Smoczy Książę
powrót do forum 5 sezonu

Jak wrażenia? Lepiej niż w czwartym sezonie?

ocenił(a) serial na 9
telcontar_2929

Naprawdę już wystartował? Dosłownie godzinę temu skończyłem 4 sezon :o

ocenił(a) serial na 6
telcontar_2929

Imo od końca trzeciego sezonu poziom cały czas spada :(

ocenił(a) serial na 9
Persi_5

Piąty sezon jest aż tak zły?

ocenił(a) serial na 6
telcontar_2929

Dla mnie wątki strasznie przeciągane, mało akcji, niektóre postacie nie dostają żadnego rozwinięcia i jeszcze parę rzeczy. Nie powiedziałbym że jest zły, ale szczególnie w porównaniu do pierwszych trzech sezonów nie wypada już tak dobrze.

ocenił(a) serial na 10
Persi_5

Zalety tego sezonu

- Znalezienie łuku Runnan przez Raylę

- Powrót Ray i Cal do Xadii

- Callum dający w mordę temu wodnemu elfowi który użył na Rayli elfickiej wersji magii krwi
( zamroził jej krew w jej ciele)


Wady

- Opeli bedąca idiotą

- Karim który wypuszcza z więzienia Kimdaniel

- Ten dziwny wątek że każdy ze smoków który uczestniczył w zamknieciu Aaravosa w więzieni Nic nie wie.
( Co oni wszyscy po tym co się wydarzyło oberwali bardzo mocnym zakleciem wymazujacym pamieć czy co ? )



telcontar_2929

Lepiej niż czwarty. To na pewno. Ale czy to znaczy że dobrze? W zasadzie sezon był średni. Dzieje się tak wiele a zarazem tak mało. Mam wrażenie że w zasadzie nic nie zrobili przez cały sezon i że to wszystko można by zmieścić w jednym typowo serialowym 45 minutowym odcinku.

ocenił(a) serial na 2
Draco_2511

Ale pierwsze trzy sezony też miały niewiele, ale tam rozciąano to różnymi odcinkami o czymś innym, a nie wpychali poboczne zadania jako potrzebne do wykonania głwnego.

ocenił(a) serial na 8
telcontar_2929

Generalnie sezon sprowadza się do tego, że idą przed siebie i spotykają starych bohaterów pobocznych i poznają kilku nowych. Tytułowy Aaravos sprowadzony jest głównie do "musimy go znaleźć", ale nawet bez większych przeciwności po drodze. Zwierzyniec się rozrasta, przydatność Sorena maleje.

ocenił(a) serial na 10
frania007

Może użyją jakiejś pradawnej pierwotnej magii by wezwać ducha ojca Zyma i spytać go gdzie zamknął Aaravosa?

Albo będzą go szukać w TDP wersji ,,swiata duchow #

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones