PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820789}

Siły Kosmiczne

Space Force
6,2 12 947
ocen
6,2 10 1 12947
5,5 6
ocen krytyków
Siły Kosmiczne
powrót do forum serialu Siły Kosmiczne

Nie rozumiem tej decyzji. Jako przyczyny podane zostały:
1) słaba oglądalność w porównaniu z pierwszym sezonem (który w miarę długo utrzymywał się w top10 i był nawet na 1 miejscu, rekordem drugiego sezonu jest miejsce 5 i to po jakimś czasie od premiery)
2) zbyt wysokie koszty produkcji (co jest dość zrozumiałe, bo pewnie wynagrodzenia Carella i Malkovicha były sporą częścią budżetu, a do tego dochodzi wykreowanie bardzo wielu rekwizytów)

Rozumiem, że zdecydowanie łatwiej jest stworzyć domek na przedmieściach, niż bazę sił kosmicznych, ale... takie Słodkie Magnolie dostały przedłużenie na trzeci sezon, a tego się nie da oglądać.
Tamten serial:
1) nie jest żadną nowością, to kolejny serial o babkach po przejściach, bardzo schematyczny
2) humoru tam prawie nie ma (ale wierzcie mi, widać że próbowano uczynić go śmiesznym)
3) jest niesamowicie nudny... (spójrzcie na komentarze na FW, są o wiele gorsze i mniej pochlebne niż tutaj)
Po co o nim mówię? Jestem pewna, że przedłużenie otrzyma więcej seriali, których budżet starczyłby, już nawet nie na Space Force, na cokolwiek lepszego, ale ktoś na siłę stara się tworzyć takie produkcje...

Jest to dla mnie smutna wiadomość, bo chociaż zdaję sobie sprawę, że Siły Kosmiczne nie podobały się wszystkim, to jednak przyzwyczaiłam się do tego serialu i jego postaci. Miał coś w sobie nowego, świeżego. I nie wierzę, że to już koniec. Tym bardziej, że zakończyli drugi sezon z nastawieniem na kontynuację, a ja bardzo chciałabym zobaczyć, jak poradzili sobie z następnym kosmicznym problemem.

Czy tylko mnie jest smutno z powodu tej produkcji?

DagnaMara

I od razu mówię, nie mam nic do innych seriali typu Słodkie Magnolie. Chociaż sama próbowałam i to nie jest serial dla mnie (z powyższych powodów), to nie bronię nikomu produkować takich seriali, ani ich oglądać. Natomiast nie rozumiem, dlaczego jedne seriale postrzegane za słabe (a Space Force przez niektórych taki jest) są kasowane, a inne dostają kolejny sezon. Tak, jak wspomniałam, rozumiem budżet, ale jednak... Kończą sezon na cliffhangerze i kasują serial, ja się czuję oszukana. Tym bardziej, że tak, jak mówiłam, kolejne sezony otrzymały seriale, o których nawet nigdy nie słyszałam, z pewnością nie zawojowały żadnego miejsca w top10, a są na siłę kontynuowane. Dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones