Skazana (2021-2024)
Skazana: Sezon 1 Skazana sezon 1, odcinek 1
odcinek Skazana (2021-2024)

odcinek 1

42m
7,4 694  oceny
7,4 10 1 694
Skazana
powrót do forum s1e1

Swietny 1 odcinek , Kulesza w dobrej formie !

ocenił(a) serial na 9
LANC1980

Cały sezon dobry. Mam nadzieję, że drugi mu dorówna. Czekam z niecierpliwością na premierę

ocenił(a) serial na 9
miliwanili_92

27 kwietnia rusza 2 sezon. Super, bo spodziewałam się, że każą nam czekać do jesieni

ocenił(a) serial na 9
annaanetaaa


Ooo super info. Czekam na drugi sezon bo jednak pierwszy tak się skończył, że chyba wszyscy czekają.

ocenił(a) serial na 10
Coolka_filmweb

ooo... właśnie się zastanawiałam kiedy będzie drugi sezon, teraz czy na jesieni. Super wieści :)

annaanetaaa

Super info, nie mogę się już doczekać, bałam się, że będzie jesienią dopiero, a to już za miesiąc

ocenił(a) serial na 8
LANC1980

Bardzo mi się Kulesza podobała w tej roli. Świetnie też wygląda bez makijażu nawet w więziennym ubraniu. Przyjemnie się oglądało.

zosia_bartas

Pani Kulesza jest wybitną aktorką, wiedziałam, że świetnie sprawdzi się w tej roli i faktycznie, nie pomyliłam się :)

ocenił(a) serial na 10
bialak75

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, faktycznie jest świetną aktorką. Jednak... nie da się ukryć, że tutaj zdecydowanie wygrywa Aleksandra Adamska, po prostu przyćmiła swoją rolą wszystkie pozostałe ;)

LANC1980

Kulesza zawsze jest w dobrej formie :) Świetnie gra. Uwielbiam ją :)

ocenił(a) serial na 9
Oriana_Garte

Zgadzam się. Naprawdę dobrze sprawdza się w rolach "trudnych", to jest klasa sama w sobie :)

ocenił(a) serial na 10
janiada

Nie znam serialu w którym Kulesza by źle wypadła, w takiej roli jaką ma w Skazanej wypadła ekstra

LANC1980

Bawet bardzo dobry :) Czekam z niecierpliwością na drugi sezon, dobrze, ze to już niedługo :)

Karolka_29

też czekam na drugi sezon, oby szybko się pojawił, myslę, że Kosa też się pojawi bo to jest dosyć zagadkowa postac

jaroKrzepki

No własnie ja tez się zastanawiam kiedy drugi sezon, gdzieś słyszałam, że ma byc w kwietniu, ale chyba nic z tego