PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509819}

Siostra Hawthorne

Hawthorne
6,4 694
oceny
6,4 10 1 694
Siostra Hawthorne
powrót do forum serialu Siostra Hawthorne

1x01 "Pilot"

użytkownik usunięty

Co myślicie o serialu? Czy zostanie przyjęty przez amerykańskich widzów? Jak na "Pilot" to odcinek był b. dobry, były momenty w których można było się pośmiać jak i popłakać. Jada w roli pielęgniarki... ;d Szczerze mówiąc trudno mi się przyzwyczaić do tego faktu. ;p Wolałabym ją w roli jakiejś wysoko ustawionej lekarki. ;p No ale może po obejrzeniu kilku odcinków zmienię zdanie. ;p Zdziwiłam się jak zobaczyłam Anne Ramsay, która gra Dr. Marshall, oczywiście się ucieszyłam, lecz niestety zagra ona tylko w 3 odcinkach. Ale wszystko może się jeszcze zmienić! (miejmy nadzieję) Od razu polubiłam Bobbie, graną przez Suleke Mathew. No cóż... teraz jedyne co pozostaję to czekać na kolejny odcinek! Mam nadzieję, że chociaż ktoś się udzieli. ;d Jestem ciekawa waszych opinii. ; )

ocenił(a) serial na 6

Według mnie, rewelacja :) A mnie właśnie Jada pasuje do tej roli i nie miałem problemu z przyzwyczajeniem się do niej :P Anne Ramsey jest świetna, ale strasznie mnie irytowała jej postać. No, ale takie jest właśnie jest jej zadanie, czyż nie? :D Bobby jest super, mam nadzieję, że ułoży jej się z Nickiem. Bardzo polubiłem też Kelly. Jest bardzo sympatyczna, ale ma strasznego pecha ;) Zaraz biorę się za następny odcinek :D

ocenił(a) serial na 8
Nurs

seriali o lekarzach i pielęgniarkach jest od groma ale amerykanom nigdy to nie przeszkadzało , jestem właśnie w trakcie oglądania pilota i na razie jest ok ,a tylko ok bez rewelacji , muszę jednak przyznać ze podoba mi się bardziej niż np Nurse Jackie .

Nurs

a ja nie mogę się doczekać medycznego serialu w którym pacjentów będzie diagnozował i leczył serwis sprzątający, ten serial to pic na wodę fotomontaż

ocenił(a) serial na 7

Macie może n-a-p-i-s-y do reszty odcinków ?! Bardzo mi żalezy !!

piotrek87

Nie ma napisów w pl, bo nie ma po ang.

ocenił(a) serial na 8
latios

Napisy juz są do dwóch sezonów

Wg. mnie serial jest dobry, może nawet bardzo dobry. Rola J.P.Smith jest świetna. Po jednym odcinku w TV zaczęłam oglądać następne i przypadł mi do gustu. Pielęgniarka, która załatwi wszystko co trzeba dla dobra innych. Ciekawa jestem czy zakończy się na 3 sezonach.

ocenił(a) serial na 8
agusia_16julia

Prawdopodobnie serial nie skończy się na trzecim sezonie, serial jak na stację TNT ma dużą oglądalność i tylko czekać na oficjalne zamówienie czwartej serii

Chatkins

Jestem ciekawa co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 8
agusia_16julia

Będzie się trochę działo, oj będzie, ale nie będę ci spoilerował, powiem tylko, że pierwsze odcinki trzeciego sezony nie za bardzo przypadły mi do gustu

Chatkins

No właśnie mi też nie, bo jestem już na 3 sezonie, jakieś to poplątane mam wrażenie.

ocenił(a) serial na 8
agusia_16julia

No niestety twórcy podążyli inną drogą w tym sezonie, co nie oznacza, że serial nie jest już ciekawy, ale jednak wolałem poprzednie sezony

Chatkins

Po mimo 2-3 pierwszych odc.które były wg.mnie nudne potem trochę było lepiej. Jednak również stwierdzam, że poprzednie dwa sezony są bardzo dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones