale mimo wszystko chciałabym żeby wrócił na Baker Street do Sherlocka a z Mary to nie możliwe..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Hmmm ciekawe.... Już dawno słyszałam, że Mary ma mieć jakiś sekret, a potem oglądałam wywiad, w którym Amanda nie chciała nic powiedzieć na temat swojej bohaterki..

ocenił(a) serial na 10
zuza_k

Może jest jakoś powiązana z siatką Moriarty'ego?

ocenił(a) serial na 10
zuza_k

Ej, a może Sherlock ją nasłał, żeby pilnowała Johna?

ocenił(a) serial na 10
maryskac

snujmy, snujmy domysły, a Gatissowi i Moffatowi w to graj, i tak nas tak strollują, że nam szczęki opadną :D

sue24

Hahahahaha... Właśnie... oni tylko na to czekają.. Po odcinku, wchodzą na fora i czytają teorie z których potem mają ubaw,i wpisują je do scenariuszy..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

dokładnie tak jest, rajd po fandomach i wplatanie tego do scenariusza :D

sue24

To nasza wina co zrobili ze śmiercią Sherlocka...
Gdybyśmy nie dali im takiego pola do popisu....
Eozpoczeliby serial jedyną prawdziwą wersją tego jak przeżył, a tak... poczytali, pośmiali się i nas strollowali..

ocenił(a) serial na 9
ja1992

>>>Po odcinku, wchodzą na fora i czytają teorie z których potem mają ubaw,i wpisują je do scenariuszy..
Szwędają się zwłaszcza po polskich forach
Tiaaaa

ocenił(a) serial na 10
as_kontakt

wystarczy poszperać na zagranicznych forach, żeby przeczytać tak nieprawdopodobne scenariusze, że wydaje się mało możliwe, żeby mieć aż tak bogatą wyobraźnię.

as_kontakt

Myślisz że tylko w polsce są takie dyskusje:D

ocenił(a) serial na 9
ja1992

Może twórcy chcą nas zmylić, że tu niby taka kochana, miła że nie sposób jej nie polubić. A tu na koniec wywinie jakiś numer, kto to może wiedzieć co nam szykują ;)

mandyS

Mary ma tajemnice ale czego one dotyczą...oh.. Gatiss....udusze Cię..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Może coś się wyjaśni już pojutrze.

ocenił(a) serial na 9
maryskac

Coś mi się wydaje, że zostawią to na sam koniec..

mandyS

Tak wielki boom na koniec sezonu, a potem znowu czekanie..
Sam Gatiss przyznał to ..
http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/sherlock-nie-czulismy-zadnej-presji-spotk anie-z-obsada-i-ekipa-serialu/zg19k

ocenił(a) serial na 10
mandyS

Pewnie z Mary będzie jeszcze jakaś afera, bo ona jest ZBYT miła :D W sumie w serialu nie ma takiej postaci (poza głównymi bohaterami <3) które można jasno zdefiniować, bo potrafią zaskakiwać, jak np. pani Hudson, a Mary wszyscy od początku polubiliśmy, jak wynika z tego, co napisaliście powyżej :) Tak sobie myślę, że "His last Vow" to chyba nie będzie ślub Johna, chociaż od początku się tego spodziewałam... Chyba, że pominęłam jakiś wywiad, zdjęcia, coś gdzie było powiedziane dokładnie, jak to będzie... A premiera 3 odcinka będzie w moje urodziny *-* Na pewno znowu zakończą tak, że będę chciała ich pozabijać :D

ocenił(a) serial na 10
princessofall

John bierze ślub w drugim odcinku. Może nasi źle przetłumaczyli vow, bo można to tłumaczyć jako przyrzekanie,ślubowanie, obiecywanie...Sama nie wiem...

ocenił(a) serial na 9
ja1992

Możesz wstawić linka jeszcze raz bo ten się nie otwiera?

as_kontakt

NIe udało mi się znaleźć dokładnie tego samego ale ru też widać..


http://25.media.tumblr.com/81e5d6ac71932e2fcea72dd95041c3e9/tumblr_myqtjnp55Q1sn 10y5o1_1280.jpg

as_kontakt

Otwórz sobie link dodany przez ja1992 na początku i dopisz do tego AM.png

Mi weszło :)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Na pewno coś ukrywa przed Johnem... Gatiss i Moffat cos szykują żeby nas jeszcze bardziej wkurzyc....

czarna_mamba_9

Coś mi się wydaje że Tobie i mnie oni podpadli najbardziej;D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Hi hi może :D Nie cierpię jak ktos tak ze mną igra:P Cóż, uspokoję sie jakoś;P;)

czarna_mamba_9

Tak wygląda Mark podczas czytania forum

http://comedycentral-co-uk.mtvnimages.com/shows/robin-and-josies-utter-shambles/ flipbooks/alan-moore-mark-gatiss/mark-gatiss-01.jpg?width=540&height=376&matte=t rue&matteColor=black&quality=0.91


A tak podczas pisania scenariusza


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqequlzrhw1qgae0ho1_500.jpg

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Hahhaa zapewne tak było:)

czarna_mamba_9

hihi.. kocham to drugie zdjęcie..:D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja teeeż :D tu znalazłam możliwą rekacje Andrew Scotta na scenę na dachu:
http://media.tumblr.com/b5004b2295c0fcf86bd41cbf7abc3724/tumblr_inline_mwmy2hCrY o1qbmtxe.jpg

czarna_mamba_9

Pewnie tak zareagował;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

no co Wy, to jest genialne zagranie :D nie mówiąc o znakomitym chwycie marketingowym, bo fani sami podsycają ciekawość tworząc często bzdurne teorie spiskowe (ale w końcu fani Sherlocka chyba właśnie tym powinni się zajmować, czyż nie? :>), a Mark i Steven tylko to podchwycili :)
ale nie wmówicie mi, że nie lubicie tego dreszczyku niepewności, że tak naprawdę do końca nie wiadomo, co się wydarzy ;>

sue24

Za to ich kochamy...
Ale jak tak dalej pójdzie to doprowadza nas do ciężkich chorób serca..:D

ocenił(a) serial na 10
sue24

Ja to uwielbiam, ten dreszczyk;) Ich obu sie kocha i nienawidzi - chce się zabic i wystawic pomnik za to co robią;) Są genialni:)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ktokolwiek porwał Johna, chciał dotrzec w ten sposób do Mary, bo to do niej poszedł sms, a nie do Sherlocka. A wszystkiego i tak pewnie nie dowiemy się nawet w ostatnim odcinku :D

ocenił(a) serial na 10
obscure

też sądzę, że to porwanie Johna miało więcej wspólnego z Mary niż z Sherlockiem ...

sue24

Może Mary pracuje z Charlesem Milvertonem, i tylko udaje że nie wiek kto porwał Johna..
Sama już nie wiem

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Nie chcę Cię złościć, ale śmiem podejrzewać, że w tym sezonie możesz się nie dowiedzieć :D

ocenił(a) serial na 10
sue24

Ciekawe czy w tym sezonie w ogóle dowiemy się JAK Sherlock przeżył upadek, bo jak na razie czarno to widzę :D

obscure

Musimy.. Gatiss to obiecał w jedym z wywiadów
Z resztą Sherlock miał 13 teorii przeżycia, ale opowiedział chyba 2.. Do końca zostają 2 odcinki.. więc może w którymś z nich nas oświeci..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Obiecał, ale tak naprawdę wcale nie musi tego robić, może znowu trollował. W tym odcinku opowiedziane zostały 3. W sumie, skąd info, że 13?

obscure

Sherlock mówi Johnowi w Barze że - wyliczył że było 13 możliwości przeżycia..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

hm, jakoś mi to umknęło. Ale raczej wszystkich nie pokażą... A ciekawość mnie dosłownie zżera. I nadal czuję, że się tego nie dowiemy.

obscure

Jeśli się nie dowiemy w tym sezonie to ja i czarna_mamba piszemy petycję do Gatissa... ;D;D;D;D;D;D
Hehehe

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja się podepnę pod waszą petycję!

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja się podepnę pod waszą petycję!

Sirillable

im nas więcej tym lepiej:)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Jasne, że piszemy;D Zbiorowo:D Ale poczekajmy do zakończenia sezonu (jeśli przeżyjemy to zakończenie);)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones