PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Nowiutki zwiastun Sherlocka

ocenił(a) serial na 10

http://www.wirewax.com/sherlock
Biedna pani H. Może zrobi Sherlockowi krzywdę patelnią?

lkulka

mocnyy

lkulka

"I don't care how you faked it. I want to know WHY."
Biedny John. Proszę, niech przywali Sherlockowi w szczękę.

fallandir_2

O tak ! i to mocno :D :D :D

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Pyszny zwiastun :*

lkulka

A jednak spóźniłam się z newsem :)
Mrs. Hudson wymiata jak zawsze. Liczę na to, że powstrzyma się od rzucenia w Sherlocka patelnią bo powinien zrobić to John - zdecydowanie!

ocenił(a) serial na 10
Ofeflia

A ja myślę, że Sherlock powinien oberwać i od Johna i od pani Hudson ;)

ocenił(a) serial na 7
lkulka

Zwiastun bardzo udany. ;O Tylko czemu mamy czekać aż do nowego roku??

lkulka

Zwiastun cudy :D , tylko moglibyście mi napisać co dokładnie mówi Sherlock w 0:13 s ?

avatar555

Zdaje mi się, że powiedział: "The one person he [John?] thought didn't matter at all to me, is the one person who mattered the most."

Według mnie Sherlock mówi o Molly.

ocenił(a) serial na 8
fallandir_2

"He" to w tym przypadku Moriarty, I think ;)

caleena_ex_0ut

No jasne, że Moriarty. Brak snu się kłania. ;)

fallandir_2

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
avatar555

O Johnie mówi, że ten myślał, że się dla Sherlocka w ogóle nie liczył, a tak naprawdę liczył się tylko on [John].

lkulka

Zauważyliście, że jeśli klikniecie na ten napisy, które pojawiają się na dole ekranu co jakiś czas, włączą wam się interaktywne dodatkowe sceny? Szczególnie pierwsza jest ciekawa, obliczenia i kąty pracy pt. "Jak Sherlock przeżył upadek?" :)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

I to bardzo ciekawa. Mi się podoba druga o naszym doktorku. Jest także nowy wpis na jego blogu!

lkulka

Tak, wpis jest świetny! Koniecznie sprawdźcie:
http://www.johnwatsonblog.co.uk/blog/26april

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Ostatni komentarz jest najlepszy:
"I HOPE HE ROTS IN HELL!!!!

Sauron1976 27 April"
Ciekawe jest to, że 1976 to rok narodzin Benedicta. Przypadek? Nie sądzę. :D

fallandir_2

I jeszcze można na początku kliknąć na nagrobek Sherlocka i wpisać kod który widać w dalszej części trailera by zobaczyć dodatkową scenę tłumacząca jak przeżył upadek, tak jakby... ;)

ocenił(a) serial na 10
Lukasz7777

A gdzie jest odpowiedź jaki to kod? Jestem za tępa na to, bo nie zauważyłam w trailerze

langowa

W 43 sekundzie trailera trzeba kliknąć w napis "an attack is coming", by zobaczyć dodatkową scenę gdzie ktoś wpisuje właśnie ten kod.

ocenił(a) serial na 10
Lukasz7777

dzięki za podpowiedź!

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Pani Hudson wymiata xDDD I tez chcę żeby Watson przywalił Sherlockowi!!! Ben świetny jak zawsze;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Musi mu przywalić inaczej tego nie widzę. Przywala mu w twarz, a potem go podnosi i może nawet przytula. Tak widzę ich spotkanie. Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie braci jeżeli zakładamy, że Mycroft nie brał udziału w jego "upadku".

ocenił(a) serial na 10
lkulka

haha;) ja myślę że na jednym przywaleniu się nie może skończyć :P Ciekawe czy Sherlock będzie się bronił przed ciosami:p Ja podejrzewam, że Mycroft wiedział, a jeżeli nie... no cóż, pewnie też będzie wkurzony;)

czarna_mamba_9

Sherlock powinien w końcu zaczaic, że zasłużył na ciosy i kopniaki. :)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

On jest taki pewny siebie i przekonany o swojej racji że Watson nie wiem jak długo by mu to musiał tłumaczyć :P Nie zdziwię się gdy wypali po pierwszym ciosie: Ale za co? O co Ci chodzi? :P

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Chyba można się tego spodziewać po naszym detektywie. I tekstu: widzę, że jakoś sobie jednak beze mnie radzisz. Nawet zapuściłeś tragicznego wąsa.

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Exactly:) Cały Sherlock;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

I wtedy dostanie kolejny cios. W tej walce kibicuję doktorkowi.

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Ja też;) Kurcze, nie mogę się stycznia doczekać xD

lkulka

Ale wąs w istocie jest tragiczny. ;)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Przetragiczny. Mam nadzieję, że jak najszybciej się go pozbędzie!

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

https://www.youtube.com/watch?v=PkBURe9lUD8&list=PLEKeXtfnaSZLaka_odZ5DYs7K3LJ38 sLv ktoś przywalił Sherlockowi. Mam nadzieję, że John. :D

ocenił(a) serial na 10
lkulka

jeeee xD Ale za mało poobijany, stanowczo;P To mi wygląda na jeden silny cios w szczękę (w nos nie, bo wydaje się cały).

czarna_mamba_9

Zawsze mógł oberwać patelnią. Może pełny nokaut, patelnia + pięść?

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Podoba mi się ten scenariusz.

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Haha Pani Hudson najpierw wrzeszcząca jak opętana a potem waląca Sherlocka patelnią to byłaby najlepsza scena tego serialu dotychczas ;)

czarna_mamba_9

Bez przesady, bo za chwilę Sherlock będzie wyglądał jak na tym gifie:
http://31.media.tumblr.com/abf6d44297a57f922e1e780d59c920b5/tumblr_mub2ucHg0j1qm lh0eo1_500.gif

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Hihi ;) Nie no, w sumie racja, ale fakt faktem by się mu należało;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Może w taki sposób jednak się ukaże Johnowi?
https://24.media.tumblr.com/bd5ee660077efa57e89e7850aed3ffb7/tumblr_mxic58gQJs1r 9do03o1_400.gif

ocenił(a) serial na 10
lkulka

Hahah Nie miałabym nic przeciwko:)

ocenił(a) serial na 8
lkulka

Chryste nareszcie coś się dzieje. Dwa lata bez niczego a jak już to walą z grubej rury! Taki bezczelny, chamski i bardziej 'nieludzki' Sherlock wrócił. Taki wniosek wynoszę z trailera i tych wszystkich klipów. Po tym wszystkim, ech mam nadzieję, że to będzie genialny sezon. Nareszcie znalazłam coś tak interesującego.
Reakcja Pani Hudson jak dla mnie prześmieszna. Miałam minę typu WTF

ocenił(a) serial na 10
kasia161717

Pani Hudson traktowała go jak niesfornego synka, którego śmierć przeżyła pewnie prawie tak mocno jak John i nagle ten synek (który nie żyje od DWÓCH LAT) staje w drzwiach. Dziwne, że nie zemdlała. Ja pewnie bym padła i już nie wstała. :P

ocenił(a) serial na 8
lkulka

Rozumiem Cię dokładnie. Może tylko na potrzeby trailera jej reakcja wyszła tak przekomicznie ;)

ocenił(a) serial na 10
kasia161717

Możliwe. Kto wie co w głowie mają twórcy tego serialu. :D

ocenił(a) serial na 9
lkulka

Od Johna powinien dostac piescia w twarz, a pani Hudson powinna poprawic patelnia. I nie tylko za skakanie z dachu, ale i za ta arogancje w scenie z Mycroftem:)

lkulka

zwiastun swietny. ciekawe kto jechal na tym motocyklu.

ocenił(a) serial na 10
JuliaMarianna

To Sherlock i Mary jadą na motorze.;-)

lkulka

Liczyłam na Molly ;) Marzenia...

ocenił(a) serial na 9
lkulka

Nie wiem od kogo ale napewno Sherlock zarobi w twarz od kogoś ;) widziałam w sieci zdjęcie z jego zakrwawionym nosem ..obstawiam, że John mu przywali choć nie uniknione że to mogła być Mrs Hudson. Btw uwielbiam ją, cieszę się że będzie grała w nowych odcinkach :D a jej reakcja - bezcenna! Moja była podobna po obejrzeniu zwiastunu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones