Skazana
powrót do forum 1 sezonu

8,3?

ocenił(a) serial na 5

Serio, ocena 8,3? Z każdym odcinkiem ocena leci u mnie o oczko w dół - dziś był dał max 4 - wstrzymuję się, bo lubię oceniać po obejrzeniu filmu czy całego sezonu. Tak absurdalnych sytuacji, powiązań nie widziałem dawno. Brakuje tylko, że np. Cedro i Kosa to rodzeństwo i chcą się zemścić na Bednarku, który zostawił ich matkę gdy mieli po 10 lat...Ciekawe co wymyślą w 7 odcinku....

Luk83bb

Hej
Hej bardzo celnie i słusznie, mam podobne odczucia, jak widzę tą masę absurdów i nierealnych zwrotów akcji. Serial z każdym odcinkiem idzie w dół.

ocenił(a) serial na 8
Ron_John

Też mam te same odczucie za dużo zbiegów okoliczności itp a tym bardziej że serial jest prawdziwą historią. Za chwilę będzie to tasiemiec w cyklu M jak miłość ale póki co oglądam dalej.

ocenił(a) serial na 6
Luk83bb

Każda produkcja Player Oryginal ma na filmwebie zawyżoną ocenę poprzez absurdalną liczbę dziesiątek. Receptura miała 7,7 już zjechało na 7,2, bo dużo ludzi głosuje, 25 lat niewinności Tomka Komendy miało 7,6 ma 8,1 (doszło w kilka dni, ponad pół roku po premierze blisko 600 głosów z 2100 łącznie), Królestwo kobiet kilka dni temu miało 5,6 a ma już 7,0. Widocznie narracja sukcesu odpowiada tym osobom, które odpowiadają za taką politykę, tylko, że tu już dochodzi do granic absurdu, bo Skazana zaraz wyląduję w Top100 seriali a jest po prostu solidnym serialem a nie rewelacyjnym.

ocenił(a) serial na 3
Luk83bb

Ja się poddałam w połowie 4 odcinka. Nawet nie chdzi o absurdy, tylko o to, że jako widz je zauważam, zamiast zostać wciągniętą, mam czas krytycznie patrzeć, a przecież oglądamy mnóstwo historii nieprawdopodobnych, które łykamy w całości, bo są dobrze opowiedziane.

ocenił(a) serial na 3
Luk83bb

Bardzo w punkt. Z każdym odcinkiem widać jak scenarzyści zostają systematycznie zastąpieni botami.

ocenił(a) serial na 5
Luk83bb

Pełna zgoda choć zapowiadał się nieźle.

ocenił(a) serial na 10
Luk83bb

dla mnie serial spoko, jedna z fajniejszych polskich produkcji ostatnich lat, jestem ciekawa co się będzie działo w drugim sezonie, oby Pati się pojawiła

ocenił(a) serial na 9
opolanka_fw

No Pati rewelacja, z każdym odcinkiem coraz bardziej zyskuje. Nie znałam Adamskiej od tej strony

ocenił(a) serial na 8
opolanka_fw

Mnie serial wciągnął, był może i momentami lekko naciągany, ale i tak rewelacyjny. Jeden z lepszych jakie ostatnio widziałam.

ocenił(a) serial na 10
Luk83bb

jestem świeżo po oglądaniu, oceniam serial na zasadzie jak mi się podobał i obejrzałem całość to jest dobrze, a tutaj właśnie tak było, czekam na drugi sezon

ocenił(a) serial na 9
Luk83bb

Dobrze, że większość nie czyta tych głupkowatych komentarzy niby krytyków filmowych… jeżeli to był taki słaby serial proszę o produkcję czegoś lepszego z lepszą fabułą i lepszą obsadą, nie potrafisz? Szkoda, do roboty się weź, a nie za krytykowanie się bierzesz.

ocenił(a) serial na 6
Jarzemski

Czarna lista polecam np. Peaky Blinders, Narcos, Narcos: Meksyk, Pitbull (serial polski), Gomorra, Oz, Ozark (ale tylko 1 sezon), Fargo, Dexter, Zakazane Imperium, seria Poirot, The Killing, Millenium (ten z 2010 czy tam 2011), Wyspa Harpera. Nie polecam Behawiorysta (też jest na player). w Sumie to nawet Breaking Bad o, no i od biedy Mindhunter. zapomniałbym o wisieńce na torcie - najlepszym serialu wszech czasów - mianowicie "Rodzina Soprano". nie dziękuj ;)

ocenił(a) serial na 9
MegaTM

Wcale nie prosiłem o polecanie czegokolwiek, wcale nie mam zamiaru dziękować. Bez odbioru.