PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820789}

Siły Kosmiczne

Space Force
6,2 12 931
ocen
6,2 10 1 12931
5,5 6
ocen krytyków
Siły Kosmiczne
powrót do forum serialu Siły Kosmiczne

Ależ to jest śmieszne

ocenił(a) serial na 1

Hahaha wysyłają małpę żeby naprawiła satelitę, ale ta odwala kręcioła na wiertarce i bziuuuu leci w kosmos. I wtedy generał mówi "mamy jeszcze psa, wyślijcie psa zobaczymy czy uda mu się chwycić wiertarkę w pysk ", ale okazuje się, ze psa już nie mają, bo zeżarła go małpa. Beka w ch..
Po 3 odcinkach stwierdzam, że dawno nie widziałem tak nieśmiesznego serialu komediowego. Podpitego wujaszek opowiadający na weselu, o drugiej nad ranem suchary z czasu PRL-u, jest zabawniejszy od tego czegoś.

zonk_2

nie zrozumiałeś,

chodziło o to że generał po starcie rakiety wbrew radom naukowców poczuł się tak pewny w swoim dążeniu do podejmowania ryzyka, że pomimo gotowej recepty naukowców postawił wpierw na małpę, której praaawie się udało, a później wolał postawić na psa, żeby tylko nie przyznać się do błędu tak jak ma to w zwyczaju armia i wojskowi.

Do tego dochodzi emocjonalny konflikt pomiędzy generałem i głównym naukowcem, a tak serio to masz rację i ten serial jest banalnie głupi i cholernie nudny. Jak dla mnie wielkie rozczarowanie i obejrzałem ile się dało z uwagi na Malkovica.

zonk_2

Patrze na komentarze i nie rozumiem zachwytów! .... ten serial to dno, poczucie humoru na poziomie niedzielnej kawy u "cioci Krysi" - oglądnąłem 3 odcinki co by sobie wyrobić zdanie .... i nie dam rady kontynuować tego masochizmu .... masakra! PS zonk_2 zgadzam się w 100%

nikx

Ewidentnie nie jest to serial dla Cibie. I dodam tylko, że twórcom wcale nie chodziło o to by śmiać się z małpy która zjadła psa... oj nie. Ale nie wszystko musi się podobać wszystkim.

marek_klimaszewski

No tak - "oglądałeś" 3 odcinki... Teraz wróć do szkoły

nikx

Bang

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones