PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Bez zakończenia.

ocenił(a) serial na 7

Poszczególne odcinki łączące się w ogół, ogólnie stwarzają pozytywne wrażenie, ale cała
seria nie posiada zakończenia. Jestem jednak zwolennikiem takich seriali w których
każdy sezon przedstawia zamkniętą historię. Tutaj wszystko urywa się w połowie.

Ostatni odcinek właściwie nic nie wyjaśnia. Zemsty Kyoko, problem Rena, powstanie
filmu - żaden z tych wątków nie został rozwiązany.
Pod koniec zmienił się też główny bohater serii, przez jakieś 20 odcinków była nim Kyoko
i naraz na pierwszy plan wyszedł Ren.
Postacie głównych bohaterów jako "aktorzy" są genialni. Potrafią zagrać każdą rolę,
doskonale rozumiejąc uczucia i emocje granych postaci. W życiu są półgłówkami, nie
umiejącymi pojąć podstawowych uczuć osób z którymi rozmawiają.

Wystarczyło zmienić jedno zdanie, w ostatnim odcinku - to przy samochodzie - a całość
mogłoby się potoczyć inaczej i dałoby się w tym odcinku zamknąć nawet wszystkie trzy
wątki. A tak to było miło, ale czuje się oszukany. Jakbym poszedł do kina i obejrzał film
bez ostatnich 10 minut.

Serial mógłby być genialny, ale przez te błędy, jak dla mnie jest zaledwie dobry.
Obejrzałem CAŁY, co jest swoistym sukcesem, ale drugi raz go na pewno nie obejrzę
(więc ode mnie naciągane 7. - za te 24 odcinki.)

ocenił(a) serial na 9
Gubio

Śmiać mi sie chce od tego xD Ty wgl tego nie pojmujesz -.-

użytkownik usunięty
Gubio

Anime nie jest skończone... jak dla mnie powonien być 2 sezon ,ale nie zapowiada się na to żeby był a więc jak się czegoś więcej dowiedzieć radzę przeczytać mange

ocenił(a) serial na 9

Ej No.. 2 sezon napewno będzie.. Inaczej by nie było takiego nie zakończenia..

użytkownik usunięty
gosiaczek55551

Niestety nie wiadomo... ale prawdopodobnie nie będzie ( choć dobrze by było jak by był ) , czasami tak się zdarza, że anime jest nie skończone np. Vampire Knight i Junjou Romantica powinny mieć 3 sezony ,a skończyły się na dwóch co znaczy, ze są nie skończone ... resztę trzeba po prostu doczytać w mandze.

ocenił(a) serial na 10
gosiaczek55551

oj niestety pełno jest anime bez zakończenia...
przynajmniej ja na takowe trafiam ;)
ale też w cichości ducha liczę na następny sezon ale możemy jeszcze poczekać bo manga cały czas wychodzi ..

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Też liczę na kolejny sezon, przydałoby się. Dalsze rozdziały mangi czytałam, ale zwykle zapominam sprawdzać, czy są nowe tłumaczenia i co pół roku może sobie przypominam o "Skip Beat". ;) Podobnie mam z "Glass Mask", chociaż w tym wypadku przynajmniej anime miało więcej odcinków.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

chapteraja już czytałam do 189 chaptera i polecam bardzo bo warto ;) ja też zabrałam się za to dopiero po pół roku bo nie wiedziałam że jest polskie tłumaczenie albo też dopiero niedawno weszło..

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Włśnie też nadrobiłam zaległości, czytam zwykle po angielsku na różnych stronach. Na szczęście było w tych rozdziałach mniej Caina Heela i siostrzyczki, bo jakoś nie przepadam za tym wątkiem. ;)

ocenił(a) serial na 10
milkaway

mnie się nawet ten wątek podoba aczkolwiek nurtuje mnie przeszłość Rena bo wiemy już że jego rodzice to sławni aktorzy ale niewiemy co się z nim działo w między czasie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones