PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

manga

ocenił(a) serial na 10

chciałam tylko powiedzieć że manga jest bardzo bardzo ciekawa..
nawet znalazłam po polsku aczkolwiek powiem że się długo naszukałam i na razie jestem juz na bieżąco..
Ren i Kyoko to coś co kocham..
a nawet ostatnio polubiłam Sho chociaż jego intencje nie są zbyt "czyste" ;)

ocenił(a) serial na 9
jessyxx

Też uwielbiam tą historię. ^^ Mangę czytam, choć przyznam, że nie mogę się doczekać zakończenia... ;D Jestem okropnie ciekawa co będzie z Sho, Renem i Kyoko. Są niesamowici. ;)

jessyxx

A gdzie można poczytać po polsku ? Byłabym wdzięczna za link ;)

ocenił(a) serial na 10
Rena39

www.centrum-mangi.pl
jakoś tak

jessyxx

Dzięki. Sprawdzę na pewno ! :)

ocenił(a) serial na 10
Rena39

jeszcze jest jedna strona www.manga-lib.pl

jessyxx

Całkowicie się z Tobą zgadzam, świetna manga, chociaż anime i dramę też lubię. Tylko staje się bardzo męcząca, gdy już się z nią jest na bieżąco - nie cierpię tego, że muszę czekać cały miesiąc na to, żeby przeczytać rozdział w 5 minut...

ocenił(a) serial na 10
charlotte17

ja też tak mam tak mnie to wkurza co dalej że mój miesiąc polega na czekaniu :P

jessyxx

No właśnie, a nie dosyć, że trzeba czekać, to wtedy gdy ma już do czegoś dojść autorka wszystko utrudnia i wprowadza coś innego zamiast w końcu wyjaśnić pewne sprawy...

ocenił(a) serial na 10
charlotte17

widzę że odczuwamy podobnie ;)

jessyxx

Ja się boję, że prędzej się zestarzeję niż skończę czytać tę mangą. Bo nawet jeśli autorka teraz podjęłaby decyzję o jej zakończeniu, to przynajmniej 50 rozdziałów musiałoby powstać, żeby w takim tempie jak idą inne wyjaśnić wszystkie niewyjaśnione wątki... Ale to oczywiście nie znaczy, że nie chcę, aby powstawały kolejne rozdziały.

ocenił(a) serial na 10
charlotte17

a ja to się obawiam że prędzej ona umrsze nim to skończy ...

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

A co dopiero mają powiedzieć fani "Glass no kamen"? Manga jest tworzona bodajże od lat siedemdziesiątych, w międzyczasie autorka zrobiła sobie kilka lat przerwy. ;] Na szczęście niedługo ma już być zakończenie. Przy okazji szczerze polecam anime z 2005, ma 51 odcinków i obejmuje zdecydowaną większość mangi. Tankoubony wychodzą 2 razy na rok, ale akcja dosyć sprawnie posuwa się naprzód. Przepiękna opowieść, też o aktorce próbującej spełnić swe marzenie, czyli zagrać legendarną rolę Szkarłatnej Bogini. No i trudny romans oczywiście. :)

milkaway

W takim razie szczerze podziwiam fanów za wytrwałość. Z opisu wydaje się bardzo ciekawe, może kiedyś się za to wezmę. Chociaż jeśli kreska pochodzi z lat 70tych, to trochę się obawiam. Jessyxx - taka możliwość też istnieje, ale niech nam kobieta żyje sto lat;). Mam nadzieję, że w nowym rozdziale, który wygląda na to, że będzie przełomowy( chociaż myślałam, że poprzednie dwa będą), w końcu trochę coś sobie wyjaśnią.

ocenił(a) serial na 10
charlotte17

ja już miałam kilka rozdziałów o których myślałam jak o przełomowych ale się tylko zawiodłam więc wolę się nie nakręcać ;(

no mnie kreska z lat 70-tych też nie bardzo pociąga..
jest zupełnie inna..

jessyxx

Jeszcze tyko jakieś 15 dni i się okaże. Ale bardzo liczę na to, że ten taki będzie.

ocenił(a) serial na 9
charlotte17

Anime jest w stylu lat 90., czyli w moim ulubionym. ;] Jeśli chodzi o mangę to styl się zmienił od pierwszego numeru. ;]
1 tankoubon - http://c.mhcdn.net/store/manga/7450/01-000.0/compressed/rgarasu_no_kamen_01_000. jpg
48 tankoubon - http://www.manga-news.com/public/images/vols/Glass-no-Kamen-48-hakusensha.jpg
W każdym razie polecam. :)

milkaway

Patrząc na przesłane przez Ciebie linki jestem mile zaskoczona. Nie mam pojęcia o kresce z tamtych lat, ale te obrazki przypominają mi to, co przychodzi mi na myśl, gdy myślę o wspomnianym stylu lat 90-tych, który może nie jest mój ulubiony, ale wiąże się z niektórymi świetnymi tytułami. W każdym razie, gdy znajdę odrobinę wolego czasu chętnie obejrzę/ poczytam;)

ocenił(a) serial na 7
milkaway

A gdzie można znaleźć te odcinki (glass no kamen)? Obejrzałam 4 pierwsze i nigdzie nie mogę znaleźć reszty:(.

ocenił(a) serial na 9
merikarei

Ja oglądałam po raz pierwszy jakieś 2 lata temu i musiałam się trochę namęczyć - część odcinków pobrałam z cho.mika, a część z files.tube. Teraz jak się rozglądnęłam po gryzoniu, to większość ma wersję z 1984 r. :(
Ale serial z 2005 r. możesz chyba obejrzeć tu -
http://anilinkz.com/series/glass-mask?page=3

ocenił(a) serial na 7
jessyxx

Ja nie znoszę Sho, zawsze musi namieszać. Też wzięłam się za mangę, chociaż muszę przyznać że zwykle (ten przypadek nie jest wyjątkiem) wolę oglądać anime niż czytać.

ocenił(a) serial na 10
merikarei

powiem ci że ostatnio i polubiłam czytanie mang jest ciekawe
jeszcze jak kreska jest ładna
bo np w anime kreska nie bardzo mi pasowała ale uszło w tłoku
a próbowałaś na kreszkóweczki.pl?
tam były wszystkie odcinki..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones