PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820789}

Siły Kosmiczne

Space Force
6,2 12 926
ocen
6,2 10 1 12926
5,5 6
ocen krytyków
Siły Kosmiczne
powrót do forum serialu Siły Kosmiczne

Czysta rewelacja

ocenił(a) serial na 9

Siedzę i zieję ze śmiechu. Nie ubawiłem się tak od nie pamiętam kiedy przed ekranem telewizora.

ocenił(a) serial na 8
Fidel-F2

U mnie to samo. Z żoną zwijaliśmy się ze śmiechu. Dziwię się, że serial ma tak niską ocenę. Najwidoczniej humor raczej z tych specyficznych i nie do każdego trafia.

gooliv3r

wiesz może Ciebie i Twoją żonę po prostu byle co bawi

ocenił(a) serial na 8
sol82

Problem w tym, że właśnie mało co.

ocenił(a) serial na 6
gooliv3r

Każdego bawią inne rzeczy.

ocenił(a) serial na 2
gooliv3r

Do mnie nie trafia. Z trudem wytrwałem do końca pierwszego odcinka.

Fidel-F2

Po 1 odcinku na razie dałem 6 ale widzę, że to humor inny niż większość seriali i dlatego czytam tyle negatywnych recenzji. Ostatnio nawet gdzieś w sieci recenzja była słaba (może płacone przez HBO? ;-) ) Tak czy inaczej nie wróżę dobrze temu serialowi w USA bo ilość tłuków tam, którzy cieszą ryj tylko do filmów typu Borat jest wielka a do myślenia to oni nie są przyzwyczajeni. Najlepszym chyba przykładem jest Dr. House, który jak zaczął być skomplikowany i jeszcze bardziej dzięki temu interesujący to został zakończony przez duży spadek oglądalności. Niestety w Polsce już też coraz słabiej z odbiorem trochę bardziej inteligentnych komedii, gdzie jest i drugie dno i sarkazm itp itd.

zatkaokakao

Jestem zdania że tylko tłuki nie śmieją się na Boracie więc wspomnieć tutaj o tym filmie było co najmniej nieśmieszne.

RobertWhite

Bo to właśnie dowcip dla ograniczonych umysłowo, może dlatego się śmiejesz, tego nie wiem.

zatkaokakao

Brawo ty, właśnie udowodniłeś kto tu jest ograniczony. W Ameryce owszem jest dużo tłuków dlatego Borat zarobił więcej po za nią bo jest to satyra dla inteligentniejszej widowni, czegoś nie rozumiesz to lepiej nie komentuj.

ocenił(a) serial na 8
RobertWhite

Borat to prostactwo.

saqmd1983

Jesteś jeszcze mały i wiele rzeczy nie rozumiesz, wszystko przed tobą.

ocenił(a) serial na 8
RobertWhite

Oj prostactwo prostactwo.

ocenił(a) serial na 7
Fidel-F2

Mam tak samo, właśnie obejrzałem 3 pierwsze odcinki i dawno tak się nie uśmiałem. Wchodzę na filmweba pewien, że zobaczę 8-9 gwiazdek, a tu lekko ponad 6.

ocenił(a) serial na 8
bartekpacia

Ja po pierwszym odcinku lekko się zniechęciłam, ale już po 3 przepadłam bez reszty. Fakt, jest to specyficzny humor (mi bardzo przypadł do gustu), ale ten serial w wielu wątkach ma drugie dno. Nie jest to do końca "głupkowaty humor". Doktor ciągle chce udowodnić jaka to nauka jest ważna, a generał ciągle ma w głowie wojskowe zażyłości (dobrym przykładem jest wojna na pustyni). Zdziwiona jestem, że ten serial jest ciągle porównywany do The Office (tam to dopiero specyficzny humor) i że ma tak niska ocenę.

ocenił(a) serial na 7
ania_k

Taak, dokładnie tak samo to odbieram. Z pozoru trochę głupkowaty serial, ale ma w sobie wiele takich "smaczków" i sytuacji trzeba po prostu umieć odczytać/zrozumieć.

ocenił(a) serial na 9
Fidel-F2

Świetny, a zarazem mega przyjemny w odbiorze :) kaktusik załatwił sprawę i przelał czarę wesołej radości (w kwestii dalszego oglądania odcinka) :D

ocenił(a) serial na 7
Fidel-F2

od siebie mogę jeszcze polecić czeski miniserial "Kosmo" chyba z 2017 roku. To jest dopiero kosmos...

ocenił(a) serial na 9
Fidel-F2

Ja mam podobnie... Genialny serial, a malo co mnie smieszy z tzw. komedii. Dialog, dynamika miedzy swietnynm Carellem, a jeszcze lepszym Malkovitchem, parodia i przerysowanie charakterow. Owszem, moze sie wydawac troche niespojny fabularnie, ale fantastycznie sie pochlania kolejne odcinki. W stylu Wesa Andersona, trzeba to lubiec.

ocenił(a) serial na 8
Fidel-F2

Mega serial. Idealny humor.

ocenił(a) serial na 8
Fidel-F2

Oglądam po raz drugi, dalej bawi, świetny humor, czekam na kolejny sezon (jeśli powstanie).

Fidel-F2

Będę w opozycji :-)

Zatrzymałem się na piątym odcinku i chyba sobie odpuszczę. Jest sporo fajnych rzeczy - potyczki słowne Grabastona i Naird, spokój Mallory, naukowe podejście Kaifanga (przepraszam, Dr. Kaifanga :-) reszta wychodzi - słabo. Wątek córki miele się bez iskry, Gregory ma rolę wioskowego głupka - i to w sumie wszystko. Świetna obrona finansów przed komisją, smaczki o Wakandzie, problemy z psem który nie potrafi utrzymać w łapie narzędzi - OK, ale to wciąż za mało. Nie da się ukryć że Naird ma w rodzinie Michaela Scotta, i o ile Michael co chwilę wypalał z petardą, to Mark nadrabia minami. Sporo bigosu - tu wojsko, tu naukowcy, to polityka, tu problemy rodzinne, tu żona w więzieniu, małpy w kosmosie, Chińczycy w internecie, raz wygłupy, raz na poważnie, raz nowoczesne tweety, raz Kokomo... nie ma spójności w fabule. W zasadzie teatr dwóch aktorów - Malkovicha i Carella, reszta tylko robi za tło.

Póki co na półkę "może kiedyś".

Fidel-F2

Nie wiem czy ja oglądałem to samo albo pierwszy odcinek beznadziejny ale to jest jakaś tragedia

ocenił(a) serial na 7
Fidel-F2

Już zapomniałem o tym serialu po obejrzeniu pierwszego sezonu. Rozśmieszył mnie. Dałem 6. Po drugim sezonie powyższym do 7. Bardzo przyjemny i zabawny. Polecam oglądać bez lektora. Świetnie napisane postacie, nieszablonowy scenariusz. Malkovic jest boski. Polecam. Idealny żeby się odprężyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones