PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 988
ocen
7,6 10 1 217988
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jak można porzucić serial i nie kontynuować oglądania? Jeśli już się wciągam w historię danego bohatera to chcę wiedzieć jakie będzie jej zakończenie. Nie rozumiem jak kogoś może aż tak bardzo zrażać to że kolejna seria jest słabsza, że wręcz nie kontynuuje oglądania serialu. Jak opinie i oceny innych "fanów" czy też krytyków tak wpływają na niego, że to staje się ważniejsze niż potrzeba obejrzenia finału!? I nawet jeśli ktoś opiera się na swojej ocenie po tym jak decyduje się na kolejną serię a potem stwierdza, że jest nudna czy też nie spełnia jego jakiś tam oczekiwań i dochodzi do wniosku że to "chłam" i wyłącza TV na dobre- to tego też nie rozumiem. Jak to może być silniejsze od ciekawości co będzie dalej z "ukochanym bohaterem", którego historia tak wciągnęła i oglądało się jego poczynania z zapartym tchem?
Przecież i z odcinkami każdej serii tak jest, że jedne są lepsze a drugie słabsze ale jednak nikt nie stwierdził że wyłączył TV w środku odcinka 1 czy 2 serii bo go nudził?

Porzucić można film bo niewiele się traci bo w końcu obejrzało się kilkanaście czy kilkadziesiąt minut i tyle straciło się ze swojego życia :) ale serial? Nie po to człowiek całe miesiące ogląda by potem machnąć na zakończenie ręką!
Można tak zrobić z serialem na etapie pierwszego sezonu lub w dowolnym w serialu komediowym, bo tu chodzi nie o historię ale o dobrą zabawę, o śmiech, zabicie czasu, można jeszcze tak zrobić z jakimś tasiemcem który leci latami np. "Moda na sukces" i końca nie widać ale z serialem akcji, i to z serialem który się we wcześniejszych sezonach uwielbiało a który nie należy do tych wymienionych??????? Nie rozumiem was ludzie i nie zrozumiem!

Wiem jedno nie jesteście prawdziwymi fanami "Prison break" bo prawdziwi fani są do końca, jak fani Małysza czy drużyny która w nowym sezonie beznadziejnie gra.
Czy prawdziwy fan takiej drużyny to ten który na nią pluje gdy traci bramki, a gdy gra o mistrzostwo maluje twarz i kupuje wszystkie gadżety kibica i zajmuje najlepsze miejsce na trybunie??? Odpowiedzcie sobie sami.

Dodam jeszcze tylko jedno: nie rozumiem jak ten serial może mieć tak niską ocenę, oczywiście ocena dotyczy całości czyli wszystkich serii ale nie wiem jak można nie pamiętać swoich odczuć po pierwszej i w ogóle po tym jak człowiek się zetknął z tą historią, jak była ona dla niego odkrywcza, jak była czymś świeżym, nowym , intrygującym. No i tak właśnie ten brak pamięci decyduje o ocenie serialu a przecież tym którzy wymyślili fabułę należy się coś więcej za nią, lepsza ocena za pomysłowość a że dalszy ciąg się komuś nie spodobał to O.K. ale życie przecież też takie jest a jednak nikt nie daje sobie niskiej oceny bo lubimy pamiętać to co dobre, najlepsze tak powinno być i z serialem. Chociaż nie opluwajcie go i nie odpychajcie złymi ocenami tych którzy go nie znają a wejdą na tę stronę za 10 lat będąc ciekawym co oglądali starsi...

Polecam.

użytkownik usunięty
777temida

To jest bardzo dobry serial . Powinien mieć o wiele lepsze miejsce ..
Wiem jak uciec z więzienia :D:D:D

Ja też http://www.youtube.com/watch?v=B2LLtKQkSZw
:P

ocenił(a) serial na 9
777temida

z całym szacunkiem ale... jak taki genialny serial może zajmować 617. miejsce w rankingu a My Little Pony: Friendship Is Magic mieści się w pierwszej setce?

andziu88

No i właśnie to próbuję rozgryźć...
Jestem ciekawa jak by było gdyby się skończył po 1 sezonie. Myślę że ludzie są dziś tak przejedzeni wszystkim że z jednej strony wszystkim się szybko nudzą a z drugiej sami nie wiedzą czego chcą. Starsze filmy czy seriale wychwalają bo oglądali je kiedyś gdy nie było takiego dostępu do tv, ogólnie do filmów i seriali i nie było takiej konkurencji w tej branży.
Ale to i tak nie zmienia faktu, że taka krytyka tutaj jest nie do pojęcia i to o czym piszesz już w ogóle...

ocenił(a) serial na 9
777temida

moim zdaniem ocenę zaniżają ludzie, którzy nasłuchali się od przeciwników PB, ze jest to produkcja beznadziejna i z takim nastawieniem obejrzeli kilka odcinków... albo wręcz przeciwnie, usłyszeli, że jest to najgenialniejszy serial pod słońcem i być może się zawiedli... nie wiem, ale taka lokata w rankingu światowym jest..no.. śmieszna.

ocenił(a) serial na 10
andziu88

no wlasnie tez jeszcze tego nie rozgryzlem

użytkownik usunięty
andziu88

Zgadzam się! Prison Break powinien znajdować się o wiele wyżej w rankingu filmwebu. U mnie zajmuje bezkonkurencyjnie 1 miejsce wszystkich moich ulubionych seriali. I jeszcze jedno dla serialu :
┈┈┈┈┈┈▕▔╲┈┈┈┈┈┈

┈┈┈┈┈┈┈▏▕┈┈┈┈┈┈

┈┈┈┈┈┈┈▏▕▂▂▂

▂▂▂▂▂▂╱┈▕▂▂▂▏

▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏

▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏

▔▔▔▔▔▔╲▂▕▂▂▂

użytkownik usunięty
777temida

Pierwszy sezon był w porządku.
Kolejne sezony wyjęte z konwencji (tam w trzecim też niby byli w więzieniu, ale to już zupełnie inna bajka), nudne, na siłę...
Ale pierwszy sezon był świetny.

użytkownik usunięty

Zgadzam się z powyższym - pierwszy sezon genialny, wciągający, zagadkowy, drugi był ok, a trzeci już tendencja spadkowa.
Tak jak kolega/koleżanka wyżej - po raz kolejny w więzieniu - jakby jeden raz było za mało.
Dlatego moja ocena spadała - najpierw było 10, potem 8, a teraz pozostaje przy 6.
Też nie rozumiem jak można na ślepo łykać to co twórcy wymyślą, nie lubię być wodzona za nos w coraz to nowe "genialne" pułapki scenarzysty. Po jakimś czasie stało się to nudne.
Podobnie miałam z Lost, na pewno jest to serial lepszy od Prisona, ale też z czasem twórcy już tylko wykorzystywali swoją pozycją, aby wciskać kit fanom.

użytkownik usunięty

Kolega. :>

użytkownik usunięty

Ok ;)

ocenił(a) serial na 9

Odpowiadacie tak, jakbyście oglądali pierwszą, drugą, trzecią serię, a z czwartej zrezygnowali. Czemu?
Również nasłuchałem się jak to trzecia seria jest do bani i każdy rezygnował już z ostatniej. Ja się tym nie przejąłem i obejrzałem do końca. Więc powiem tak:
Pierwszy sezon był genialny, drugi świetny, trzeci w porównaniu do dwóch poprzednich słaby, ale w porównaniu do innych seriali był dobry. Nie przejmowałem się tym i obejrzałem czwarty sezon, który mnie zmiażdżył. Szczerze podobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy. Dlatego niech żałują ci, którzy pożegnali się po trzecim sezonie...

ocenił(a) serial na 9
naimadkolo

dokładnie tak jak mówisz, niech żałują, szczególnie tego ostatniego odcinka. :)

ocenił(a) serial na 7
andziu88

Ostatni sezon był kompletną porażką (trzeci w sumie też), nie wiem jak twórcy mogli zniszczyć tak dobry serial, a ostatni odcinek też był do bani.

ocenił(a) serial na 7
777temida

ja prawie byłam przykładem takiego właśnie pożegnania się z serialem :p bo można zasugerować się opiniami na forum, w większości o tym, że tylko sezon 1. trzyma poziom, dalej już równia pochyła . ale popieram- od pierwszego sezonu było dla mnie jasne, że nie odczepię się łatwo od Skazanego :D naprawdę żaden serial nie wciągnął mnie jak ten. może i są lepiej zrobione seriale, ale mało jest równie wciagąjcych ;)

777temida

Nie lubię filmów amerykańskich ale ten mi się podobał.

ocenił(a) serial na 10
hubi1994

najlepszy serial na swiecie!

ocenił(a) serial na 7
777temida

Ostatni sezon był kompletną porażką (trzeci w sumie też), nie wiem jak twórcy mogli zniszczyć tak genialny serial.
Obejrzałem cały sezon do końca ale męczyłem się przy tym niemiłosiernie, odrzucał mnie strasznie i cały czas walczyłem ze sobą żeby go nie wyłączyć i wywalić z kompa.
Tragedia totalna. Twórców za to co nam w ostatnim sezonie sprawili powinni wysalać do wiezienia na dożywocie albo zabronić pisać scenariuszy pod groźbą śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones