PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 174
oceny
8,1 10 1 29174
9,3 3
oceny krytyków
Skam
powrót do forum serialu Skam

Mam pytanie, od jakiegoś czasu słyszę coś że 4 sezon to ostatni, ale jako tako oficjalnego potwierdzenia nie widziałam. Czy oficjalnie już ogłosili że kończą serial?

Dora132

Tak, w trailerze 4 sezonu na końcu jest informacja, że to ostatni sezon.

Dora132

Zamiast tego, ma być amerykańska wersja. Szczerze mówiąc w ogóle nie podoba mi się ten pomysł. Już mogliby to lepiej zostawić tak jak jest, a nie dalej ciągnąć ze zmienionymi aktorami, fabułą itd. Bez sensu. Ale wiadomo, serial odniósł sukces, więc Amerykanie muszą mieć swoją wersję.

Cinnamon_coffee_

Co do tego mam mieszane uczucia. Niby amerykanie umieją zrobić naprawdę dobre remake'i (przykład Shameless US) ale Skam jest na tyle niepowtarzalne, że jakoś tego pomysłu nie widzę. Właśnie to że akcja rozgrywa się w Norwegii pełni tu bardzo ważną rolę, i nadaje serialowi klimatu. Nie umiem sobie tego wyobrazić. Poza tym aktorzy, przecież oni są nie do podmiany!

Dora132

No i nie wyobrażam sobie Skam stworzonego przez kogoś innego niż Julie Andem.

ocenił(a) serial na 10
Dora132

Poza tym tam nie będzie norweskiego akcentu! :/ xD

Dora132

Julie potwierdzała ostatnio na swoim instagramie, że czwarty sezon był ostatnim.

ocenił(a) serial na 10
_M_M_

Eh a już miałam nadzieje ze 5 sezon będzie. Bo teraz mi na aplikacji TVtime pokazało ze niby wyszły 4 odcinki o.O

ocenił(a) serial na 8
pola23451

Tez na tv time pokazuje mi 5 sezon i już myślałem, że coś się ruszy, ale chyba fake...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones