Snowpiercer
powrót do forum 1 sezonu

Layton

ocenił(a) serial na 1

Nigdy nie zrozumiem dlaczego Layton jest główną postacią, dawno nie widziałam aktora który jest tak beznadziejny.

ocenił(a) serial na 10
delfinaplesinska

Też wolałbym w tej roli ujrzeć Ogga.

ocenił(a) serial na 6
delfinaplesinska

poprawność polityczna

delfinaplesinska

Ale netflix osiągnął swój cel, z odcinka na odcinek powiększał swój harem białych nałożnic. Pozostała mu tylko Mel. No i może ta burdelmama.

ocenił(a) serial na 9
greedo23

Ja w pierwszych 3 odc myślałam, że coś będzie między Leytonem i Mel :] A oni się jednak nie lubią ;{

ocenił(a) serial na 8
delfinaplesinska

Też mnie on strasznie męczy. Oglądam ten serial tylko dla wspaniałej gry aktorskiej Jennifer Connelly.

ocenił(a) serial na 2
delfinaplesinska

Bo jest murzynem. W dodatku murzynem komunistą, duet doskonały, prawdziwy nadczłowiek.

Narling

Na całą plejadę pierwszo i drugoplanowych ról cały jeden jest czarnoskórym aktorem... Prawactwo to jednak stan umysłu.

ocenił(a) serial na 2
johnyw

Ważne że jest główną postacią. Poza tym wpisuje się w klucz polityczny że obecnie dobre i rzekomo moralne postacie są tylko o poglądach socjalistycznych i najlepiej z ciemnym kolorem skory, i nie ważne jak kijowego aktora się dobierze bo to nie ma znaczenia, ważne że plan jest spelniony. Kapitalista zawsze jest moralnie zdegenerowany, zapewne od urodzenia. Zero jedynkowe podejście do świata z góry założona teza która nie podlega dyskusji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
johnyw

W sumie to nie mogę mieć do nikogo pretensji że nie rozumie sensu wypowiedzi, taki się urodził, zdolności umysłowe ma ograniczone, natomiast chamstwa jest pod dostatkiem i całość się ładnie równoważy. Wydawało mi się jak widać, tylko wydawało, że nacisk w wypowiedzi położyłem na kwestie gospodarcze, a rasowe są dodatkiem? Głównym problemem jest gloryfikacja socjalizmu, która się pojawia ostatnio nad wyraz często, nie moja winą jest że twórcy różnych tworów filmowych łączą takie postacie głównie z czarnoskorymi (w ich opinii najbardziej prześladowanymi) a nie np z azjatami którzy jakby nie patrzeć historycznie dostali po dupie bardziej, wiesz ludobójstwo kościoła katolickiego na terenie Ameryki południowej czy planowa eksterminacja na północy, wojny opiumowe itp itd. Taka jest konwencja, i granie na emocjach. Nie musisz już mi odpisywać bo guzik z tego rozumiesz.

Narling

Jak widzę mam do czynienia z jedynym oświeconym prawakiem, który jak przystało na typowego prawilniaka, wskazuje tylko te elementy lewactwa, które mu pasują, bo jeśli inne pojawiają się u prawej strony, lepiej przemilczeć bo jeszcze durny nieoświecony lewicowy motłoch zauważy i wyjdzie się na prawicowego hipokrytę. Nie wiem czy zauważyłeś ale ogon w tym serialu dostawał najbardziej po czterech literach. Powinien jednak siedzieć potulnie i dziękować za ochłapy spadające z kapitalistycznego stołu. Jakby zapuścili się wyżej, jeszcze trafiliby na białą sodomie i ich konserwatywny biały światopogląd ległby w gruzach. Ty jak i każdy prawilniak ze skrajnej prawicy w obliczu końca świata pewnie na ich miejscu nie próbowalibyście się ocalić i na pożegnanie jedynie pomodlili za pomyślność wybranych białych kapitalistów. A jeśli już trafilibyście do serialowego ogona, potulnie do końca życia przyjęlibyście los taki, jaki wam przeznaczono.

ocenił(a) serial na 2
johnyw

Pierwsze primo podtrzymuje swoją opinię , że z Tobą nie da się dyskutować, nie masz żadnych argumentów oprócz obelg i wycieczek osobistych, właściwie nadal nie wiesz o czym rozmawiamy, a przynajmniej ja próbuje rozmawiac. W kwesti dalszych sprostowań, nie pisałem o żadnych orgiach, a jeśli już to właśnie że są przypisane temu złemu kapitaliście w osobie Wilforda, nie użyłem też słowa "jedyny" w określeniu głównego bohatera. Masz jakieś omamy wzrokowe, lub przeczytałeś wypowiedź kogoś innego. Tak samo jak próbujesz wmówić mi że mam konserwatywne poglądy obyczajowe, jeszcze chwila i się okaże że jestem też zatwardziałym katolikiem, proszę powiedz mi na co choruje, może masz też zdolności leczenia przez monitor? Całość Tych twoich teori z dupy można obalić jednym zdaniem.
Przedstawiciele "ogona" w rzeczywistości nie zostali by wpuszczeni na tą Arkę. Gdzie zbudowany został delikatny, samowystarczalny system, gdzie jedna nadmiarowa osobą może to zaburzyc. Zwłaszcza że na tej "arce" są uzbrojone oddziały które z łatwością mogą zrealizować ten scenariusz. Cała koncepcja ogona jest sztucznie wydumana, w rzeczywistości taki element byłyby zbędny.
Ogon jest właśnie po to żeby zbudować cała narrację socjalistyczna, żeby fabuła spinała się w jedną całość, a że ta całość do przyjęcia jest tylko dla półgłówkiem to kogo to obchodzi. A odwołując się do głupich emocjonalnych argumentow, czy Ty byś wpuścił kogos do swojego hipotetycznego prywatnego schronu zbudowanego za swoje i mającego obliczone zapasy żywności na określona ilość czasu dla siebie i swojej rodziny, żeby ratować jakiś obcych ludzi? I hipotetycznie obniżając swoje szanse na przeżycie z 50 procent na powiedzmy 2. Jakoś wątpię. Chyba że mam doczynienia z Jezusem z Nazaretu, to przepraszam.

Narling

ojej, skrajny prawak się obruszył "obelgą" gdy sam zaczął wpis obelgami w stronę aktora a właściwie całej grupy ludzi.
Skoro się teraz wypierasz, że nigdzie nie napisałeś, że aktor nie jest jedynym głównym aktorem w serialu, to skąd ból zada, że dali jednego czarnoskórego? Sami biali powinni być, wówczas nie byłoby poprawności politycznej? A najlepiej jakby był ale przedstawiany jak morderca lub niewolnik jak to bywało jeszcze w latach 90. Biały - dobry, czarny - zły. Wtedy prawactwo siedzi cicho.
W usa czarnoskórzy stanowią szóstą część białych. W tym serialu według ciebie proporcje zostały zachwiane, stąd zarzucana poprawność polityczna?:)
"Przedstawiciele "ogona" w rzeczywistości nie zostali by wpuszczeni na tą Arkę." - pomijając fakt, że to tylko twoje gdybanie, bo zakładasz, że zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, powstanie takiego serialu nie miałoby wówczas sensu. Właściwie 95% filmów nie miałoby racji bytu jeśli fabuła opierałaby się na zdarzeniach, które zawsze są zgodne z planem.
"A odwołując się do głupich emocjonalnych argumentow, czy Ty byś wpuścił kogos do swojego hipotetycznego prywatnego schronu zbudowanego za swoje i mającego obliczone zapasy żywności na określona ilość czasu dla siebie i swojej rodziny, żeby ratować jakiś obcych ludzi? I hipotetycznie obniżając swoje szanse na przeżycie z 50 procent na powiedzmy 2. Jakoś wątpię." - i tutaj wchodzi właśnie twój przytaczany kapitalizm. Ja nie miałbym w tym żadnego celu, chcąc przeżyć, tak jak oni mieli by cel by się dostać, by przeżyć. Kapitalizm w czystej postaci.
Co do Jezusa, to ja mam z nim do czynienia. Poświęciłbyś się dla dobra "kapitalistów", bo ich byt w pierwszej klasie ciężko nazwać czymś innym niż lewactwem, żyjącym z pracy reszty.

ocenił(a) serial na 2
johnyw

"ojej, skrajny prawak się obruszył "obelgą" gdy sam zaczął wpis obelgami w stronę aktora a właściwie całej grupy ludzi."

-Poproszę zatem o wskazanie tych obelg? Metafory nie są zdecydowanie na Twój rozum, zwłaszcza jeśli zupełnie nie kumasz do czego rzeczona metafora się odnosi, zamiast tego doszukujesz się w swoich prymitywnych wizjach świata równie prymitywnych przeciwwag.

"Sami biali powinni być, wówczas nie byłoby poprawności politycznej? A najlepiej jakby był ale przedstawiany jak morderca lub niewolnik jak to bywało jeszcze w latach 90. Biały - dobry, czarny - zły. "

- A tu koleżko przenosisz swoje urojenia na mnie. Według uniwersalnego klucza internetowego że każdy prawicowiec (i to tez urojony) to niedoszły członek ku klux klanu.

"Skoro się teraz wypierasz, że nigdzie nie napisałeś, że aktor nie jest jedynym głównym aktorem w serialu"

- Prościej będzie jak wskażesz gdzie napisałem że jest to jedyny główny bohater. Użyj cudzysłów kopiując wypowiedz, potwierdziłeś że umiesz to robić.

ocenił(a) serial na 2
Narling

"W usa czarnoskórzy stanowią szóstą część białych. W tym serialu według ciebie proporcje zostały zachwiane, stąd zarzucana poprawność polityczna?:)"

- Jaka poprawność polityczna? Czarni stanowią 12% społeczeństwa USA, są tez uznawani za grupę najbardziej roszczeniową, stanowią tez grupę która najwięcej czasu spędza przed TV dlatego też oni są wybierani do takiej roli, a nie np Azjaci. Są pionkiem w grze, przedmiotowo wykorzystywanym w politycznej grze. A wiec środka do celu, czyli wprowadzenia korporacyjnego-socjalizmu, świata bez własności prywatnej z dochodem podstawowym i pieniądzem elektronicznym z data do użycia, gdzieś w okolicach 2030 roku, vide World Economic Forum. Goebbels się kłania, i odkrycie przez lewicowych nazistów potęgi ekranu i łatwości w sprawowaniu rządów dusz. (Ale wybacz nie mam zamiaru tłumaczyć Ci jak działa ekonomia i dokąd świat zmierza).

ocenił(a) serial na 2
Narling

"i tutaj wchodzi właśnie twój przytaczany kapitalizm. Ja nie miałbym w tym żadnego celu, chcąc przeżyć, tak jak oni mieli by cel by się dostać, by przeżyć. Kapitalizm w czystej postaci.
Co do Jezusa, to ja mam z nim do czynienia. Poświęciłbyś się dla dobra "kapitalistów", bo ich byt w pierwszej klasie ciężko nazwać czymś innym niż lewactwem, żyjącym z pracy reszty."

- Ja po pierwsze nie wszedłbym do magicznego pociągu który ma pędzić dookoła świata w nieskończoności przy -130 stopniach celsjusza. Ty może nie miałeś w szkole podstaw fizyki, ale ja tak.

ocenił(a) serial na 2
Narling

Zasadniczo nie chce mi się dalej dzielić wypowiedzi bo Filmweb ma dziwny licznik znaków.

Narling

dobra, widze mam do czynienia z foliarzem, czas odpuscic:) Pewnie codziennie oddajesz sie lekturze takich tuz prawicowego dziennikarstwa jak wrealu24, media narodowe i inne skrajnie prawicowo-foliarskie media, które bazują na specjalistach pokroju kowalskiego, górniakowej czy innego karonia;)
Konsensus jest taki, że skoro "- Ja po pierwsze nie wszedłbym do magicznego pociągu który ma pędzić dookoła świata w nieskończoności przy -130 stopniach celsjusza. Ty może nie miałeś w szkole podstaw fizyki, ale ja tak.", czarnoskóry bohater powinien nie wsiadać do tego pociągu, bo żyje w matrixie i tak naprawdę ten pociąg jest fikcją, bo nie miałby prawa funkcjonować według praw fizyki. Ręce opadają... ;)

ocenił(a) serial na 2
johnyw

Właściwie 95% filmów nie miałoby racji bytu jeśli fabuła opierałaby się na zdarzeniach, które zawsze są zgodne z planem."

- Rzuć okiem że ten serial jest w kategorii Sci-Fi.
za wiki "Fantastyka naukowa (ang. science fiction) – gatunek literacki, filmowy oraz gier komputerowych o fabule osnutej na przewidywanych osiągnięciach nauki i techniki oraz ukazującej ich wpływ na życie jednostki lub społeczeństwa"

ocenił(a) serial na 2
Narling

Podsumowując jak snowpircer będzie w dziale "fantasy" to nie będę miał zastrzeżeń. Dla Twojej wiadomości jest mnóstwo seriali sci fiction, które nawet potrafią zahaczyć o paleoastronautyke, i nie maja z gruntu absurdalnych założeń. No ale wiadomo nie twój target.

ocenił(a) serial na 2
Narling

"Co do Jezusa, to ja mam z nim do czynienia. Poświęciłbyś się dla dobra "kapitalistów", bo ich byt w pierwszej klasie ciężko nazwać czymś innym niż lewactwem, żyjącym z pracy reszty."

-Oczywiście że bym Cię nie wpuścił. Istnienie tej klasy to taka sama aberracja umysłowa jak istnienie ogona. Bo kto by się znalazł na takiej arce? Ludzie mający realne umiejętności techniczne niezbędne do funkcjonowania ekosystemu, rentierskie zapasy gotówki na koncie mogłyby delikatnie mówiąc nie wystarczyć do funkcjonowania w ekosystemie gdzie waluta z starego świata straciła wartość i sens, no chyba że zabrali by dużo gotówki a w pociągu zabrakło by papieru toaletowego? Wspominałem już cos o brakach w logice?

ocenił(a) serial na 2
Narling

Zresztą gościu Ty nawet nie wiesz czym jest kapitalizm. Kapitalizm to sytuacja gdy dwie strony osiągają zysk z transakcji i jest ona zawierana dobrowolnie. Nie będę zaczynał nawet o Epikurze po Rousseau i zagadnieniach związanych z umową społeczną bo i tak kija z tego załapiesz. Sytuacja w której obie strony walczą o przetrwanie wiesz jak się nazywa? Walką o przetrwanie.

ocenił(a) serial na 2
Narling

Chce tez zauważyć że "ogon" został wpuszczony przez Melani a nie Wilforda (złego kapitalistę i złego człowieka, technokrate który chciał zgotować piekło innym w celu zaspokajania swoich chorych rządz.)

ocenił(a) serial na 2
Narling

Ja chyba spasuje, nigdy nie przyznasz ze co zdanie wychodzisz na idiotę a mnie nudzi to ciągle udowadnianie braków w logice oraz dyskutowanie z kłamstwami, przeinaczeniami i urojeniami w głowie. Szczególnie w ostatnim wpisie.
Oczywiście taka tuza intelektu nie wywnioskowała z kontekstu ze wpis jest ucięty w połowie. Nie mam też zamiaru dalszego udowadniania ze nie jestem wielbłądem.
Ps. Tak poza tematem snowpircera, sprawdź sobie co zakłada libertarianizm. Pewnie doznasz jakiegoś dysonansu poznawczego. O jezu jest coś poza lewakami i prawakami!

ocenił(a) serial na 2
Narling

A i musze tez dodać jako skrajny prawak sledze oczywiście z polskich nacjonalistów Roberta Gwiazdowskiego, Tomasza Wróblewskiego z Warsaw Enterprise Institute czy Czarka Głucha z Independent Treader, nie można też pominąć innego nazisty Rafała Zaorskiego którego opinie rynkowe są cenne. A i zapomniał bym 1% podatku mam ustawione na Instytut Misesa znana organizacje faszystowska. Ręce opadają jak się ma do czynienia z takimi ludźmi jak ty omyłkowo chyba nazywanymi ludźmi. Cała ta dyskusja z Toba wygląda jak gra w szachy z typowym pisowcem lub gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej

Narling

to, że śledzisz gwiazdowskiego czy wróblewskiego, nie oznacza, że rozumiesz ich przekaz. Ty jestes typową szurią czerpiąca garściami z wrealu24 czy innych narodowych mediów. Przytaczając ich pod twoimi skrajnie prawicowymi komentarzami zrobiłeś im tylko antyreklamę. Później nikt nie chce głosować na takiego gwiazdowskiego gdy jest wrzucany do jednego wora z takimi jak ty. Nie bez przyczyny gwiazdowski nie chciał startować z list konfederatów, których przekaz ideologiczny pokrywa się z twoim.
Gołębie i szachy są tak wyświechtane, że wysiliłbyś na coś nowego chcąc przemawiać z pozycji mędrca, jedynie oświeconego kapitalisty, bo póki co to nie potrafisz nawet zrozumieć co się do ciebie pisze.

ocenił(a) serial na 2
johnyw

Dobrze skoro randomowy debil z internetu tak mówi to musi tak być:) Poprosiłbym jak wcześniej listę chorób. Zresztą mi się już cierpliwość wyczerpała.

Narling

zapytaj swojego lekarza, o czapeczce foliowej tylko nie zapomnij by dostać pełen wykaz.

ocenił(a) serial na 2
johnyw

Dobrze debilu:)

johnyw

Przeczytałem całą dyskusję i przykro mi kolego, ale rzeczywiście nie masz żadnego sensownego argumentu. Poległeś na całej linii.

Ostatnio w modzie jest lewactwo, rozdawanie majątku, na które pracowały całe pokolenia nierobom, którym się należy, zastępowanie postaci historycznych czarnymi aktorami, przywłaszczanie sobie osiągnięć innych i atak na kapitalizm, który zapewnił godne życie na niespotykaną dotąd w historii skalę.

W poprawnych politycznie filmach często ukazany jest biały, zły kapitalista i wojownik - murzyn - bohater bez skazy, intelektualista, komunista pełną gębą, skrzywdzony przez białych oprawców i system.

SzaraEminencja

przykro mi SzaraEminencjo, ale po "Ostatnio w modzie jest lewactwo, " i dalszej części widać, że należysz do tej samej grupy skrajniaków, a oni klepią się po pleckach, nie ważne jakich głupot by nie napisali. Twój werdykt nie mógł być zatem inny.

ocenił(a) serial na 8
SzaraEminencja

6 część białych w stanach to osoby czarnoskóre. To jest sensowny argument mający poparcie w faktach (latynosi/hispanics w stanach są osobną grupą rasową). Co więcej jest to trochę więcej jak 1/6. Więc owszem, jeden bohater to nie jest nadreprezentacja, wręcz przeciwnie. Tu już masz najważniejszą argumentację, reszta to już zwykłe pitolenie.

johnyw

Ilu w tym serialu jest pozytywnych głównych bohaterów, którzy są białymi heteroseksualnymi mężczyznami?

Narling

Dodatkowo jest rasistą, w kilku odcinkach wspomina, że obecnie świat wygląda tak jak wygląda bo zrobili mu to BIALI MĘŻCZYŹNI. Szkoda, że nie wspomina, że czarni mężczyźni zrobili tradycyjnie nic by temu przeciwdziałać :)

ocenił(a) serial na 10
delfinaplesinska

Nie jest taki zły. Po prostu ciężko go oglądać jako główną postać.

delfinaplesinska

Bo to czarny aktor, a tacy muszą grać główne role. Parytet. Powinien być jeszcze trans to miałby lepsze szanse na Oskara.

nowymax

Wtf... Ja rozumiem, że u nas w Polsce jest mało czarnoskórych osób ale w Ameryce jest ich pełno więc to dla Ciebie naprawdę dziwne że czarnoskóry gra główną rolę? Tylko biali mają prawo grać główne rolę? Stary, otwórz oczy. To amerykański serial a nie polski.

junghwa

Nie o to chodzi. W mojej piątce najlepszych aktorow jest 3 czarnych, a pierwsze miejsce ma o dziwo też czarny. Ja ogólnie napisałem, że teraz nie ma kina bez elfa o czarnej karnacji lub trans będącego królem Szkocji. Lub inne takie poprawności polityczne. A co tego aktora to mi nawet miło się go tu ogląda. Pozdrawiam.

junghwa

Z tym, że w USA jest ich pełno to też przesada, osoby czarnoskóre to w porywach do 15% populacji.

nowymax

Na całą plejadę pierwszo i drugoplanowych ról cały jeden jest czarnoskórym aktorem... Prawactwo to jednak stan umysłu.

ocenił(a) serial na 7
delfinaplesinska

Serial fajny, ale ten aktor straszliwie drętwy. I tu broń Boże żadne rasizmy, są świetni czarnoskórzy aktorzy i niejeden by cudownie zagrał Leytona, ale ten chłop jest cieniutki.
To co mnie politycznie męczy w tym serialu to gloryfikacja socjalizmu i to nawet tego brutalnego, od razu rewolucje proletariacka zrobic najlepiej. Drugi sezon na szczescie lepszy :)

marcin_sadek

Dziękuję, że potwierdziłeś że nie o rasizmy chodzi i że są dobrzy czarni aktorzy i aktorki. Inaczej byśmy o tym nie wiedzieli :-P

Ciekawi mnie natomiast ta "gloryfikacja socjalizmu". Możesz rozwinąć temat? Bo z tego co piszesz, to wydaje się że idealny film wg ciebie polegałby na tym, że każdy "znałby swoje miejsce". Ogon byłby Ogonem, Pierwsza byłaby Pierwszą itd. Nikt nie miałby żadnych roszczeń (poza Pierwszą klasą ofkors, ale to byłyby roszczenia uzasadnione). Jakiekolwiek przedstawienie buntów bez jawnego komentarza, że TO JEST ZŁE, TAK NIE MOŻNA, byłoby uznane przez niektórych za "gloryfikację socjalizmu" i wartościowane negatywnie. Serial miałby jeden odcinek i przedstawiałby sprawnie działające państwo faszystowskie. Pewnie twój ulubiony rodzaj rządów?

Ale mam pomysł dla wszelkiej maści nacjonalistów i innych faszystów na poradzenie sobie z tą sytuacją: wystarczy że wyobrazicie sobie, że Ogon, Trzecia, Druga i Pierwsza to narody. I że np. Ogon to naród polski. I polski naród jest ciemiężony przez inne narody i bunt Ogona to walka o niepodległość narodu polskiego.
I jak to sobie tak zramujecie, to nagle "gloryfikacja socjalizmu" staje się gloryfikacją walk narodowowyzwoleńczych. Co ty na to?

ocenił(a) serial na 7
delfinaplesinska

Tak samo myślę. Mogliby równie dobrze obsadzić w tej roli robota, bo Laytona mimika twarzy ogranicza się do ruchu oczami i dolną wargą. Żadnych emocji na twarzy... Wszyscy pozostali aktorzy świetnie dobrani.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ale Diggs jest jest rewelacyjnym aktorem! Nie wziął się z nikąd, jest doceniony m. in. za role w teatrze ;) ;) ;) To, że go nie lubisz, nie znaczy, że wziął się z łapanki ;) Tych prawicowo-lewicowych rozpraw na temat poprawności politycznej to nawet nie czytam, bo albo są głupie, albo śmieszne XD A i ważna rzecz, Laurence Fishbourne ma 60 i taką rolę oczywiście przyjął by.... ale 60 lat temu, ;)))))) Może wydaje się Tobie lepszym wyborem, ponieważ kojarzysz go z bardzo charakterystycznej postaci, którą grał 20 lat temu w filmie przełamującym mnóstwo barier u reżyserek przełamujących tabu :

xzuzax

*przyjął by oczywiście 20 lat temu

ocenił(a) serial na 3
delfinaplesinska

Ale jak widzisz w komentarzach, dla niektórych ten serial, mimo "nie najlepszego" doboru aktorów, to arcydzieło światowej kinematografii. :D Znak czasu.

per333

W komentarzach objawiają się raczej osobniki pełne rasistowskich uprzedzeń i wyznawców teorii spiskowych. Cóż, znak czasu :-D

Chyba, że mówisz o komentarzach w jakimś innym miejscu?

delfinaplesinska

Bo jest czarny... A talent nie ma znaczenia. A ponieważ dobrzy aktorzy się cenią (również czarnoskórzy) więc dają byle kogo. To już na Netflixie standard.Poprawność polityczna i tyle. A teraz jeszcze Netflix raczy nas lektorami: kobietami amatorkami. Których dykcja jest gorsza niż sztucznego głosu komputerowego. Tego się nie da wtedy oglądać.

honky2000

Hihi, wszedłem w ten wątek tylko dlatego żeby zobaczyć czy pojawiły się tego typu biedakomentarze (że czarny aktor, polityczna poprawność, upadek cywilizacji i tego typu brednie). Polacy jak zwykle w tej kwestii nie zawiedli :-)

"A ponieważ dobrzy aktorzy się cenią więc dają byle kogo" -- a to już nie wiem o co chodzi? Ze za mało płacili a dobrzy aktorzy się cenią, więc nie mogli wziąć tych dobrze płatnych? Czy że profil tej postaci był zły tak, że ceniący się aktorzy nie wzięli roli bo wiedzieli, że jest kiepska? Ciężko zrozumieć tę logikę.

No i cholera czemu nie wybrali kobiety na główną bohaterkę? Przecież to też nie jest biały cis hetero mężczyzna, więc też by była polityczna poprawność.
Ba, czemu nie wzięli czarnej kobiety (o zgrozo, grają takie w tym serialu)? To by dopiero była polityczna poprawność!
Mogli też tę lesbijkę wziąć! Czemu cholera jej nie wzięli, przecież to by była ogromna polityczna poprawność? Czemu wzięli akurat czarnego cis hetero mężczyznę?
Czy tęgie prawicowe mózgi potrafią odpowiedzieć na to pytanie?
I czemu cholera istnieją seriale i filmy gdzie czarny mężczyzna nie jest głównym bohaterem?! Ja się domagam odpowiedzi! Czemu Netflix i inne platformy są takie niespójne w swoich decyzjach kastingowych?

I jeszcze te kobiety lektorki! No kto to widział?!?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones