PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 172
oceny
8,1 10 1 29172
9,0 2
oceny krytyków
Skam
powrót do forum serialu Skam

Jakie były waszym zdaniem najlepsze sceny z serialu. Które wywołały na was największe emocje.

UWAGA SPOILER \/\/\/

Tu są moje ulubione sceny:

Sezon 1
1. jak Jonas i Eva zrywali ze sobą. Leciała wtedy piosenka 'Take me to church'.

Sezon2
1.Jak William i Noora jechali razem na pierwszą randkę. Ten moment w samochodzie.
2.Jeszcze fajna scena jak William rozbijał butelkę o głowę tego chłopaka.

Sezon 3 (najlepszy)
1.Jak Even miał kupić Isakowi piwo więc poszli do domu Evena po jego dowód. Dokładnie chodzi mi o momenty gdy jarali przy oknie i robili kanapki.
2. Jak przychodzi do Evena jego dziewczyna i się całują a Isak tak bardzo posmutniał
3. Na tej imprezie z tymi neonami. Moment, w którym wszyscy tańczą i Isak całuje się z Emmą, a Even z Sonją. Wtedy tak na siebie patrzą.
4.Kolejną jest jazda Isaka i Evena na rowerze w Halloween.
5.Potem oczywiście scena z basenem.
6.Moment, w którym Even i Isak palą i się całują leżąc sobie na podłodze.
7.Nie wiem czemu ale mega podobało mi się to jak Isak ze znajomymi chcieli wprosić się na imprezę u Emmy i on wszedł jej poszukać, a wtedy zobaczył jak Even całuje swoją dziewczynę, z którą niby zerwał. Te emocje Isaka przeniosły się też na mnie i jakoś mi to zostało w pamięci.
8.Isak stał przed szkołą i patrzył na Evena rozmawiającego z kolegami. Wtedy zaczęła lecieć piosenka Nas i on szedł do wejścia a Emma i Even się za nim oglądali.
9. Akcja w nocy spędzonej w hotelu. Jak Even wyszedł nagi i Isak go szukał, a potem Sonja powiedziała mu że Even jest chory i go nie kocha itd. i on zaczął płakać.
10.Ostatnie słowa Isaka do Evy w 10 odcinku,, życie jest teraz" (czy jakoś tak)




Celowo nie zaznaczyłam że to spoiler bo wtedy nie widać by było tematu a większości osób nie chce się wtedy wchodzić.



ocenił(a) serial na 10
Airad12345

Dla mnie najlepszymi scenami były :
1 sezon: Gdy Eva przyprowadza do łazienki Chrisa P, wtedy on i Chris zachwycają się że mają tak samo na imię.
Gdy Wilhelm próbuje podrywać Noorę ale dziewczyna ciągle go lekceważy (scena w szkole)
2 sezon: Jazda samochodem na pierwszą randkę Noorhelma
Gdy całują się w szkolnej piwnicy
Wtedy gdy Noora po imprezie ( na której niby Wiliam obraził Vilde) zostaje u niego na noc, gra na gitarze, śpiewa, śmieje się z bluz The Penetrators, Wiliam robi jej kakao a poźniej biją się o telefon gdy piszą SMS do Eskida
3 sezon: Gdy robią tosty z "kardamonem" (śmieszy głos Isaka)
Scena z rowerem
Scena z basenem
Scena gdy całują się do piosenki "Gabrielle - 5 fine frøkner" i wtedy Isak mówi że "Jesteś męzczyzną moich marzeń"
Gdy Isak przykrywa Evena po tym jak dowiedział się o jego chorobie
"Isak i Even minuta po minucie" - tej sceny chyba nie trzeba nazywać

veroonka

Oj tak, Isak i Even minuta po minucie to scena ktora mi chyba zostanie w pamieci do konca zycia, przeslodkie

ocenił(a) serial na 10
Airad12345

Sezon 1 - Moment zerwania Jonasa i Evy, końcówka sezonu, walka dziewczyn przy piosence "Die Antwoord - Baby's on fire"
Sezon 2 - Eskild i jego "It's Britney, bitch" ;), pierwsza randka Noory i Williama, końcówka sezonu
Sezon 3 - dosłownie cały :)

ocenił(a) serial na 10
Becja_12

Właściwie wymieniłam kilka momentów z 3 sezonu, a teraz mi się jeszcze kilka przypomniało, więc szczerze mogę stwierdzić, że zakochałam się w każdej scenie.

ocenił(a) serial na 9
Airad12345

sezon 1:
*Moment w którym Vilda pokazuje dziewczyną Williama, mówiąc, że to najfajniejszy i najprzystojniejszy chłopak w całej szkole
*Pocałunek Evy i Chrisa
*Rozmowa Evy i Ingrid w szkolnej toalecie
sezon 2:
*Noora przychodzi na impreze Williama, po czym szuka go po całym mieszkaniu, odwraca sie, a on stoi zaraz za jej plecami
*Oczywiście pierwszy pocałunek Noory i Williama, a w tle Vilda, która oczywiście wszystko widzi, i trzyma wymiotującą Eve za włosy, nie wiem czemu ale mnie to rozbawiło
sezon 3:
*Pierwszy odcinek, impreza, Isak z chłopakami siedzą w wannie i palą jointa, do ubikacji wchodzi Emma, którą Isak porównuje do trzynastoletniego chłopca, po czym ją przeprasza, mówi że jest piękna, a na końcu podaje jej tabletke z własnego języka
*Isak otrzymuje sms'a od mamy, która pisze, że kocha go od dnia w którym się urodził, Isakowi spływa łza
*Rozmowa Isaka z Magnusem na temat choroby bipolarnej, na którą cierpi Even i mama Magnusa

ocenił(a) serial na 10
Airad12345

Kiedy Noora była u Williama po imprezie i najpierw śmiała się z bluzy, a potem wzięła gitarę i zaczęła się wygłupiać i śpiewać *.* <3

verde_de_la_fresa

jejku, ona tak pięknie tam śpiewa

ocenił(a) serial na 9
Airad12345

Sezon 4 i te kocie ruchy Yousefa do I feel it coming

Airad12345

Scena, gdy Noora pocieszała Evę i śpiewała "Baby" Biebera

Airad12345

W którym odcinku była ta scena pod prysznicem z Chrisem?

anusia123_filmweb

Też chcę wiedzieć❤️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones