PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509819}

Siostra Hawthorne

Hawthorne
6,4 694
oceny
6,4 10 1 694
Siostra Hawthorne
powrót do forum serialu Siostra Hawthorne

Serial od 5 sierpnia na Polsacie nie wiem czy to dobra godz jest bo serial bedzie od poniedziałku do piątku o 13 no ale są wakacje gorzej dla tych co pracują

ocenił(a) serial na 7
kinoman1985

Nie ma to jak Ostry Dyżur
Ale zobaczymy co to za ptica
Gra Jada Pinkett Smith może byc ciekawie

giovanni50

Zamiast robic te wszystkie slabe szpitalne seriale, mogliby poprostu dac 16 sezon Ostrego dyzuru.Prawda jest taka, ze nawet Chirurdzy albo Doktor House nie byli chocby w 50% tak ciekawi i tak dobrze nakreceni jak ER.Zreszta widac to po ilosci sezonow; 15, a i tak byla spora ogladalnosc.Co prawda pod koniec juz troche zabardzo zaczeli skupiac sie na jak ja to mowie ,,tkliwych wątkach" ale i tak duzo sie dzialo.
Co do samej Siostry Hawthorne to moge juz teraz zalozyc sie, ze bedzie to kolejne romansidlo z szpitalem w tle tak jak to bylo w Chirurgach.

cheeroke

pilot obejrzałam dzisiaj i jak dla mnie średni. zobaczymy czy się skuszę na kolejne.

ocenił(a) serial na 7
cheeroke

Ostry się juz wczoraj skończył definitywnie
A siostra Hawthorne jest lepsza od siostry Betty:)

giovanni50

Ostry dyzur to sie juz skonczyl definitywnie kilka miesiecy temu... teraz puszczali powtorki. Na szczescie na tvn7 puszczaja 8 sezon:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones