PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601565}

City Hunter

Si-ti-heon-teo
8,2 1 800
ocen
8,2 10 1 1800
Si ti heon teo
powrót do forum serialu Si-ti-heon-teo

UWIELBIAM TEN SERIAL!

ocenił(a) serial na 10

Jestem zaskoczona, że jeszcze nikt nie skomentował tej dramy! Jest fantastyczna! Historia bardzo mnie wciągnęła, a do tego postacie są naprawdę ciekawie stworzone, chyba moim ulubieńcem jest postać dobrotliwego wujaszka, który towarzyszy głównemu bohaterowi podczas jego "zemsty". Serial pełen jest szybkiej akcji, błyskotliwych dialogów, nie zabrakło również humoru i romansu ^^ Serial zdecydowanie nie tylko dla kobiet. Choć tytułowy City Hunter to naprawdę ciasteczko do schrupania hihihi ^^

ocenił(a) serial na 9
Tiitek

Mnie też się bardzo podobał. Chyba jedna z lepszych dram koreańskich ostatnimi czasy. Świetna fabuła, nie można się nudzić. Kolejny raz Koreańczycy udowadniają, że nie można im dorównać w filmach/dramach zemsty. Uwielbiam obsadę, choć nigdy nie przepadałam za Lee Min Ho (zbyt mocno mi się kojarzy z 'Boys over Flowers' i 'Personal Preference', gdzie za nim nie przepadałam), tak tutaj nie wyobrażam sobie, by ktoś lepiej się nadał. Zdecydowany must-watch.

ocenił(a) serial na 10
Collony

Przyznaję, że ja również nie przepadałam za nim w Boys over flowers, te loczki i ta postawa napuszonego bogatego dupka, jakoś mnie odstręczała od tej historii nie przetrwałam jednego odcinka nawet. Personal Preference mnie się spodobał, było w nim dużo humoru który lubię. Dlatego też zdecydowałam się na City Huntera i zdecydowanie to jego najlepsza drama! Must watch to mało powiedziane :P
Masz jakieś ciekawe dramy do polecenia?

ocenił(a) serial na 8
Tiitek

Zgadzam się z wami świetna drama. Jak nigdy nie lubiłam zbytnio azjatyckiego kina akcji (głównie przez nierealistyczne jak dla mnie sceny walki). Trochę trwało zanim się do tego zabrałam, ale w końcu zdecydowałam się ze względu na Min-Ho (uwielbiam go za Personal Preference). No i było warto. Fabuła nie jest do końca oczywista co w występuje w większości dram co dla mnie jest sporym plusem. Do tego soundtrack całkiem dobry. Wszystko to sprawia że przyjemnie mi się to oglądało.
A co do dram wartych obejrzenia to moje propozycje są takie:
Heartstrings / You've fallen for me (bardzo fajna muzyka i całkiem dobrze dobrana obsada, takie lekkie łatwe i przyjemne)
You're beautiful (całkiem sympatyczne jak tylko przeżyje sie koszmarny pierwszy odcinek)
Coffee House
Coffee Prince
Secret Garden
Stars Falling From The Sky
praktycznie same romanse, ale skoro wakacje to miło obejrzeć coś lekkiego
a tytułów mogłabym wymieniać i wymieniać więc jak jesteś zainteresowana to polecam strone viki.com dramacrazy.net i mysoju.com (chociaż pewnie większość znasz) propozycje z najczęściej oglądanych zazwyczaj są nie najgorsze wiec też można zawsze cos fajnego wygrzebać ;) mam nadzieje że pomogłam

ocenił(a) serial na 10
redtie

Jasne, że pomogłaś :) ja również nie przepadałam za koreańskimi filami akcji przez te ich skoki pod niebiosa xD okrutnie nie realistyczne, do przejścia w anime ale w dramach mnie raziły okrutnie! City Hunter mnie pozytywnie zaskoczył jeśli chodzi o sceny walki, Min-ho naprawdę świetnie grał, aż czułam jak przeciwnik zwija się z bólu. Jedna z moich ulubionych scen walki to motyw walki na klatce, jak zwinął czapeczkę by go nie rozpoznał przeciwnik xD Personal Preference to moja ulub. romantyczna drama ;) idealne proporcje romantyzmu z humorem.
Nawiązując do dram, które wymieniłaś
Heartstrings - planuję się za nią zabrać :)
You're beautiful to pierwsza koreańska drama jaką oglądałam ( zgadzam się 1 odcinek to sam ból! ale potem jest przezabawna, przez nią uwielbiam Jang Geun Seoka :P )
Co do pozostałych tytułów sprawdzę je dzięki za polecenie.
Lubię romanse w dramach więc ok ;) jakoś koreańskie romance do mnie bardziej przemawiają niż amerykańskie. Wybaczam ich więcej, mogą być dziecinne trochę kiczowate nawet, ale jakoś w azjatyckim stylu to przechodzi gładko.
A propos dram jeśli lubisz Jang Geun Seuka ( lidera z you're beautiful) polecam film My baby and me oraz drame Mary stayed out all night - obydwa są na dramacrazy.net
Azjatyckim kinem zainteresowałam się przez naukę japońskiego i pokochałam japońskie filmy i koreańskie dramy ;)
Fighting! :)

ocenił(a) serial na 8
Tiitek

ja też jakoś wole koreańskie romanse bardziej niż amerykańskie, mimo że nie ma w nich prawie całowania a jak ida do łóżka to jest to tylko bardziej sugestia niż pokazanie czegokolwiek, pomijając że dzieje sie to w może w 1 na 20 dram. Może włąsnie dlatego że to takie ocenzurowane, niedopowiedziane i niewinne to wyobraźnia bardziej działa. Ale to prawda coś jest w tym niekiedy kiczowatym przesłodzonym stylu.

ocenił(a) serial na 8
Tiitek

hmm... filmweb zwariował.. nie moge tu nic wiecej napisac bo mi mówi że za dużo napisałam.... przesyłam ci odp na priv jeśli nie masz nic przeciwko ;)

ocenił(a) serial na 10
redtie

Heh filmweb czasami wariuje to fakt ;) chętnie odpowiedziałabym na ten priv ale gdzie to jest, bo w poczcie nic nie mam, W ogóle chętnie podyskutowałabym sobie o azjatyckim kinie bez osób trzecich :) Jeśli się na to piszesz to fantastycznie :D

ocenił(a) serial na 8
Tiitek

chciałam napisać na priv, ale masz to zablokowane wiec nie mogłam tego zrobić. A na dyskusje sie pisze tylko musisz sobie w ustawieniach zrobić tak żeby można było Ci przesyłać wiadomości

ocenił(a) serial na 8
redtie

teraz robie tez za spamera totalnego, bo nie moge nawet edytowac posta... sprawidziłam w regulaminie i nie moge wysyłać wiadomości prywatnych bo brakuje mi 1 pkt z kontrybucji, wiec podaje meila zielonica(at)yahoo.pl i tam sie jakoś zgadamy

ocenił(a) serial na 10
redtie

heh nie przejmuj się :) wysłałam wiadomość na meila :)

Tiitek

Heartstrings to chyba jedyna drama z tej listy której bym nie polecała... O.o
Nie wiem, może jestem jedyna, może to dlatego że już zbyt wiele dram obejrzałam że staje się wybredna, ale drama przyciągnęła mnie ze względu na jej popularność wśród ludzi lubiących dramy jednak mnie jakoś nie wciągnęła na tyle by móc przebrnąć do końca. Porzuciłam ją gdzieś około 8 odcinka potem leciałam na urywkach raw'ów bo nie chciało mi się czekać na napisy i wróciłam przy ostatnim odcinku żeby zobać co będzie na końcu.
Najbardziej mnie rozwala przepaść między popularnością i oglądalnością dram w samej Korei a poza nią. Hearstrings miało kiepską oglądalność a fani na viki chcieli się pozabijać XD
Ale przestanę offtopować, teraz na temat.

CH było super. Było wszystko co trzeba żeby zrobić dobrą dramę, obijanie pysków, miłość, zemsta, hot główny bohater, dobra historia i oczywiście to czego trzeba mnie czyli scen w których można sobie oczy wypłakać XD Bez tego ostatniego dla mnie drama nie jest dramą! Szczerze również powiem jak wy na początku że BOF to była poracha jeżeli o LMH chodzi xD Te włosy to były jakieś jaja bo jak oglądałam to płakałam ze śmiechu, LMH wyglądał tam TRAGICZNIE to mało powiedziane...no i powiem że Jan Di działała mi na nerwy ale cóż...jak mówie wybrednam xD

ocenił(a) serial na 10
marmolada_xd

Heartstrins obejrzałam do końca, jednak przyznam rację aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiła jak np You're beautiful. Jednak główna postać męska miała charakterek :), którego brakowało mu w You;re beautiful. Wiadomo że jest łatwa lekka i przyjemna i miło się ją oglądało- jednak jeśli chodzi o mój ranking dram to City Hunter jest nr 1! Ulżyło mi, że nie było skoków pod niebiosa ale konkretne łojenie d-u-p-s-k-a xD A co powiesz na Personal Taste? To moja ulub. romantyczna drama. Hahahahahaha coraz więcej osób podziela moje zdanie co do włosów Min-ho w Boys before flowers xD nie no masakra, zła fryzura i zajebisty koleś wygląda odpychająco- szok!
Ok Pani wybredna ;P poleć jakąś dramę. Bo lista jest długa a nie zawsze te które są w czołówce rankingów mi pasują :)

ocenił(a) serial na 9
Tiitek

Heartstrings było rzeczywiście banalne, ale jakoś mi się podobało - to chyba jakiś sentyment do Shin Hye i Yong Hwa (a nie lubiłam jego gry w You're Beautiful).
Ja też bym polecała bardzo z listy gdzieś tam wyżej Secret Garden. Coffee Prince zobaczyłam, bo niby ważniejsza z dram koreańskich, ale powiem szczerze, że się trochę zawiodłam. Osobiście bardzo lubię kor. melodramaty, ale i tak żadnym romansidłem nie pogardzę :)
Z innych dram, wydaje mi się, że warto zobaczyć obecnie nadawane Scent of a Woman - z każdym odc. mi się bardziej podoba; i Spy Myung Wol (choć to ostatnie trochę zaczyna mnie nudzić).
Z wcześniejszych na pewno: The Woman Who Still Wants to Marry, The Greatest Love, My Princess, My Girlfriend is a Gumiho.

ocenił(a) serial na 10
Collony

W You;re Beautiful nie udało się Yong Hwa zdobyć Shin Hye, jak w Heartstrings :P Drama była lekka i przyjemna, ale takie też są potrzebne - czasami melodramaty męczą.
Już kolejny raz słyszę o Secren Garden i Coffee Prince muszę się za nie zabrać :P
O wspomniałaś o dramie, którą obecnie ogladam - Scent of a woman! UWIELBIAM JĄ! Czekam w niecierpliwości na kolejne weekendy, denerwuje mnie, że nie jest skończona, ach.... drama jest cudo, aktorzy, muzyka, historia! Rewelacja!! Na dramacrazy czasami nowe odcinki są później niż na http://www.jacinda1st.com/2011/07/scent-of-woman-english-subtitles.html :)
Sprawdzę tytuły które podałaś.

Tiitek

Personal Taste? Hmm...było fajne ^^
Głowna aktorka czasem irytująca ale ogólnie było w porządku ^^ Całkiem przyjemnie mi się oglądało.
Ja zamiast The Woman Who Still Wants to Marry najpierw poleciłabym obejrzeć The Man Who Can't Get Married, nie jest to głębokie i blablabla ale prze śmieszne, momentami miałam łzy w oczach ze śmiechu. Ostatnio znajome przekonały mnie do zbadania Protect the Boss i również prze zabawna drama.
SG i CP są fajne, Coffee House też bym mogła polecić do tych kawowych choć końcówka mnie nie przekonała ale czego to się nie robi dla Kang Ji Hwan'a :D
Wczoraj dopadła mnie jakże wielka nuda około godziny 15 i obejrzałam sobie I Need Romance, odcinki nadawane przez TvN więc są krótsze niż reszta dram więc skończyłam dziś niedawno oglądać. Gorąca drama, powiem szczerze że można się napalić podczas oglądania xDD Były momenty gdzie miałam ochote kogoś złapać i zgwałcić xD
Co do Scent of A Woman, to jedna z dram której rodzaj lubię, dobrzy aktorzy, plot też super, widać pasję, brak idoli (no może Xiah w tle <3) tylko że strasznie boję się zobaczyć zakończenie...zaczęłam tą dramę wbrew moim instynktom i mam nadzieję że nie stanie się to na co wskazuje drama...
@Tiitek, szkoda że nie korzystasz z viki, bo odcinki są wrzucane tego samego dnia kiedy wychodzą odcinki a napisy są już gotowe w prawie 100% następnego dnia albo w ciągu kilku godzin.

PS: A Pani wybredna żeby coś polecić chciałaby wiedzieć co już widziałaś żeby zbadać gust lol :D
Wiesz, jest tego...sporo :D

ocenił(a) serial na 10
marmolada_xd

The Man Who Can't Get Married widziałam w wersji japońskiej ;) i średnio mnie zainteresowała, odcinki były przewidywalne niestety. Wersję koreańską sprawdzę.
Mnie jakoś Kang Ji Hwan'a nie przekonuje :P nie twierdze, że jest kiepskim aktorem! Bo nie widziałam z nim wiele dram, jedynie Lie to me może z 1 odcinek, jednak nie uwiódł mnie tak jak powinien :P
Heh widziałam I need romance i zaskoczyła mnie ta drama kompletnie! Naprawdę zupełnie inna niż wszystkie! Niespotykane by pierwszy odcinek był tak dobry! Noooo gorąca to racja ! Już w pierwszej scenie xD
Ja również boję się zakończenia Scent of a woman!!! Jestem na 10 odcinku! I jego zakończenie prawie złamało mi serce, jak zobaczyłam go idącego korytarzem na oddziale onkologii T__T Drama mnie okrutnie wciągnęła i naprawdę jest dramatyczna, a problem nie jest błahy jak w większości! Denerwuje mnie, że filmweb nie umieścił Scent of a woman jeszcze grrrr....!!!
Ok więc jaka jest stronka do wiki ?

Ps Oglądam póki co wiele tych samych dram co Pani Wybredna :P :D Mam profil na dramalist, nick tiitek :
http://www.mydramalist.com/front/list.php?uid=8193
będziesz mieć pełny wgląd w to co oglądałam i w to co oglądam do tej pory etc.

Fighting xD

ocenił(a) serial na 9
Tiitek

Jest str. do Scent, nawet wyszukuje wg tytułu: http://www.filmweb.pl/serial/Yeoin-ui+Hyang-gi-2011-628769
/Offtop: jestem baardzo ciekawa, jak się Ji Wook teraz zachowa/

ocenił(a) serial na 10
Collony

Kurcze ale ze mnie sierota :P nie znalazłam tego, dziękuję za linka :)
/ja również ! nie mogę doczekać się weekendu!!?

Tiitek

Ja wersji japońskiej niestety nie widziałam ale koreańska była pocieszna :D
W Lie to Me Ji Hwan absolutnie mnie nie przekonał, za to w Coffee House już tak, z resztą ja go uwielbiam za całokształt i samą osobę więc nawet jeżeli jakaś jego drama będzie totalną klapą dla mnie i tak będzie to powód by dramę tę zdzierżyć, nie koniecznie polubić ale chociaż skończyć :D Mam takich kilku aktorów dla których poświęcę się oglądając nawet najgorsze szmiry.
Co do I need Romance to spojrzałam na twoją listę i jeżeli jej wierzyć to jeszcze nie skończyłaś oglądać, więc nie będę spoilerować o końcu. Nie ważne jaki był i tak obejrzałabym jeszcze raz :D
Hmm...mogę Ci dać linka do viki ogólnie bo niestety SOAW jest zabronione w naszym kraju i dlatego szkoda że nie wiedziałaś wcześniej i się nie udzielałaś bo tylko osoby które tam tłumaczą lub coś tam robią mogą tę dramę tam obejrzeć. Ale nie jest za późno, jeżeli kumasz angielski to możesz trochę potłumaczyć i zdobyć przywilej oglądania zabronionych dram xD http://www.viki.com/ (jak cos to wyszukaj sobie SOAW w wyszukiwarce - musisz mieć konto, które jest darmowe)

O jakie fajne MDL! Ja posiadam konto na innym MDL ale tamto trochę kicha jest bo wszystkie tytuły są romanizacją a nie angielskie...więc zakładam konto na tym co ty :D Tylko mam tradycję nie umieszczania filmów (lub tylko wybranych) na takiej liście...:D Wysłałam Ci zaproszenie już i jak coś to rekomendacje na PW ci wyślę tam:D

ocenił(a) serial na 10
marmolada_xd

Heh skoro Lie to me nie jest najlepszym sposobem by poznać grę Ji Hwan to sprawdzę CH xD wiele osób mi ją polecało :P jejku życia nie starczy by to wszystko obejrzeć :P od kiedy wkręciłam się w azjatyckie kino na dobre, w ogóle nie oglądam niczego po za tym! O.o oglądając City Huntera przegapiłam newsa ze śmiercią Amy Winehouse!! Masakra xD
Heh najgorsza szmira dla aktora :P ja tak mam z JGS, obejrzałam wszystko z nim i Doremifasolasido mnie strasznie zawiodło, zwłaszcza zakończenie!
Nie spoilerowac mi I need romance :P i dobrze :)
Spoko chętnie potłumaczę na viki :) nie ma problemu. Mój angielski nie jest najgorszy, wiele razy tłumaczyłam filmy ze słuchu, z napisów będzie jeszcze prościej.
"Zabronionych dram" jezuuuu xD jak dramatycznie
Dziękuję za zaproszenie :) już przyjełam

redtie

Podrzucam Mr. Sunshine :-) Gorąco polecam!

użytkownik usunięty
Tiitek

No fajny, fajny, ale zakończenie spartaczone, tak to poskładali, że musiałem czytać wyjaśnienie jednego z producentów,by się dowiedzieć jak to się skończyło

ocenił(a) serial na 10

A jak się to skończyło? Bo tez tego nie rozumiem, mogliby dodać jeszcze jeden odcinek np 2 lata później :)

ocenił(a) serial na 9
wwu

Mogli trochę lepiej rozwiązać zakończenie, ale ogólnie przypadło mi do gustu. Najważniejsze, że przeżył Yoon Sung przeżył i Na Na, że Lee wziął na siebie winę i okrzyknął się City Hunterem tym samym w jakiejś części spłacając dług wobec swojego przyszywanego syna i uwalniając go od całej tej odpowiedzialności. Umożliwił mu nowy start. Matka Yoon Sunga przeszła leczenie. Szkoda mi tylko prokuratora i Se-Hee. Liczyłam, że uda im się być razem jeszcze raz ;(

Ogólnie bardzo pozytywie oceniam tą dramę, muzyka świetna, akcja ok, dobra gra aktorska i humor był wyśmienity. I ten Ajusi!!! Uwielbiam go! Wahałam się czy zobaczyć tą dramę, ogólnie nie oglądałam jeszcze takich, gdzie wydarzenia dzieją się współcześnie, ale nie żałuję. Wszystko dzięki Min-Ho Lee, którego widziałam w Faith. Poszłam za jego śladem i natrafiłam na kolejna fantastyczna dramę, gdzie gra głównego bohatera. Uwielbiam go. ;D`

aneant89

Mam takie pytanko....Gdzie oglądałaś Faith,bo jestem zainteresowana tym serialem (ze względu na Min-Ho Lee :D Ej on świetnie gra ,no tak się wczuwa w rolę) ;)

Ja jak na razie jestem w trakcie oglądania, ale już po kilku odcinkach zakochałam się w tym serialu <333 Muzyka ach <3 Yoon Sung (jako on i jako CH) ach...<3 Sceny KNN&YS ach...<33 Sceny YS i Da Hye normalnie przezabawne <3
Ostatnio "żyję" tym serialem. Wszystkie inne przestały istnieć ;)

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Faith ściągałam z chomiika. Wszystko ściągam w wersji rmvb, bo mało zajmuje a chcę mieć pod ręką jakby naszła mnie ochota na oglądanie. Wszystko za jednym transferem a nie jakbym miała online oglądać.


City Hunter jest genialny. Min Ho jest boski i dopiero tutaj to zauważyłam, że on jest taki szczuplutki!! W Faith tego w ogóle nie było widać, wydawał się wręcz postawny, zgaduję, że to przez ciuchy jakie tam nosił, zbroja itp. Można się dobrze usmiać na City Hunterze ale i sobie popłakać. Uwilbiam ;) <3

aneant89

Aha.Dziękuję za odpowiedz :) Właśnie się zastanawiam co tu obejrzeć po tym serialu.Chociaż jakoś wątpię czy coś zastąpi mi CH<3 Widziałam kilka filmików Faith na YT i zapowiada się całkiem ciekawie więc może... Min Ho Lee ma w nim długie włosy :D taki samuraj ;)

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Ma długie potem chodzi z opaską na czole a na końcu ma krótsze i moim zdaniem wygląda najlepiej. Faith jest jedną z lepszych dram i najlepszą w 2012. Polecam z czystym sumieniem, nie dłuży się, nie męczy i z niecierpliwością czeka się na więcej!! ;) A główna bohaterka, mimo, że jest w rzeczywistości 10 lat starsza od Min Ho to wygląda wspaniale i wprowadza wiele humoru. A sam Min Ho jak to Min Ho dobrze się spisał, fajną rolę zagrał i przyjrzyj się jak będą retrospekcje z czasów Armii Czerwonego Księżyca jaki był kiedyś Choi Young a jaki jest teraz.

POLECAM!!

A wracając do City Huntera to dla mnie najlepsze były lekce JUDO. Jak ochroniarze uczyli tych z sekcji komunikacji! BOSKO! Tyle śmiechu ;)

ocenił(a) serial na 9
aneant89

No i jak główny bohater ze swoim pomocnikiem próbowali wykluczyć Na Na z ochraniania jednego z polityków - najpierw zrzucili jej na głowę doniczkę, potem dodali do kawy środek przeczyszczający, którego nie wypiła itp... Tyle śmiechu again! ;)

aneant89

szkoda tylko że nie ma odcinków na np.YT aj :/

Ja również się uśmiałam przy tych scenkach :D O jeszcze uwielbiam jak Yoon Sung droczy się z Kim Na Na ;) Te klepanie po ramionach i zapłata za to ,kawusia :)
Najbardziej jednak mi się podobały te odcinki w których został postrzelony YS (7/8) i KNN (11/12)&lt;33 Na jednym razie oglądaniu ich się nie skończyło ;) W ogóle ma od kilku dni obsesję ,łeee &lt;3 :D

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Tak, jak zostali postrzeleni. Zgadzam się. I cały odcinek 8 jak YS się pogarsza i jak później NaNa zorientowała się, że to on jest City HUnterem. Poza tym jak YS zablokował wszystkie karty Da Hye i jak NaNa dzwoni do niego, że Da Hye uciekł z domu i siedzi u niej z walizkami. I późniejsza rozmowa YS z wujaszkiem!! :D

I scena, kiedy YS podsłuchał jak jego przybrany ojciec mówi, że ukradł go jego matce. Jak YS zrozumiał, że ten go wykorzystywał i okłamywał. Smutne to było.

Jest wiele super scen! Chcialabym druga serię.

aneant89

Ze wzruszających scen to lubię te z matką. Np.tą jak jej wybaczył a ona taka chora gotowała mu a on wybierał fasolkę...jak ją znalazł po jej zniknięciu i nazwał pierwszy raz mamą...Wypadek Shik-Joong Bae i te jego łzy,krzyk podczas reanimacji...Lubię też tą scenę przebicia ręki <3 i tą w centrum handlowym ,kiedy "ojciec" mierzy bronią do KNN a YS ją osłania ;) O i jeszcze scena z 12 odcinka jak YS prosi KNN żeby została (to było prawie jak wyznanie miłości) <3 aaa i zerwanie naszyjnika-pocisku oraz próba zakończenia ich relacji. Ach...mogę tak bez końca wymieniać ;) Tyle na razie widziałam.

Ja również bym bardzo chciała 2 sezon.Bardzo....

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Jest pełno wzruszających scen. Ta drama jest naprawdę fantastyczna. Z chęcią obejrzałabym coś podobnego, ale Bad Guy w ogóle do mnie nie przemówił po pierwszych 4 odcinkach. W ogóle. Between dog and wolf też nie zrobił na mnie wrażenia. Szukam czegoś ciekawego w tej tematyce ale jak na razie klapa.

City Hunter rlz!

aneant89

Ciężko będzie przebić CH. Dobra fabuła,akcja, świetny zarys przyjaźni i cudowny wątek miłosny... Ten serial powoduje uśmiech i chwile wzruszenia czyli ma wszytko co powinien mieć :) Już dawno nie czułam takich emocji ;) Chcę więcej i więcej...
Jeszcze zwróciłam uwagę na ten serial ostatnio http://www.youtube.com/watch?v=y9x__KbYazU ale nie ma odcinków na YT :(( Wydaje się niezły ;) I ta para ciekawa :D
http://www.youtube.com/watch?v=uVcvBJGvI9E


ocenił(a) serial na 9
bliss6

Powiem ci, że może być ciekawa ta drama. That Winter, The Wind Blows - ciekawy tytuł. Na chomikku jest, więc można ściągnąć - dla mnie idealne rozwiązanie, ma 16 odcinków, więc jakoś super się nie wykosztuję. Może się skuszę, historia jest bardzo ciekawa.
Dam ci znać jak oglądnę pierwszy odcinek.

Wracając do City HUntera to on mi się śni po nocach. Ciągle mam go przed oczami w dzień, piosenki słyszę dosłownie wszędzie i nawet zrobiłam sobie dzwonek z It's Alright ;) Czy to jest uzależnienie? ;D

aneant89

Koniecznie daj mi znać :)


O właśnie soundtrack CH ma świetne <3!!! Normalnie same pozytywy w tym serialu ;)
Ja oglądam niektóre odcinki po kilka razy.Też mam nieźle ,łeee :D I codziennie muszę zobaczyć jakiś fragment ;)

Dzisiaj zaczęłam Faith tyle,że po portugalsku czy hiszpańsku :/ Obejrzałam na razie 4 odcinki. Ta główna bohaterka to jakaś płaczka ;) Ciężko mi się jakoś przestawić. Ale generał :D <3

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Faith jest genialne ;) Ona na początku jest trochę płaczliwa, ale z biegiem wydarzeń robi się odpowiednia dla naszego Generała! ;) Odcinki końcowe (pięć ostatnich) po prostu mnie rozłożyły na łopatki. Ciągle płakałam i miałam nadzieję, że wszystko będzie ok ale wciąż coś się działo, co moją wiarę nadwyrężało i już znowu płakałam, że jednak dobrze się nie skończy, ale się skończyło. Ja wczoraj oglądałam dwa ostatnie odcinki. I trzy pierwsze. To jest obsesja i do tego City Hunter!! Łaaaaa... Co się ze mną dzieje, jestem totalnie uzależniona! ;)

Oglądam That Winter The Wind Blows i powiem ci, że główny bohater czasami mnie irytuje mam tu na myśli jego trochę przesadzoną ekspresję. Historia bardzo fajna, oczywiście już płakałam w kilku momentach. Najlepsi są przyjaciel głównego bohatera, ale ciacho!! I siostra jego zmarłej dziewczyny! Tworzą idealną parę i są prześmieszni. Ciężko mi się jeszcze rozeznać kto z kim coś knuje, kto jest po tej złej stronie a kto po dobrej. Zostało mi jeszcze 6 odcinków. I bardzo dobrze, że drama nie jest przewidywalna.

Jeszcze wracając do Faith to Kocham Generała!!!!! ;D

aneant89

SPOILER!! Urzekła mnie scena reanimacji Generała<3 i piosenka Carry on <3 świetna ta scenka. Tak samo jak ta przed portalem co Generał ją zatrzymał ,żeby nie przeszła na drugą stronę i wbiła mu miecz...a on stopniowo coraz głębiej wbijał się na niego <3 Już Go lubię <3 SPOILER!!

No to po Faith będzie TWTWB jak znajdę gdzieś odcinki :) Dzięki za streszczenie :*

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Tak te sceny, które wymieniłaś są wyjątkowe. I potem jak chodził taki świeżo po operacja a ona za nim biegała a on ja olewał. Boskie ;)

aneant89

SPOILER! Nom... Jeszcze scenki z 7 odcinka mi się podobają ... Jak kazała mu sobie oprzeć głowie i się przespać...on nie chciał tego robić...a ona tak nawijała,że w końcu mu głowa sama opadła na jej ramie wtedy ona zbadała mu tętno i przyłożyła rękę do czółka żeby zmierzyć gorączkę, a on ukradkiem otworzył oczy... oooł urocze to było albo scena z tym kwiatkiem jak mu za ucho włożyła :D SPOILER!

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Z tym kwiatkiem to jedna z najlepszych. Ona po raz ostatni śmiała się tam tak szczerze. Ach... A na którym odcinku Faith jesteś?

Pisze do Ciebie na priva. ;)

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Nie napiszę na priva bo nie mogę. ;/

aneant89

Obejrzałam 10 :) Coraz bardziej podobają mi się scenki między Generałem a Doktor :) Jak on na nią patrzy..
Kurdę oglądam po portugalsku i nic nie rozumiem buuu :((

Priv nie działa jeżeli nie mam siebie w znajomych.

ocenił(a) serial na 9
bliss6

Ale my tu konwersacji naprowadziłyśmy ;) City Hunter rlz bo miał happy end ale Heartles City jest równie dobrą dramą lub nawet lepszą, niestety bez happy endu ;/ Znowu płakałam! W bibliotece!! Co za wstyd ;P

użytkownik usunięty
bliss6

nie chce mi sie czytac calej waszej rozmowy , ale zauwazylem ze wiekszosc dram to sciagacie z jakis chomikow itp, pierwszy raz sie z czyms takim spotykam, wiekszosc ludzi co oglada takie rzeczy to albo na stronkach http://www.gooddrama.net/ , http://www.dramaholics.com/ , http://www.dramafever.com/ , http://www.viki.com/ , lub sciaga z d-addicts/asiantorrents , by ogladac na dramafever albo viki musiałybyście korzystac z proxy, bo licencje maja tylko na USA, ale za to jak odcinek premierowy w korei jest dajmy w srode o 16 (polskiego czasu) to o 24 ten sam odcinek jest juz na stronce zuplodaowany z napsiami (czsami troche pozniej, ale na 2 dzien zawsze jest gotowy), wiec dramafever i viki to bym Wam polecala do ogladania dram, ktore obecnie leca w korei np teraz to byloby : two weeks, good doctor, The Master's Sun itp, a do tych starszych , jak tu rozmawiacie o faith to dramaholic i gooddrama jak najbardziej sie nadaja, zreszta te najnowsze dramy też tam uploduja ale z kilku godzinnym opoznienim w porownaniu do viki
sorry, ze sie wcinam w rozmowe, ale jakby co, to tylko pomóc chcialam

Dzięki za informacje na pewno się przydadzą :) Pozdrawiam :)

Tiitek

Zgadzam się, bardzo dobra drama, świetnie dobrani aktorzy, zwłaszcza mój ulubieniec Suk Doo-Shik (ten od prezesa Haewon Group). Zaczęłam dramę oglądać dla Min-ho, ale po tym jak zobaczyłam pierwszy raz Doo-shika to przy każdym odcinku tylko czekałam, aż on się pojawi:P Ma chyba najlepsze "mordercze" spojrzenie jakie widziałam.

ocenił(a) serial na 8
Tiitek

jestem na 5 odcinku i miejscami interesuje, czasami trzeba przewijać bo wieje nudą, nie wciągnął mnie serial, to jest moje 2 podejście do tej dramy, może jestem już wybredna, za to bieżąca kdrama z Lee Min Ho "The Heirs" zostaamł wciągnięta ^^

moudmargolcia

Mnie za to 'Heirs' w ogóle nie wciągnęło (ma razie), za to 'City Hunter' od piątego właśnie odcinka robi się naprawdę ciekawy. Oglądaj dalej bo akcja się rozwija w dobrym kierunku:)

ocenił(a) serial na 8
julia90

no dobra przeszłam 6 odcinek i potwierdzam już zaczyna się robić ciekawie ^^ , za to heirs robi się przewidywalny, jest zlepkiem wielu drama i nawet filmów, chociażby jednego ze starszych klasyków "100 days with mr arogant"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones