PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 122
oceny
8,1 10 1 29122
Skam
powrót do forum serialu Skam

O kim sezon 4?

ocenił(a) serial na 9

Macie jakieś swoje typy? :D
Był już sezon o Noorze, więc ja do pełni szczęścia potrzebuję jeszcze sezonu z perspektywy Christoffera, za sezon Sany też bym się nie obraziła ;D.
Z pewnością jednak nie chce sezonu o Jonasie ;p.

ocenił(a) serial na 7
LadyCarmel500

Mam ogromną nadzieję, że 4 sezon będzie o Chrisie! :) Nie wyobrażam sobie, żeby pominęli tak świetną postać, w końcu Chris wzbudza duże zainteresowanie wśród oglądających i niektórzy, w tym ja, są ciekawi, jak od środka wygląda jego relacja z Evą, bo w 2 i 3 sezonie to były tylko nic niemówiące nam migawki :) Oby nie zmarnowali tak dobrego wątku i pociągnęli go w 4 sezonie :)

ocenił(a) serial na 9
LadyCarmel500

Sana albo Christoffer, jestem tego samego zdania, zdecydowanie sezon 4 powinien być o kimś z tej dwójki! :D

ocenił(a) serial na 9
LadyCarmel500

hahaha zgadzam się, sezon o Chrisie byłby spełnieniem marzeń *-*
a o Jonasie to wole się nawet nie wypowiadać..

ocenił(a) serial na 8
LadyCarmel500

Ja myślę, że nie będzie o Chrisie, bo nie jest już w Nissen. Mam nadzieję, że będzie o Sanie.

ocenił(a) serial na 10
BialyBialas

Wydaje mi się że mogli by zrobić Chrisa. Jest Boże Narodzenie więc mogli by Chrisa przedstawić tak do końca roku.

ocenił(a) serial na 10
LadyCarmel500

A ja właśnie nie chcę sezonu o Chrisie, nad którym wzdychają już prawie wszyscy, bo zaczęło to być trochę nudne. Jest dużo więcej interesujących postaci, chociażby Eskild, Sana, Even (o tak, chciałabym o nim!), nawet Magnus. No i dodatkowo Chris skończył już szkołę, więc teoretycznie nie powinno go już być (bo chłopakiem Evy raczej nie jest, chyba, ze coś przegapiłam xd).
Ale jestem bardzo ciekawa i czekam, aż ogłoszą o kim będzie sezon :D

ocenił(a) serial na 9
Warnette

Dla odmiany mogliby dać kogoś na studiach ;D Mogłoby być ciekawie, na pewno ma to potencjał ;D.

ocenił(a) serial na 10
LadyCarmel500

Może zrobią, ale jak rocznik 99 na nie pójdzie, bo wokół niego w zasadzie dzieje się najwięcej. Myślę, ze jak na razie zostaniemy przy szkole :D

LadyCarmel500

Każdy tylko nie Jonas, jest to postać tak bezbarwna że aż boli. Mam nadzieję że będzie o Sanie <3.
Btw kiedy mają ogłosić o kim będzie następny sezon?

ocenił(a) serial na 9
Jarevas

Jonas jest beznadziejny, najgorsza postać z całego serialu wg mnie ;/.

Ja co do sezonu 4 wiem tylko tyle, że ma być w pierwszej połowie 2017. Ale zwiastun sezonu drugiego (też z pierwszej połowy roku) z tego, co się orientuję, wyszedł chyba jakoś w grudniu, więc podejrzewam, że niedługo to ogłoszą.

użytkownik usunięty
Jarevas

Nie powiedziałabym, że jest postacią "bezbarwną", ale z pewnością nie tak interesującą, jak na przykład Vilde, Sana lub Even. Co jak co, ale chyba każdy oglądający, albo przynajmniej większość, ma go po prostu dość po pierwszym sezonie :).

ocenił(a) serial na 9
Jarevas

:C boli mnie wasza niechęć do Jonasa T_T, no ale cóż... mimo wszystko wolałabym sezon o Sanie. Absolutnie chris u mnie odpada, nie rozumiem fascynacji jego osobą

ocenił(a) serial na 9
LadyCarmel500

Ja też nie chcę o Jonasie, to najnudniejsza i jednocześnie i najbardziej drażniąca postać w serialu. Zdecydowanie stawiam na Chrisa :D Wiem, że skończył już szkołę, ale przecież nie mogą go tak pominąć, czy co gorsza zdjąć z serialu. Żaden Eskild, Even, Jonas, nawet Sana... muszą kierować się trochę opinią fanów, a z tego co czytam na różnych zagranicznych portalach, to większość fanów domaga się Chrisa :)

ocenił(a) serial na 9
jenny_21

Też właśnie czytam, ze dużo się go domaga ;D. W pełni rozumiem, bo Chris'a było jak do tej pory chyba najmniej, zazwyczaj stoi gdzieś w tle, czasem się odezwie ;D.
A Even wg mnie nie powinien dostać swojego sezonu właśnie teraz z tego samego powodu, co William - było ich dużo w sezonach Noory/Isaka, niech nie pokazują ciągle tych samych, kiedy mają jeszcze inne postacie ;).

LadyCarmel500

To Chris jest beznadziejny, nie wiem w ogóle jak Eva mogła stworzyć z nim związek, ale mniejsza. Jonas jest dobrym kumplem bardzo, kiedy Isak miał problemy w domu w 1 sezonie pomagał mu, co więcej nie chodził i nie gadał o tym wszystkim wokół. W trzecim sezonie również na plus w sprawie Isaka. Bardzo dobrze rozegrał rozmowę z nim, która była arcy trudna dla głównego bohatera. Chciałabym mieć takiego kumpla jak Jonas i to czyni go wartościowym. Może gdyby zrobili o nim sezon to byście to dostrzegli a nie tylko jakiegoś lovelasa Chrisa, który pewnie i tak zdradza Evę, bo tacy się nie zmieniają. Tak samo jak wielce zakochany William, który koniec końców w dupie miał Noorę i jej zdanie.

4 sezon jak dla mnie Sana, Chris ( dziewczyna nie, ten figo fago lolo )

ocenił(a) serial na 8
wasper

Zgaszam się z wasperem, Jonas akurat jest postacią pozytywną w głównej mierze, mimo swojej (być może pozornej) nudności). Ja dałabym mu szansę. :)

Ale stawiałabym na Sanę, Chrisa (również dziewczynę) lub Eskilda.

LisusChytrus

Dzięki, dzięki :)

Wydaje mi się jednak, że fabuła będzie się kręcić wokół jednego z tzw. głównych bohaterów. Kto wie, może czas na Vilde?
Mimo wszystko oddaję głoś na Sanę, jej postać nadal jest dla nas małą tajemnicą, tak samo jak tajemnicą w pierwszym sezonie było życie Noory. Nic o sobie dziewczyna nie chciała powiedzieć i tu nagle cały sezon o niej. Może tak samo będzie z Saną :)

ocenił(a) serial na 8
wasper

Bardzo możliwe, że Vilde będzie albo nawet Magnus. :)

wasper

Jestem za, Sana to moja faworytka. Jestem jej bardzo ciekawa. A Chris? Jest na czym oko zawiesić, ale tylko to. Nie wiem co mogliby ciekawego o nim wymyślić, jest trochę pusty, taki typowy playboy. A chyba nie opłaca się robić o nim sezon tylko dlatego, że jest wyjątkowo piękny. I tak btw, to nie wiem czy Eva i Chris są razem, raczej mi się nie wydaje.

LadyCarmel500

Z tego co wiem, to William zrezygnował z serialu, więc raczej już go nie będzie. Ale to tylko to co słyszałam, bo za bardzo nie interesuje się takimi rzeczami.

ocenił(a) serial na 9
jenny_21

ja sie np. nie zgadzam, bo akurat mi Jonas przypadł do gustu, ja dostrzegam w nim tez swego rodzaju osobowosc, mnie bardziej denerwuje vilde z tym swoim bardzo wyrazistym charakterem. A co do Chrisa - nuda, nuda, nuda , jest przystojny ale co z tego ?

LadyCarmel500

Mam wielką nadzieję, że czwarty sezon będzie o Sanie! Magnus też byłby super, szczególnie po ostatnim odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
LadyCarmel500

Same, mam nadzieję że sezon będzie o Chrisie. Ewentualnie Vilde może być. A Jonas ma dziwne brwi.

ocenił(a) serial na 9
katarzyna_drazkiewicz

Cały jest dziwny ;D

LadyCarmel500

Właśnie, podobno dużo osób mówi, że najbliższy sezon ma być o Vilde.

ocenił(a) serial na 8
LadyCarmel500

Nie będzie o Evenie i Williamie, oni już będą pobocznymi. Po ostatnim odcinku stawiam na Vilde i gdzie będzie wątek z Magnusem. Ew. Chris, który z d***y się pojawia co chwilę :D

ocenił(a) serial na 10
LadyCarmel500

1.Even - chociaz nie wiem czy to nie byłoby zbyt duże wyzwanie dla twórców oddac rzetelnie jego odczucia z dwóch biegunów skrajności. 2.Magnus/Vilde - tak, bardzo bym chciała bo kazde jest wyjątkowe i nie są super popularnymi ludźmi (a bardzo wrażliwymi) w szkole, którzy tak jak np. Chris w kazdej sytuacji się odnajdują i są gwiazdą. 3. Sana - ciekawa jestem jak daliby sobie radę z jej wiarą.

LadyCarmel500

Zdecydowanie Chris. Jest to osoba urywkowa a jednak przyciąga znaczną uwagę.
Na większości forów o tym się mówi i pewnie ja i wszyscy fani SKAM nie mogą się doczekać aż ogłoszą to co maja ogłosić.
CHRIS CHRIS CHRIS <3

ocenił(a) serial na 8
nataliaratowska3

No tak, dla nastolatek to ważne, że Chris chris chris, bo jest taki przystojny i słodki. Oh.. Jednak mnie i pewnie wielu innych interesuje coś innego niż tylko to.

kamil607

Fakt, ważna jest fabuła itd, ale przystojny jak dla mnie musi być.
Po obejrzeniu 1 odc "Pamiętniki Wampirów" zrezygnowałam, bo pomimo ciekawej historii nie mogłam znieść twarzy Damon'a /: Jak na razie tylko Chris jest dobry, a poza tym ludzie (nie wszyscy) polecą na takiego fu*kboy'a co ma na wszystko wyj*bane xd

LadyCarmel500

Jestem jak najbardziej za Saną lub Magnusem/Vilde. Ciekawy byłby również sezon o...Mahdim, ponieważ niewiele o nim wiemy.
Dla fanów Chrisa mam smutną wiadomość, prawdopodobnie nie będzie go w sezonie 4. Ponoć aktor który go gra wyjeżdża do szkoły wojskowej ;)

ocenił(a) serial na 9
LadyCarmel500

Mam nadzieje, że będzie o Sanie lub Vilde! XD

użytkownik usunięty
divergent

Ja też stawiałabym na te dwie postaci, gdyż tak na prawdę Sanę można podciągnąć pod problemy na tle religijnym, a Vilde o zaburzenia odżywienia. Obie te sytuacje są powszechne w życiu nastolatków, więc na pewno by to przeszło :).

LadyCarmel500

ja bym chetnie obejrzala z perspektywy vildy ( tak wiem zle napisalam ) zainteresowala mnie bardzo

ocenił(a) serial na 8
LadyCarmel500

Niestety muszę niektóre z was zmartwić, ale Chrisa prawdopodobnie nie będzie w 4 sezonie, ponieważ idzie do wojska na bodajże rok (chyba że sezon ten nagrali dużo wcześniej, to wtedy jest możliwość, że się pojawi).
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia o kim chciałabym, żeby był ten sezon. Ciekawą postacią jest Sana - mega mądra, zawsze cięte riposty albo wzięte skądś sentencje życiowe. Ale w ostatnim odcinku 3 sezonu pokazany był Magnus i Vilde, więc wszyscy się spodziewają, że może być o nich. Jest jeszcze jedna sprawa - istnieje pewna teoria, która mówi o stalkerze Evena i Isaka. Jeśli chcecie więcej o niej poczytać to wejdźcie na grupę SKAM POLAND, a tam wszystko jest super napisane.

ocenił(a) serial na 9
LadyCarmel500

Ja bym bardzo chciała 4 sezon z Williama i Noora . Wiem że już był sezon z Noora ale żeby nagrali coś jak są w Londynie i tak dalej ☺

jessica_21

Bardzo chciałabym, żeby William pojawił się jeszcze w Skam, ale jest to chyba niemożliwe. Podobno William odszedł z serialu, dlatego zrobili wątek, że wyjechał do Londynu. Postać grająca Noore chciała jeszcze grać, dlatego wróciła. Sezon 2 bardzo mi się podobał i szkoda mi tego, że zrobili taki świetny sezon, po czym tak po prostu w trzecim go spieprzyli mówiąc, że William I Noora robią sobie przerwę... Mogli to jakoś inaczej rozegrać, nie wiem...

ocenił(a) serial na 8
oliwiadrag1

Serialowy William odszedł do innego serialu - Elven (?). Co do postaci Noory to nie wiadomo czy na 100% się pojawi, ponieważ zaczęła grać w teatrze i ostatnio mówiła, że trudno jej pogodzić pracę przy sztukach i występowanie w SKAM.

ocenił(a) serial na 8
wiktah

czekałam, że na konice 3sezony między williamem a noorą się ułoży :(

ocenił(a) serial na 9
LadyCarmel500

Musi być o Sanie! Jej postać jest bardzo ciekawa, więc 4 sezon o niej byłby mega.

użytkownik usunięty
aviana1

Dokładnie! Problemy na tle religijnym są bardzo powszechne, zważając na fakt uchodźców i wojen, więc mogło by mieć to wzięcie :).

ocenił(a) serial na 8
LadyCarmel500

Chrisa nie będzie w 4 sezonie ponieważ dołączył do wojska :( opublikował post na swoim twitterze o tym

saintnatalia

smieje sie z was wszystkich - z tych, ktorzy mysleli, ze p. chris ma jakiekolwiek szanse na sezon, gdy jego czas antenowy w 3 sezonie nie przekroczyl nawet minuty.

saintnatalia

Niestety będzie on o Chris Ale o dziewczynie

Wiktoria_Borkowska

Bzdura. Przestań rozpowiadać plotki.

ocenił(a) serial na 7
LadyCarmel500

Sana, Chris, Eskild, a ostatnio bardzo chciałabym zobaczyć sezon o Linn ;)

ocenił(a) serial na 10
LadyCarmel500

Podobno może być o Evenie bo w ostatniej scenie patrzył w kamerę, a w 2 sezonie zrobił to Isak, a w 1 Noora (chociaż jej akurat nie widziałam xD)

ocenił(a) serial na 8
LadyCarmel500

Oo taak

ocenił(a) serial na 10
LadyCarmel500

gdzieś czytałem, że sezon 4 może być prawdopodobnie o Vilde albo o Sanie.. Mam jednak cichą nadzieję, że o tej drugiej :)

użytkownik usunięty
LadyCarmel500

Według mnie czwarty sezon będzie o Evenie. Mimo tego, że był, zaraz obok Isaka, praktycznie główną postacią, właściwie nic o nim nie wiemy. Dlaczego przeniósł się z Elvebakken do Nissen na ostatni rok nauki? Co się stało z blogiem Mikaela? Wydaje mi się, że to właśnie mogą być subtelne wskazówki, tak jak to było z Noorą i Isakiem w poprzednich sezonach. Do tego dochodzi jeszcze kwestia jego choroby, wydaje mi się, że to byłoby głupie, gdyby twórcy nie podjęli tak ważnego tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones