PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331903}

Sidła miłości

Juanita, la soltera
7,4 313
ocen
7,4 10 1 313
Sidła miłości
powrót do forum serialu Sidła miłości

Wykonawca i tytuł piosenki początkowej: Arbol - Juanita La Soltera <moge wysłać>

ocenił(a) serial na 10
tokyo_drift

a wie ktoś może jak ściągnąć albo jaksię nazywa ta piosenka co jest w filmie wtedy jak Juanita i Ivan są razem.. taka ładna muzyczka wtedy leci! Jakby co to pisać na mój e-mail : brysiulka_1@interia.pl z góry dzięki ! :-)

brysiulka_1

Prosze o tą muze wyslac na garfield15@o2.pl

Kinomaniak20

ja tez parmacki@wp.pl :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

brysiulka_1

Mam i piosenkę tytułową i tą, która leci jak Juanita i Thomas są razem. Jakby co to pisać na maila: probaproba@interia.eu to prześlę. :)

ocenił(a) serial na 10
ziluna

mogłabyś podac tytuł tej ROMANTYCZNEJ nutki tutaj z poczty nie korzystam :)

tokyo_drift

Mi też Marli54@op.pl :) W ogóle w tym serialu fajna była muzyczka i ta początkowa piosenka :)

Mayila

czy ktoś byłby mi w stanie podać tytuł piosenki z odcinka 9 kiedy Tomas i Juanita
rozmawiają. Jest to taka spokojna, romantyczna piosenka. Jak coś to mój mail: kinia_123@op.pl
Będę bardzo wdzięczna

ocenił(a) serial na 10
kinia_123

i co znalazłaś tą piosenkę? ja dalej poszukuję :/

ocenił(a) serial na 10
kinia_123

mam haha szukałam jeden dzień ale opłacało się może za późno już ale podam :D coldplay - sparks :)

Ama97

też ja znalazłam ale jakiś czas później bo akurat słuchałam Coldplay:D i takie zdziwienie przecież ja tą melodię znam:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones