PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 172
oceny
8,1 10 1 29172
9,0 2
oceny krytyków
Skam
powrót do forum serialu Skam

Czy warto oglądać Skamy stworzone w innych krajach ??? Zasadnicze pytanie czy te wersje ( jak np hiszpańska czy włoska ) Próbują rimejkować historię Norwskiego SKAM czy mają swoich kompletnie innych bohaterów ??? I wrecz można powiedzieć że to wszystko jakoś połączone jest ??? Bo z chęcią bym zobaczyl sobie jak "melanżuja sobie i flirtują" nastolatkowie z różnych krajów europy jeśli Mamy tam do czynienia z oryginalnymi bohaterami - Po prostu jeszcze więcej SKAM ale w odsłonach innych narodowości , jakby sie zastanowic cos wspanialego. Ale jeśli te historie z innych krajów jak pisałem silą się na rimejk czyli mamy grupę dziewczyn , jedna jest mluzumanką a jedna z całej piątki jest gruba i brzydka zaś historia idzie podobnie tylko mamy inny język to wiadomo , wtedy sobie odpuszcze. Ktoś sprawdzał ten temat ?? Jak to jest ???

mordarg

Ja nie oglądałam żadnej wersji oprócz oryginalnej, ponieważ są to po prostu remake. Zwykle te same postaci, ale pod innymi imionami. W niektórych pozmieniane jest trochę więcej a niektóre to praktycznie kopia. Sezony też zwykle bazują na tym samym (choć wersja francuska ma więcej sezonów, więc tam musieli już wymyślić coś nowego).

ocenił(a) serial na 7
AnetaNatalia051

Szkoda. Te historie są tak proste że spoko mogli swoje własne oryginalne porobić. A tak to wywalone mam w oglądanie tego samego tylko z innymi ludkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones