Siły Kosmiczne
powrót do forum 1 sezonu

Bądźmy NIEpoważni

ocenił(a) serial na 7

No weźcie przestańcie, to nie miało być dRUgiE tHe OfFIcE!!11! I jejku upolityczniony, to jest serial komediowy, może robić sobie jaja z różnych tematów, ludzie no, to też temat, z którego się żartuje. Jak kogoś amerykańska polityka bawi, to się zaśmieje. Jak wkurza, to się powkurza. Można się zastanawiać nad drugim dnem.. Ale po co? xD Zwykły przyjemny serialik i tyle. Żarty 6/10, aktorzy 9/10, no Netflix.

ocenił(a) serial na 4
seemehityou

OK, komedia, lekka, nawet bardzo. Całkiem niezła gra aktorska, czasem śmieszne żarty z domieszką polityki w tle. Niemniej serial jest bardzo przeciętny, nawet jak na tego typu komedię. Da się obejrzeć, ale nic poza tym. Dla mnie to stanowczo za mało, żeby dawać wysokie noty.

ocenił(a) serial na 6
vahu_waw

Nikt nie daje wysokich not. Ocena 6/7 jest odpowiednia.

ocenił(a) serial na 4
znamir11

7 to "dobry", 6 - "niezły". Jak dla mnie to ten serial, nie jest nawet przeciętny. Ale każdy może mieć swoje zdanie, z którym inni mogą się nie zgodzić.

ocenił(a) serial na 7
vahu_waw

Faktycznie osobiście mam tendencję do wrzucania filmów/seriali niewyjątkowych, ale przy których dobrze mi się siedzi w kategorię tej magicznej siódemki, chyba muszę nad tym popracować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones